Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Вибір обладнання інформаційно-вимірювальної системи об’єкту.



Інформаційно-вимірювальна система (ІВС) дозволяє організувати автоматизований комерційний облік води, тепла та інших ресурсів (електроенергія, газ) і вирішувати проблеми енергозбереження в різних масштабах, реалізуючи функції автоматизованої системи комерційного обліку енергоресурсів (АСКОЕ). Можлива організація, як будинкового, так і квартирного обліку.

До складу ІВС входять:

• апаратні засоби обліку витрати енергоресурсів на вузах обліку теплової енергії (ВОТЕ) і індивідуальних теплових пунктах (ІТП) (витратоміри,

теплообчислювачі, датчики температури і тиску, засоби передачі даних по різних каналах связті).

• канали зв'язку - дротяні і бездротові (RS-485, RS-232, Internet, Ethernet, GSM, GPRS, радіоканали).

• система диспетчеризації - набір апаратних і програмних засобів для централізованого контролю за технічним станом приладів обліку і технологічними процесами в системах енергопостачання та енергоспоживання, заснована на застосуванні сучасних засобів передачі та обробки інформації.

• програмне забезпечення-програмний комплекс " Sempal Device Manager", який забезпечує автоматичний збір даних з вузлів обліку енергоспоживання для енергопостачальних підприємств і компаній, що обслуговують вузли обліку витрати енергоресурсів, аналізу отриманих даних і виявлення позаштатних режимів роботи вузлів обліку і встановленого на них обладнання; підготовки та надання звітів енергоспоживання будь-якої складності за будь-які проміжки часу.

Система здатна функціонувати повністю в автономному режимі, і при відключенні мережевого живлення або ПК інформація отримана з первинних приладів обліку не втрачається. На даний момент система може обслуговувати і взаємодіяти з абсолютною більшістю наявної номенклатури приладів обліку витрати води, пари, газу, теплової енергії, електроенергії та інших енергоресурсів [60].

Система має гнучку архітектуру і може нарощуватися в ході експлуатації.

Информаційно-вимірювальна система дозволяє здійснювати [61]:

• тотальний облік витрати енергетичних і матеріальних ресурсів;

•організацію оперативного контролю над режимом тепловодопостачання;

    • організацію оперативного контролю над роботою устаткування і станом приміщень;

• автоматичний аналіз режиму і видачу оперативних рекомендацій адміністративному і обслуговуючому персоналу з підвищення ефективності тепловодопостачання;

• періодичний, що настроюється збір поточних даних, погодинних, добових, підсумкових архівів, автоматичне виконання завдання на опитування не менше одного разу на добу;

• відображення показників, отриманих безпосередньо з пристроїв;

• порівняння одержуваних з пристроїв величин з контрольними, договірними, нормативними величинами, відображення відхилень.

• порівняння одержуваних з пристроїв величин з контрольними, договірними, нормативними величинами, відображення відхилень.

РОЗДІЛ 8 . Розробка вузла обліку витрат теплової енергії

     Вузол обліку теплової енергії (теплолічильник)  – прийнятий в експлуатацію комплект приладів та обладнання, що забезпечує облік теплової енергії, а також контроль і реєстрацію значень параметрів теплоносія, на підставі яких проводяться операції купівлі-продажу теплової енергії.

        Вузол обліку теплової енергії дозволяє оцінювати не тільки складову споживання, а контролювати режимні параметри функціонування системи теплопостачання, наприклад, контролювати тиск теплоносія в прямому і зворотному трубопроводах теплової мережі.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-11; Просмотров: 263; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.007 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь