Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Створення елемента по перетинах



Меню: Insert > Boss/Base > Loft (Вставка > Бобишка/Основа > По перетинах)

Панель інстр: Features >  Lofted Boss/Base (Елементи > Бобишка/Основа по перетинах)

 

Сувій Start/End Tangency (Дотична на початку/кінці) у менеджері властивостей елемента по перетинах призначений для завдання дотичної на початку і наприкінці елемента

Сувій Options (Параметри ) у менеджері властивостей елемента по перетинах надає безліч способів поліпшити створення елемента по перетинах.

Сувій Centerline Parameters (Параметри осьової лінії) використовується для створення елемента по двох і більше перетинах уздовж певної траєкторії. Траєкторія, що визначає перетворення, називається осьовою лінією. Сувій Centerline Parameters (Параметри осьової лінії) наведений на мал. 10.10.

Після розкриття сувою варто визначити осьову лінію. Виділіть ескіз із осьовою лінією. Ім'я ескізу з'явиться у відповідній області виділення.

Повзунок Number of sections (Кількість перетинів) на панелі параметрів осьової лінії визначає кількість проміжних перетинів.

Кнопка Show Sections (Показати перетин) і лічильник Section number (Номер перетину) використаються для відображення проміжних перетинів.

Додавання перетину до елемента

Після створення елемента по перетинах ви можете вставити в цей елемент додатковий перетин. Щоб додати перетин в елемент, виберіть будь-яку поверхню елемента, крім початкового і кінцевого перетинів, і клацніть правою кнопкою миші для виклику контекстного меню. Виберіть пункт контекстного меню Add Loft Section (Додати перетин). Буде відображений менеджер властивостей Add Loft Section (Додати перетин). В області побудов з'явиться площина, яку можна динамічно переміщати та обертати.

Робота з тривимірними ескізами

Меню: Insert > 3D Sketch (Вставка > Тривимірний ескіз)

Панель інструментів: Sketch > 3D Sketch (Ескіз > Тривимірний ескіз)

Тривимірні (3D) ескізи звичайно використовуються як просторові траєкторії для елементів витягування, у якості тривимірних кривих і т.д.

Створення кривих

Існуючі різні ескізи (криві), що стикаються в одній точці, можна об'єднати в одну криву за допомогою команди меню Insert > Curve > UnionCurve (Вставка > Крива > Об'єднана крива ) або кнопки  UnionCurve (Об'єднана крива) на панелі інструментів Curves (Криві). Надалі цю криву можна використати як траєкторію для витягування.

Можна створити існуючу криву або ескіз на грань моделі (або на інший ескіз) для створення тривимірної кривої за допомогою команди меню Insert > Curve > Project Curve (Вставка > Крива > Проекційна крива ) або по команді Project Curve (Проекційна крива) на панелі інструментів Curves (Криві). Можна також створити тривимірну криву, що представляє перетинання двох витягнутих поверхонь, отриманих при створенні ескізів на двох пересічних площинах.

Проекція ескізу на грані використовується, щоб спроектувати намальовану криву на плоску або криволінійну поверхню або групу поверхонь. Крива вибирається в графічній області або в дереві конструювання FeatureManager. В області Грані проектування виберіть циліндричну грань на моделі, на яку необхідно спроекціювати ескіз.

При необхідності встановіть прапорець Reverse (Зворотна проекція) або натисніть маркер у графічній області.

Спроекціювати вихідний ескіз на грань Проекційна крива Проекційна крива використовується як напрямок елемента по траєкторії

Проекція ескізу на ескіз використовується для створення кривої, що представляє перетинання ескізів із двох пересічних площин.

Створіть на кожній із двох пересічних площин по ескізу, закриваючи кожен ескіз у міру створення. Вирівняйте профілі ескізу таким чином, щоб при їхньому проектуванні перпендикулярно площини ескізу, поверхні, які маються на увазі. перетиналися, створюючи бажаний ефект. В області Проекція ескізів виберіть обидва ескізи в плаваючому дереві конструювання FeatureManager або в графічній області.

Два ескізи (сірі) проектують один на одного і створюють тривимірну криву (зелену). Крива використовуються як напрямок елемента по траєкторії. Геометрія використовується для створення адаптера.

 

З'явиться попередній вид проекційної кривої.

Натисніть OK, щоб створити проекційну криву, або Скасування, щоб скасувати дію.

¨ Створення ліній рознімання

Меню: Insert > Curve > Split Line (Вставка > Криві > Лінія рознімання)

Панель інструментів: Curves > Split Line (Криві > Лінія рознімання)

Інструмент Split Line (Лінія рознімання) використовується для того, щоб спроекціювати ескіз на плоску або криволінійну поверхню, а потім розділіть цю поверхню по лінії проекції на дві або більше поверхні.

Існує два методи створення лінії рознімання – силует і проекція, які вибираються перемикачем у сувої Тип поділу менеджера властивостей.

   

 

¨ Створення кривої по точках у просторі

Меню: Insert > Curve > Curve Through XYZ Points (Вставка> Крива> Крива по точках XYZ)

Панель інструментів: Curves > Curve Through XYZ Points (Криві > Крива по точках XYZ)

 

Команда Curve Through XYZ Points (Крива по точках XYZ) використовується для створення кривої, що проходить через задані точки.

¨ Створення кривої по точках існуючих елементів

Меню: Insert > Curve > Curve Through Reference Points (Вставка > Крива > Крива через довідкові точки)

Панель інструментів: Curves > Curve Through Reference Points (Криві > Тривимірна крива)

 

Команда Curve Through Reference Points (Крива через довідкові точки) дозволяє створювати криві, що проходять через ключові точки моделі: ескізні точки, вершини, початок координат, крайні точки або центральні точки.

¨ Створення гвинтових і спіральних кривих

Меню: Insert > Curve > Helix/Spiral (Вставка > Крива > Спіраль/Плоска спіраль)

Панель інструментів: Curves > Helix and Spiral (Криві > Спіраль)

Команда Helix and Spiral (Спіраль/Плоска спіраль) використовується для створення гвинтових і спіральних кривих.

Щоб створити гвинтову криву, необхідно створити ескіз перетину пружини (коло). Це коло визначає діаметр пружини.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-10; Просмотров: 246; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.021 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь