Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Напуски для зварних сіток із дротів періодичного профілю



7.3.3.1 Напуски можуть виконуватись шляхом перехідного армування чарунок або нашаруванням сіток (рисунок 7.10).

а – перехідне армування (поздовжній переріз); б – нашаруванням сіток

Рисунок 7.10 – Напуски зварних сіток

7.3.3.2  За наявності навантажень втоми необхідно приймати перехідне армування.

7.3.3.3  При перехідному армуванні розташування напусків для стрижнів основної арматури повинно відповідати 7.3.1. Будь-які сприятливі впливи поперечних стрижнів не повинні враховуватись, і тому приймається  = 1, 0.

7.3.3.4  Для сіток, розміщених рядами, напуск основної арматури, як правило, необхідно розташовувати у зонах, де обчислені напруження в арматурі при граничному стані не перевищують 80 % розрахункового опору.

7.3.3.5  Якщо умова 7.3.3.4 не виконується, то фактична висота перерізу арматури для визначення опору при згині згідно з 4.1 - 4.5 повинна застосовуватись для ряду, наступного за віддаленістю від розтягнутої грані. У разі виконання перевірки на розкриття тріщин у перерізах, що йдуть за кінцем напуску, напруження у сталі, що наведені у таблицях 5.2 і 5.3, повинні збільшуватись на 25 % у зв'язку з наявністю розривності на кінцях напусків.

7.3.3.6  Відсоток основної арматури, яка може напускатись у будь-якому перерізі, повинен відповідати наступному:

- для сіток з перехідним армуванням застосовуються величини коефіцієнтів, наведені у таблиці 7.3;

- для сіток, розташованих рядами, допустимий відсоток з'єднання основної арматури напуском у будь-якому перерізі залежить від конкретної площі поперечного перерізу зварної сітки при забезпечені , де - крок дротів:

З'єднання при багатьох рядах повинні розподілятись щонайменше через  визначається за 7.3.1.5).

7.3.3.7 Додаткове поперечне армування у зоні напуску сіток не обов'язкове. 7.3.4 Додаткові вимоги для стрижнів великих діаметрів

7.3.4.1  Для стрижнів діаметром більше ніж  мм необхідно дотримуватись додаткових правил до наведених у 7.2 і 7.3.

7.3.4.2  При застосуванні стрижнів такого великого діаметра обмеження тріщиноутворення може досягатись використанням поверхневого армування (8.2.8) або через розрахунки (5.3.4).

7.3.4.3  При застосуванні стрижнів великого діаметра зусилля розколювання вищі і нагельний ефект є більшим. Такі стрижні повинні заанкеровуватись за допомогою механічних пристроїв. У якості альтернативи вони можуть заанкеровуватись як прямі стрижні, але при цьому повинні забезпечуватись з'єднання, що працюють як розподільна арматура.

7.3.4.4  Як правило, стрижні великого діаметра не повинні з'єднуватись напуском. Винятком є перерізи з мінімальним розміром 1, 0 м, або якщо напруження в стрижні не перевищують 80 % розрахункового граничного опору арматури.

7.3.4.5  Поперечна арматура, на додаток до армування на зсув, повинна бути встановлена у зонах анкерування, де відсутній поперечний стиск.

7.3.4.6  При заанкеруванні прямолінійних стрижнів (рисунок 7.11) додаткова арматура відповідно до 7.3.4.5 повинна бути не меншою ніж:

- у напрямі, паралельному розтягнутій грані:

7.3.4.7 Додаткова поперечна арматура повинна рівномірно розподілятись у зоні заанкерування, а крок стрижнів не повинен перевищувати 5 діаметрів поздовжньої арматури.

7.3.4.8 Для поверхневого армування застосовується 8.2.8, але площа поверхневої арматури не повинна бути меншою ніж 0, 01 у напрямі, перпендикулярному до стрижнів великого діаметра, і 0, 02 – паралельному цим стрижням.

Приклад. У випадку зліва (рисунок 7.11) а у випадку справа

Рисунок 7.11 – Додаткова арматура в заанкеруванні для стрижнів великого діаметра за відсутності поперечного стиску


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-09; Просмотров: 216; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.009 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь