Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Заняття 1 Тема. мій дитячий садок. Заняття в дошкільному навчальному закладі. Дитина і навколишній світ. Середня група (ДНЗ)



Заняття 1 Тема. мій дитячий садок. Заняття в дошкільному навчальному закладі. Дитина і навколишній світ. Середня група (ДНЗ)

25.05.2014 Вжик

Заняття 1 Тема. мій дитячий садок. Заняття в дошкільному навчальному закладі. Дитина і навколишній світ. Середня група (ДНЗ)

Програмовий зміст: закріплювати знання дітей про особливості роботи працівників дитячого садка (відповідальне виконання своїх обов’язків, чуйне і дбайливе ставлення до дітей); виховувати повагу до праці дорослих, бажання й уміння полегшити її, вдячність дорослим.

Хід заняття 1 Тема. мій дитячий садок. Заняття в дошкільному навчальному закладі. Дитина і навколишній світ. Середня група (ДНЗ)

Вихователь. Діти, сьогодні ми з вами проведемо подорож по дитячому садку. Давайте згадаємо, кого ми можемо там зустріти. (Завідувача, методиста, вихователів, кухарів, праль, прибиральниць). То ж вирушаємо у подорож, а подорожувати ми з вами будемо на маленькому казковому потязі.

Рухлива гра «Потяг»
Діти шикуються одне за одним у колону. За сигналом вихователя йдуть уперед, поступово прискорюючи темп. Під’їжджаючи до умовного місця, переходять на ходьбу. На слово «приїхали» зупиняються.

Ось і наша перша зупинка. Як вона називається? (Музична зала.)

Діти заходять до музичної зали.

Запитання для бесіди

— Для чого потрібна музична зала?

— Що діти тут роблять?

— Як звати музичних керівників?

— Що є в залі, для чого це потрібно?

Вихователь. Сідаємо знову в потяг і поїхали. (Потім діти ідуть до медичного кабінету.) Ось і знову зупинка. Як вона називається? (Медичний кабінет.)

Під час огляду вихователь запитує дітей про відомі їм предмети і про дії лікаря й медсестри. (Лікар на прохання дітей оглядає хворих ляльок.)

Діти йдуть далі.

Вихователь. Куди це ми приїхали? (Кухня.)

Кухар і його помічник розповідають про свою роботу. Діти оглядають предмети, які є на кухні.

Вихователь.
Прощаємося з кухарями і продовжуємо нашу подорож. Наступна зупинка… Яка? (Пральня.)

Діти вітаються з пралями, розпитують їх про роботу пральних машин.

Вихователь. Далі потяг нас повезе в кабінети завідувача та методиста.

Завідувач та методист запрошують дітей до себе в кабінет. Пригадують із дітьми, як вони приходили до завідувача, коли їх приймали у дитячий садок. А в кабінеті методиста розглядають цікаві іграшки та посібники.

Вихователь. Діти, потяг нас кличе в зворотню дорогу. Подякуємо працівникам садка за цікаву подорож.



Підсумок

Вихователь. А зараз до групи пригадують відомі вірші про дитячий садок.

1-а дитина
Дитсадок — веселий дім.
Тут робота є усім.

2-а дитина
Тут майструють,
Тут будують.
Лисові хвоста малюють.

З піснею про сонечко йду я в дитсадок.
Миле, миле сонечко,
Тобою тішусь як.








Заняття 1 Тема. мій дитячий садок. Заняття в дошкільному навчальному закладі. Дитина і навколишній світ. Середня група (ДНЗ)

Повернутися на сторінку Заняття в дошкільному навчальному закладі

 

Заняття 1 Тема. Мій дитячий садок. Дитина і навколишній світ. Середня група в дошкільному навчальному закладі

Заняття 1 Тема. мій дитячий садок. Дитина і навколишній світ. Середня група в дошкільному навчальному закладі

Програмовий зміст: закріплювати знання дітей про особливості роботи працівників дитячого садка (відповідальне виконання своїх обов’язків, чуйне і дбайливе ставлення до дітей); виховувати повагу до праці дорослих, бажання й уміння полегшити її, вдячність дорослим.

Хід заняття 1 Тема. мій дитячий садок. Дитина і навколишній світ. Середня група в дошкільному навчальному закладі

Вихователь. Діти, сьогодні ми з вами проведемо подорож по дитячому садку. Давайте згадаємо, кого ми можемо там зустріти. (Завідувача, методиста, вихователів, кухарів, праль, прибиральниць). То ж вирушаємо у подорож, а подорожувати ми з вами будемо на маленькому казковому потязі.

Рухлива гра «Потяг»

Діти шикуються одне за одним у колону. За сигналом вихователя йдуть уперед, поступово прискорюючи темп. Під’їжджаючи до умовного місця, переходять на ходьбу. На слово «приїхали» зупиняються.

Ось і наша перша зупинка. Як вона називається? (Музична зала.)

Діти заходять до музичної зали.

Запитання для бесіди

— Для чого потрібна музична зала?

— Що діти тут роблять?

— Як звати музичних керівників?

— Що є в залі, для чого це потрібно?

Вихователь. Сідаємо знову в потяг і поїхали. (Потім діти ідуть до медичного кабінету.) Ось і знову зупинка. Як вона називається? (Медичний кабінет.)

Під час огляду вихователь запитує дітей про відомі їм предмети і про дії лікаря й медсестри. (Лікар на прохання дітей оглядає хворих ляльок.)

Діти йдуть далі.

Вихователь. Куди це ми приїхали? (Кухня.)

Кухар і його помічник розповідають про свою роботу. Діти оглядають предмети, які є на кухні.

Вихователь.
Прощаємося з кухарями і продовжуємо нашу подорож. Наступна зупинка… Яка? (Пральня.)

Діти вітаються з пралями, розпитують їх про роботу пральних машин.

Вихователь. Далі потяг нас повезе в кабінети завідувача та методиста.

Завідувач та методист запрошують дітей до себе в кабінет. Пригадують із дітьми, як вони приходили до завідувача, коли їх приймали у дитячий садок. А в кабінеті методиста розглядають цікаві іграшки та посібники.

Вихователь. Діти, потяг нас кличе в зворотню дорогу. Подякуємо працівникам садка за цікаву подорож.


Підсумок

Вихователь. А зараз до групи пригадують відомі вірші про дитячий садок.

А дитина

Дитсадок — веселий дім.
Тут робота є усім.


А дитина

Тут майструють,
Тут будують.
Лисові хвоста малюють.

З піснею про сонечко йду я в дитсадок.
Миле, миле сонечко,
Тобою тішусь як.





Програмовий зміст

зв’язне мовлення: продовжувати вчити дітей складати розповідь за кількома об’єктами, використовуючи власний досвід;

граматика: формувати уміння правильно вживати й утворювати назви приміщень за їх призначенням;

звукова культура: удосконалювати вимову всіх засвоєних звуків; виховувати інтерес до навчальної діяльності.

Словник: збагачувати мовлення дітей словами-назвами житла тварин; учити відповідати на запитання повним реченням.

Матеріал: іграшка-равлик, картинки із зображенням різноманітного житла, картинки із зображенням села і міста, макет будинку, прислів’я.

Розповідь вихователя.

— Мій будинок багатоповерховий. Я ліфтом піднімаюсь до своєї квартири і відчиняю двері. Це передпокій. Ми тут знімаємо свій одяг і взуття, в якому ходимо надворі. Далі — вітальня, кімната в якій ми увечері збираємося всією сім’єю: розмовляємо, дивимося телевізор. Ось спальня. У ній ми відпочиваємо. У світлій великій кухні ми готуємо та вживаємо їжу.

У нашій квартирі є ванна і туалетна кімната. Усі кімнати світлі, чисті. Я дуже люблю свій будинок і свою затишну квартиру.

(Діти використовують макети будинку і кімнат. Складають свої оповідання.)

Фізкультхвилинка

Для матрьошки Лялі, Дім ми будували. (імітують рухи будівельників)
Ось такий високий, (піднімаються навшпиньки)
Ось такий широкий. (Розводять руки в різні боки.)
В дім зайшла матрьошка (крокують)
І взяла гармошку.
У танку кружляє, (Імітують гру на гармошці.)
Діток всіх вітає. (Кружляння на місці.)







Підсумок

Вихователь. Чому в народі кажуть: «Хата про хазяїв каже», «Скрізь добре, а вдома краще»? (Варіанти відповідей дітей.)

Програмовий зміст

зв’язне мовлення: продовжувати вчити дітей складати розповідь за кількома об’єктами, використовуючи власний досвід;

граматика: формувати уміння правильно вживати й утворювати назви приміщень за їх призначенням;

звукова культура: удосконалювати вимову всіх засвоєних звуків; виховувати інтерес до навчальної діяльності.

Словник: збагачувати мовлення дітей словами-назвами житла тварин; учити відповідати на запитання повним реченням.

Матеріал: іграшка-равлик, картинки із зображенням різноманітного житла, картинки із зображенням села і міста, макет будинку, прислів’я.

Розповідь вихователя.

— Мій будинок багатоповерховий. Я ліфтом піднімаюсь до своєї квартири і відчиняю двері. Це передпокій. Ми тут знімаємо свій одяг і взуття, в якому ходимо надворі. Далі — вітальня, кімната в якій ми увечері збираємося всією сім’єю: розмовляємо, дивимося телевізор. Ось спальня. У ній ми відпочиваємо. У світлій великій кухні ми готуємо та вживаємо їжу.

У нашій квартирі є ванна і туалетна кімната. Усі кімнати світлі, чисті. Я дуже люблю свій будинок і свою затишну квартиру.

(Діти використовують макети будинку і кімнат. Складають свої оповідання.)

Фізкультхвилинка

Для матрьошки Лялі, Дім ми будували. (імітують рухи будівельників)
Ось такий високий, (піднімаються навшпиньки)
Ось такий широкий. (Розводять руки в різні боки.)
В дім зайшла матрьошка (крокують)
І взяла гармошку.
У танку кружляє, (Імітують гру на гармошці.)
Діток всіх вітає. (Кружляння на місці.)







Підсумок

Вихователь. Чому в народі кажуть: «Хата про хазяїв каже», «Скрізь добре, а вдома краще»? (Варіанти відповідей дітей.)

Заняття 1 Тема. мій дитячий садок. Заняття в дошкільному навчальному закладі. Дитина і навколишній світ. Середня група (ДНЗ)

25.05.2014 Вжик

Заняття 1 Тема. мій дитячий садок. Заняття в дошкільному навчальному закладі. Дитина і навколишній світ. Середня група (ДНЗ)

Програмовий зміст: закріплювати знання дітей про особливості роботи працівників дитячого садка (відповідальне виконання своїх обов’язків, чуйне і дбайливе ставлення до дітей); виховувати повагу до праці дорослих, бажання й уміння полегшити її, вдячність дорослим.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-10; Просмотров: 305; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.021 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь