Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


ІІІ. Підведення підсумків



1

Під час розбору навчання надати кожному воїну персональну оцінку, визначити кращих військових фахівців, підрозділи, взводи, відділення (екіпажі, бойові розрахунки), заохотити тих, які відзначилися

2-3 доба після навчань

Ком. роти, заст. ком. з ГП

 

2

Узагальнити досвід роботи під час навчання кращих:

- командира підрозділу;

- редактора бойового листка

2-5 добу після навчання

Ком. роти, заст. ком. з ГП

 

3

За підсумками навчання випустити спеціальний номер стінгазети (фотогазети), доповнити стенд “Бойова підготовка підрозділу” у світлиці підрозділу матеріалом, що стосується минулого навчання

2-4 добу після навчання

Редколегія стінгазети, актив підрозділу

 

4

Узагальнений матеріал за підсумками навчання підготувати для висвітлення у електронних та друкованих військових засобах масової інформації

5-6 добу після навчання

Офіцер по інф.-проп. роботі

 

5

Підготовка та випуск циклу радіогазет, які присвяченні підсумкам навчання

1-6 добу після навчання

Заст. командира з ГП

 
                 

Заступник командира підрозділу з гуманітарних питань

Військове звання ____________ (підпис)__________ініціали, прізвище

 

Отже, згідно запланованих заходів, в процесі навчань МПЗ спрямовується на оперативне доведення і роз'яснення особовому складу навчально-бойової обстановки й нових завдань, його мобілізацію на активні та рішучі дії, подальший розвиток у воїнів психічної стійкості, недопущення під час навчань послаблень і спрощень, а також на збереження і правильну експлуатацію бойової техніки та зброї, забезпечення організованості, дисципліни, пильності, дотримання заходів безпеки, своєчасне задоволення матеріально-побутових і культурних потреб, підтримання духу колективізму та взаємної допомоги.

Для заступника командира підрозділу з гуманітарних питань на навчаннях дуже важливим завданням є підтримання в особового складу бадьорості, використання будь-якої можливості для організації відпочинку, забезпечення зігрівання воїнів у холодний період року, просушування їх одягу та взуття в дощ, турбота про доставку на бойові позиції гарячої їжі. Для подолання фізичної втоми, зняття морально-психічної напруги, поновлення бойового духу й працездатності важливо вміло використовувати всі наявні можливості – від індивідуальних і групових бесід до прослуховування по радіо розважальних програм, показу кінофільмів, організації тренінгів психічного розвантаження.

Робота з особовим складом не повинна припинятися на завершальному етапі та після закінчення навчання. У цей час виховна робота спрямовується на приведення в належний стан зброї та бойової техніки. Як показує досвід, цей період завжди пов'язаний із зниженням емоційної напруги особового складу, зниженням уваги, накопиченням фізичної втоми, що в умовах відсутності необхідного контролю і психологічного впливу на воїнів може привести до порушення військової дисципліни, вимог безпеки, послаблення пильності, спричинення аварії бойової та іншої техніки, травмування військовослужбовців. Тому, головне завдання офіцерів структур виховної роботи полягає в тому, щоб у результаті вмілого використання всіх методів, форм і засобів впливу на свідомість, підсвідомість, емоційно-почуттєву, мотиваційну й вольову сфери та поведінку воїнів не допустити зниження їх МПС і на цій основі забезпечити підтримання високої активності у вирішенні поставлених завдань.

Під час підведення підсумків навчань, як правило, аналізується ефективність проведених заходів МПЗ відповідно до основних етапів навчань, визначається його конкретність, цілеспрямованість, дійовість і ступінь впливу на воїнів, оцінюється діяльність організаторів цієї роботи, узагальнюється позитивний досвід і опрацьовуються рекомендації щодо його впровадження в практику військового навчання і виховання. Особлива увага має приділятися виявленню недоліків у змісті та організації МПЗ, а також визначенню шляхів їх усунення.

 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-09; Просмотров: 214; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.007 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь