Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Глобальна мережа Інтернет



ЗАВДАННЯ

до письмової екзаменаційної роботи на тему:

Глобальна мережа Інтернет

Випускник: Грановський Олександр Юрійович

Група: 27-О

Професія: «Оператор комп`ютерного набору»

       Завдання:

1.  У вступній частині описати практичну значимість обраної теми, досягнення науки і техніки з даної професії, вимоги до знань та навичок операторів комп’ютерного набору ІІ категорії.

2.  Описати технологічний процес роботи в глобальній мережі Internet.  Розкрити поняття комп’ютерної мережі, описати класифікації комп’ютерних мереж, принципи функціонування і ресурси мережі Internet, пошук інформації в Internet.

3. Описати робоче місце оператора комп’ютерного набору, вимоги до раціональної організації та обладнання робочого місця, вимоги з охорони праці під час роботи за ПК.

4.  Зробити висновок до виконаної роботи та її практичне значення.

5. Вказати список використаних джерел.

        

 

    Завдання видане „16” січня 2014 р.

    Термін виконання „ 24” квітня  2014 р.

    Викладач: Грищенко Сергій Георгійович

 

 

РЕЦЕНЗІЯ

на письмову екзаменаційну роботу

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Викладач: Грищенко Сергій Георгійович

ЗМІСТ

ВСТУП ……………………………………………………………………………….4-5

 

І. ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА

1.1 Загальні поняття про комп’ютерні мережі………………………………… 6-7

1.2 Класифікація комп’ютерних мереж……………………………………….. 7-8

1.3 Конфігурації мереж……………………………………………………………8

1.4 Сервери і робочі станції………………………………………………….... 9-10

1.5 Глобальна мережа Internet.………………………………………………. 12-17

1.6 Принципи функціонування і ресурси мережі Internet…………………12-17

1.7 Пошук інформації в Internet…………………………………….………… 17-19

 

ІІ. РАЦІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОЧОГО МІСЦЯ

2.1 Робоче місце оператора комп’ютерного набору ……………………..16-19                                 

2.2 Вимоги до раціональної організації робочого місця та розміщення   

  обладнання …………………………………………………………………20-23

 

ВИСНОВКИ ………………………………………………………………………….24

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ …………………………………………..25

 

ДОДАТОК 1

ДОДАТОК 2

 

ВСТУП

Інтернет – набирає все більше і більше обертів. Збявляються нові користувачи глобальної мережі. Зараз все більшість компанії переходять на електрону документацію. Тому будь який працівник повинен уміти користуватися комп’ютером і глобальною мережою. Бо в теперішній час дуже складно уявити комп’ютер без підключення до інтернету ці поннятя якби обьяднилися в одне ціле. І справді глобальна мережа допомагаю нам використовувати всі можливості комп’ютерів.

Мета моєї роботи описати роботу і принцип роботи в Інтернеті

Оператор комп’ютерного набору повинен знати: правила експлуатації комп’ютерної техніки і систем зв’язку; технологію опрацювання даних, робочі інструкції, програмне забезпечення, що використовується; послідовність виконання операцій у комп’ютерних системах (мережах); стандарти уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації; діловодство; правила орфографії та пунктуації; технічні вимоги до магнітних дисків, паперу, витратних матеріалів для принтера; основи організації праці; основи законодавства про працю; правила захисту інформації.

Повинен уміти: виконувати операції з базами даних на комп’ютерному устаткуванні (введення, опрацювання, накопичення, систематизація та виведення інформації) відповідно до затверджених процедур та інструкцій з використанням периферійного обладнання, систем передавання (приймання) даних; готувати до роботи устаткування: магнітні диски, стрічки, картки, папір; працювати в текстовому редакторі з введенням тексту та його редагуванням; оперувати з файлами, записувати текст на дискету або переносити на папір за допомогою друкувальних пристроїв; виконувати інші операції технологічного процесу опрацювання інформації (приймати і контролювати вхідні дані, готувати, виводити та передавати вихідні тощо); керувати режимами роботи периферійного обладнання згідно із робочими завданнями (підготовка текстів і графічних документів, розрахунків таблиць, переліків, списків тощо); своєчасно застосовувати коригувальні дії в разі появи недоліків у роботі устаткування; доповідати відповідальному працівникові про виявлені відхилення від установлених норм функціонування комп’ютерного устаткування; здійснювати передавання (приймання) інформації по мережах відповідно до вимог програмного забезпечення; постійно вдосконалювати уміння та навички роботи з клавіатурою. У разі необхідності виконувати обов’язки секретаря керівника (організації, підприємства, установи), вести діловодство.



ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА



Конфігурації мереж

Конфігурація локальної мережі — метод з'єднання комп'ютерів між з бій. Інколи зустрічається термін " топологія мережі". Найчастіше використовується один з трьох основних типів з'єднання.

 

Основні топології Призначення
Топологія “Шина” (магістральна топологія)   Комп'ютери адресують дані конкретному комп'ютеру, передаючи їх по кабелю у вигляді електричних сигналів.
Топологія “Кільце” (ring topology)   Комп'ютери підключаються до кабелю, замкненого в кільце, кожний комп'ютер з'єднаний із двома сусідніми комп'ютерами кільця. У такій топології кожний комп'ютер, отримуючи сигнал, посилює і його та передає далі по кільцю
Топологія “Зірка” (star topology)   Комп'ютери підключаються за допомогою сегментів кабелю до спеціального пристрою — концентратора (hub) або комутатора (switch). Сигнали надходять через концентратор до інших комп'ютерів мережі

Надмірність мережі – забезпечення додаткових з'єднань між вузлами мережі для зменшення вірогідності недієздатності мережі

 

Сервери і робочі станції

Сервер (англ. server — «служка») — у комп'ютерній термінології термін може стосуватися окремого комп'ютера чи програми. Головною ознакою в обох випадках є здатність машини чи програми переважну кількість часу працювати автономно, без втручання людини реагуючи на зовнішні події відповідно до встановленого програмного забезпечення. Втручання людини відбувається під час встановлення серверу і під час його сервісного обслуговування. Часто це роблять окремі адміністратори серверів з вищою кваліфікацією.

Сервер як комп'ютер — це комп'ютер у локальній чи глобальній мережі, який надає користувачам свої обчислювальні і дискові ресурси, а так само доступ до встановлених сервісів; найчастіше працює цілодобово, чи у час роботи групи його користувачів.

Сервер як програма — програма, що надає деякі послуги іншим програмам (клієнтам). Зв'язок між клієнтом і сервером зазвичай здійснюється за допомогою передачі повідомлень, часто через мережу, і використовує певний протокол для кодування запитів клієнта і відповідей сервера. Серверні програми можуть бути встановлені як на серверному, так і на персональному комп'ютері, щоразу вони забезпечують виконання певних служб (наприклад, сервер баз даних чи веб-сервер).

Комп'ютер або програма, що установлена на цьому комп'ютері, здатні автоматично розподіляти інформацію чи файли під керуванням мережної ОС або у відповідь на запити, прислані у режимі on-line користувачами, і таким чином надавати послуги іншим комп'ютерам мережі (клієнтам).

Глобальна мережа Internet

Internet - найбільша глобальна комп'ютерна мережа, що зв'язує десятки мільйонів абонентів у більш як 150 країнах світу. Щомісяця її поширеність зростає на 7-10%. Internet утворює немовби ядро, яке забезпечує, взаємодію інформаційних мереж, що належать різним установам у всьому світі. Якщо раніше вона використовувалася виключно як середовище для передачі файлів і повідомлень електронної пошти, то сьогодні вирішуються більш складні завдання, які підтримують функції мережного пошуку та доступу до розподілених інформаційних ресурсів й електронних архівів. Таким чином, Internet можна розглядати як деякий глобальний інформаційний простір.

Мережа Internet, що служила спочатку дослідницьким і навчальним групам, стає все популярнішою в ділових колах. Компанії спокушують дешевий глобальний зв'язок і його швидкість, зручність для проведення сумісних робіт, доступні програми, унікальна база даних цієї мережі. Вони розглядають глобальну комп'ютерну мережу як доповнення до своїх власних локальних мереж. Уже кілька років розвиваються і встигли широко ввійти в практику в розвинених країнах технології Intranet, що є інформаційними технологіями " великої" мережі в корпоративних мережах і навіть у дуже невеликих мережах ПК підприємств малого бізнесу. При низькій вартості послуг (часто це тільки фіксована щомісячна плата за лінії зв'язку або телефон) користувачі можуть дістати доступ до комерційних і некомерційних інформаційних служб США, Канади, Австралії, європейських країн, а тепер уже України та Росії. В архівах вільного доступу мережі Internet можна знайти інформацію практично з усіх сфер людської діяльності, починаючи з нових наукових відкриттів до прогнозу погоди на завтра. В Internet можна знайти рекламу багатьох тисяч фірм і розмістити (часто безкоштовно! ) свою рекламу. Крім того, Internet надає унікальні можливості дешевого, надійного та конфіденційного глобального зв'язку. Це виявляється дуже зручним для фірм, що мають свої філіали по всьому світу, транснаціональних корпорацій і структур управління. Як правило, використання інфраструктури Internet для міжнародного зв'язку коштує набагато дешевше від прямого комп'ютерного зв'язку через супутниковий канал або телефон.

Стандарти Internet забезпечують можливість групової роботи над спільним проектом за допомогою електронної пошти, гіпертекстових документів (служба WWW), а також за допомогою теле-, аудіо- і навіть відеоконференцій у масштабі реального часу. Для забезпечення інформаційної безпеки в мережі застосовуються різні протоколи шифрування конфіденційної інформації, електронні підписи, сертифікація інформації. Заборона на несанкціоноване переміщення даних між локальною мережею підприємства і глобальною мережею може забезпечуватися спеціальними комп'ютерами або програмами (брандмауерами).

 

 

Пошук інформації в Internet

Сучасний Інтернет є унікальним безмежним сховищем знань, де можна віднайти відповідь на довільне запитання (ну майже). Тут зібрана інформація про все найкраще, що винайдено людством в минулому, так і новинки, що тільки з’явилися. Користувачі шукають в глобальній мережі не лише текстову інформацію, документи чи новини, але і фото-, аудіо-, відеоматеріали, інформацію про товари, послуги, вакантні посади і т.п.

Поява такої величезного масиву інформації може привести до перевантаження інформаційного простору. Сьогодні по-різному оцінюють масштаби Інтернету, проте переважає думка, що зараз тут розміщено мільйони сторінок, велика частина яких появляється, зникає чи оновлюється в досить короткому періоді часу. Як можна зорієнтуватися в цьому майже безмежному невичерпному швидкозмінному інформаційному потоці?

Знаходити інформацію в Інтернет, ймовірно, було би досить важко, якщо б для цього не були створені потужні пошукові інструменти: пошукові машини, каталоги (рубрикатори), рейтинги, метапошукові системи і тематичні списки посилань, онлайнові енциклопедії і довідники. Як свідчить практика, для пошуку різного типу інформації ефективними стають різнотипні інструменти пошуку.

 

Пошукові системи

Це складні технічні комплекси, що включають декілька десятків швидкодіючих комп’ютерів, які обслуговують сотні фахівців.

При розумному використанні пошукової системи, знайти інформацію, на пошук якої без використання Інтернет витрачаються місяці, або ж роки, можна протягом достатньо короткого часу. Але, результати досліджень стверджують, що ефективно і правильно шукати інформацію з пошуковими системами вміють близько 3% користувачів. Зазвичай, пересічний користувач на запит з 1-2 слів отримує інформацію, що охоплює значно більший простір ніж потрібно.

Пошукові системи інакше називають: пошуковими засобами або пошуковими машинами, жаргонною назвою є пошуковики.

Пошукові системи включають три основні компоненти:

Веб-сторінка з пошуковим механізмом, яка виконує роль інтерфейсу для організації взаємодії з базою даних.

База даних, де міститься інформація, що зібрана спеціальними програмами пошукової системи. Власне наявністю баз даних пояснюється висока швидкість виведення результатів пошуку на сторінку пошукової системи.

Пошукові роботи (Robots), павуки (Spiders) або хробаки (Worms) - спеціальні програми, які автоматично періодично «відвідують» сайти, збирають відомості про вміст сторінок, тобто індексують їх і наповнюють бази даних пошукової системи.

Щоб скористатися пошуковою системою потрібно завантажити її веб-сторінку і сформувати запит, за яким відбувається вибірка інформації з розподіленої бази даних, яка зберігається на серверах мережі Інтернет. Запит формується з ключових слів (одного або декількох). Результати пошуку видаються користувачу у вигляді переліку адрес сторінок (гіперпосилань) і короткої їх анотації.

Пошук – це процес вибірки потрібних сторінок (документів), що зберігаються в Інтернеті. Пошук виконується або автоматично за ключовими словами, або шляхом послідовного проходження користувачем по рубриках в каталогах.

Ключове слово – це будь-яка лексична одиниця природної мови, яка найбільшою мірою відображає зміст шуканого документа. Запит може включати як окремі ключові слова, так і словосполучення, що містять декілька ключових слів.

Запит – це ключові слова, за якими пошукова система автоматично виконує пошук і вибірку необхідних веб-сторінок (документів). Запити бувають прості і складні (або розширені, advanced). Прості запити місять окремі ключові слова або словосполучення. Складні запити, крім ключових слів включають також логічні чи інші оператори.

Індексація – це процедура автоматичного заповнення бази даних пошукової системи, в якій зберігаються короткий зміст та анотації до сторінок і доменні адреси, за якими розміщені сторінки.

 

Коли пошукова система отримує конкретний запит на пошук необхідної інформації, то її пошуковий механізм порівнює ключові слова, що введені користувачем, з ключовими словами, що отримані під час індексації і збережені в базі даних системи. При збіганні цих слів користувачу видається назва сторінки, короткий опис, або абзац, де зустрічаються пошукові слова і доменна адреса даної сторінки.


 


Обладнання

При розміщенні робочих столів з ПК слід дотримуватися таких відстаней:

між бічними поверхнями ПК – 1, 2 метра;

від тильної поверхні одного ПК до екрана іншого – 2, 5 метрів.

Монітор повинен бути встановлений таким чином, щоб верхній край екрана знаходився на рівні очей. Екран монітора ПК залежно від висоти символів повинен знаходитись від очей користувача на відстані 400-800 мм. Для забезпечення точного та швидкого зчитування інформації в зоні найкращого бачення, площина монітора повинна бути перпендикулярно нормальній лінії зору. При цьому має бути передбачена можливість переміщення монітора навколо вертикальної осі в межах ± 30° ( с права на ліво) та нахилу вперед до 85°; назад ( до 150°) з фіксацією в цьому положенні.

Клавіатура повинна бути розташована так, щоб на ній було зручно працювати. Клавіатуру слід розміщувати на поверхні столу на відстані 100-300 мм. Кут нахилу повинен бути від 5°до 15°, зап’ястя та долоні рук повинні розташовуватись горизонтально до площини столу.

Принтер повинен бути розміщений у зручному для оператора КН так щоб максимальна відстань від користувача до клавіш управління принтером не перевищувала довжину витягнутої руки.

Конструкція робочого стола повинна забезпечувати можливість оптимального розміщення на робочій поверхні обладнання, що використовується з урахуванням його кількості та конструктивних особливостей (розмір монітора, клавіатура, принтер та інших) і документів, а також враховувати характер роботи що виконують.

Оператор КН працюючи за комп’ютером повинен обрати положення тіла:

відстань від екрана до очей 65-80 см;

вертикальна, пряма спина;

плечі опущені та розслаблені;

ноги на підлозі та не перехрещенні;

лікті, зап’ястки та кисті рук на одному рівні.

 

 

Режим праці учнів при роботі з ПК регламентується відповідно до Державних Санітарних Правил і Норм (ДСанПіН).

Безперервна робота за монітором ПК повинна тривати не більше:

для учнів 2 – 5 кл. не більше 15 хв.;

для учнів 6 -7 кл. до 20 хв.;

для 8 – 9 кл. від 20 до 25 хв.;

для 10 – 11 кл. на першому уроці 30 хв., на другому 20 хв., зобов’язковою 10 хв. перервою.

 

Згідно з Д Сан П і Н площа приміщення на одне робоче місце повинно становити 6 м, об’єм – не менше 20 м.

Мікроклімат приміщення:

1.освітлення – рівномірне;

2.вентиляція – штучне (кондиціонер) або природне;

3.вологість – 60%;

4.швидкість повітря – 0.1 м/с;

5.температура – 19.5 ± 0.5 C = 19 – 20 С;

 

Розміщення робочих місць повинно відповідати ДСанПіН. При розташуванні елементів робочого місця Оператора КН слід враховувати робочу позу оператора, простір для розміщення працівника, можливість огляду елементів робочого місця, можливість введення записів, розміщеннядокументації і матеріалів.

Робочі місця з ПК слід так розташовувати, щоб природне світло падало збоку, переважно зліва.

Джерелами шуму при роботі з ПК: жорсткий диск, вентилятори, швидкісні CD-роми, матричні принтери. Шум вимірюється в дБ (децибелах) групи А.. комп’ютерні класи рекомендується комплектувати ПК, коригований рівень звукової потужності яких не перевищує 45 дБА.


 


ВИСНОВОК

Обрана мною тема має велике практичне значення томущо у теперішній час інтернет - це невід'ємна частина нашого життя. Зараз у ньому працюють більш ніж 300 мільйонів людей, і кождного дня все більш і більш компаній використовують глобальну мережу. Тому в теперішній час оператор комп’ютерного набору повинен уміти добре і раціонально використовувати можливості інтернету. У своїй роботі я розкрив теми такі як:

Загальні поняття про комп’ютерні мережі

Класифікація комп’ютерних мереж

Конфігурації мереж

Сервери і робочі станції

Глобальна мережа Internet

Принципи функціонування і ресурси мережі Internet

Пошук інформації в Internet

В цих темах я показав всі можливості і як працює глобальна мережа інтернету, і треба працювати і раціонально використовувати ресурси інтернету.


 

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ \

1. Гаєвський О.Ю. Інформатика. 7-11 класи: навчальний посібник / К.: А. С. К., 2005. - 512 с.: іл. - ISBN 966-8291-08-5: Б. ц.

2. Зарецька І. Т. та інші “Інформатика” Київ 2002

3. Клименко О.Ф. та інші “Інформатика та комп’ютерна техніка”. Навчальний посібник – К: КНЕУ. 2002

4. Рзаєв Д. О. та інші. “ Інформатика та комп’ютерна техніка ”Навчально – методичний пос.ібник для самостійного вивчення дисципліни – К: КНЕУ, 2003.

5. Руденко В.Д., Макарчук, О.М. та інші “Курс інформатики” Київ 2001

6. Загальні відомості про Internet.: [Электрон. ресурс]. – Режим доступа: http: //www.victoria.lviv.ua/html/oit/html/lesson13.htm

7. Комунікаційна мережа: [Электрон. ресурс]. – Режим доступа: http: //uk.wikipedia.org/wiki/Комунікаційна_мережа

8. Пошук інформації y WEB.: [Электрон. ресурс]. – Режим доступа: http: //www.socialnetwork.com.ua/2012/01/poshuk-informatsiji-y-web/

9. Робоча станція: [Электрон. ресурс]. – Режим доступа: http: //uk.wikipedia.org/wiki/ Робоча_станція

10. Сервер: [Электрон. ресурс]. – Режим доступа:

http: //uk.wikipedia.org/wiki/ Сервер

 


ЗАВДАННЯ

до письмової екзаменаційної роботи на тему:

Глобальна мережа Інтернет

Випускник: Грановський Олександр Юрійович

Група: 27-О

Професія: «Оператор комп`ютерного набору»

       Завдання:

1.  У вступній частині описати практичну значимість обраної теми, досягнення науки і техніки з даної професії, вимоги до знань та навичок операторів комп’ютерного набору ІІ категорії.

2.  Описати технологічний процес роботи в глобальній мережі Internet.  Розкрити поняття комп’ютерної мережі, описати класифікації комп’ютерних мереж, принципи функціонування і ресурси мережі Internet, пошук інформації в Internet.

3. Описати робоче місце оператора комп’ютерного набору, вимоги до раціональної організації та обладнання робочого місця, вимоги з охорони праці під час роботи за ПК.

4.  Зробити висновок до виконаної роботи та її практичне значення.

5. Вказати список використаних джерел.

        

 

    Завдання видане „16” січня 2014 р.

    Термін виконання „ 24” квітня  2014 р.

    Викладач: Грищенко Сергій Георгійович

 

 

РЕЦЕНЗІЯ

на письмову екзаменаційну роботу

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Викладач: Грищенко Сергій Георгійович

ЗМІСТ

ВСТУП ……………………………………………………………………………….4-5

 

І. ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА

1.1 Загальні поняття про комп’ютерні мережі………………………………… 6-7

1.2 Класифікація комп’ютерних мереж……………………………………….. 7-8

1.3 Конфігурації мереж……………………………………………………………8

1.4 Сервери і робочі станції………………………………………………….... 9-10

1.5 Глобальна мережа Internet.………………………………………………. 12-17

1.6 Принципи функціонування і ресурси мережі Internet…………………12-17

1.7 Пошук інформації в Internet…………………………………….………… 17-19

 

ІІ. РАЦІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОЧОГО МІСЦЯ

2.1 Робоче місце оператора комп’ютерного набору ……………………..16-19                                 

2.2 Вимоги до раціональної організації робочого місця та розміщення   

  обладнання …………………………………………………………………20-23

 

ВИСНОВКИ ………………………………………………………………………….24

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ …………………………………………..25

 

ДОДАТОК 1

ДОДАТОК 2

 

ВСТУП

Інтернет – набирає все більше і більше обертів. Збявляються нові користувачи глобальної мережі. Зараз все більшість компанії переходять на електрону документацію. Тому будь який працівник повинен уміти користуватися комп’ютером і глобальною мережою. Бо в теперішній час дуже складно уявити комп’ютер без підключення до інтернету ці поннятя якби обьяднилися в одне ціле. І справді глобальна мережа допомагаю нам використовувати всі можливості комп’ютерів.

Мета моєї роботи описати роботу і принцип роботи в Інтернеті

Оператор комп’ютерного набору повинен знати: правила експлуатації комп’ютерної техніки і систем зв’язку; технологію опрацювання даних, робочі інструкції, програмне забезпечення, що використовується; послідовність виконання операцій у комп’ютерних системах (мережах); стандарти уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації; діловодство; правила орфографії та пунктуації; технічні вимоги до магнітних дисків, паперу, витратних матеріалів для принтера; основи організації праці; основи законодавства про працю; правила захисту інформації.

Повинен уміти: виконувати операції з базами даних на комп’ютерному устаткуванні (введення, опрацювання, накопичення, систематизація та виведення інформації) відповідно до затверджених процедур та інструкцій з використанням периферійного обладнання, систем передавання (приймання) даних; готувати до роботи устаткування: магнітні диски, стрічки, картки, папір; працювати в текстовому редакторі з введенням тексту та його редагуванням; оперувати з файлами, записувати текст на дискету або переносити на папір за допомогою друкувальних пристроїв; виконувати інші операції технологічного процесу опрацювання інформації (приймати і контролювати вхідні дані, готувати, виводити та передавати вихідні тощо); керувати режимами роботи периферійного обладнання згідно із робочими завданнями (підготовка текстів і графічних документів, розрахунків таблиць, переліків, списків тощо); своєчасно застосовувати коригувальні дії в разі появи недоліків у роботі устаткування; доповідати відповідальному працівникові про виявлені відхилення від установлених норм функціонування комп’ютерного устаткування; здійснювати передавання (приймання) інформації по мережах відповідно до вимог програмного забезпечення; постійно вдосконалювати уміння та навички роботи з клавіатурою. У разі необхідності виконувати обов’язки секретаря керівника (організації, підприємства, установи), вести діловодство.



ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-09; Просмотров: 242; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.09 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь