Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Тема 5. Роль ЄС, Інтерполу та інших організацій у співробітництві у сфері юстиції



Самостійно вивчити питання даної теми і скласти конспект

1. Міжнародна та національна правова регламентація організації та проведення оперативно-розшукових заходів на території держав-учасниць Інтерполу.

2. Історичні передумови та етапи становлення Національного центрального бюро (НЦБ) Інтерполу в Україні.

3. Організаційна структура Національних центральних бюро Інтерполу в зарубіжних країнах.

4. Мiжнародний розшук правоохоронними органами України каналами Iнтерполу з метою одержання інформації, встановлення та ідентифікації осіб.

5. Мiжнародний розшук за iнiцiативи правоохоронних органiв України.

6. Джерела накопичення iнформацiї в НЦБ Інтерполу в Україні.

 

 Письмово проаналізуйте:

1. Міжнародно-правові засади діяльності Інтерполу.

2. Національні центральні бюро Інтерполу.

3. Акти Інтерполу

4. Акти Європолу

 

Питання для вивчення та  самоконтролю:

1. Загальна характеристика джерел діяльності організацій у співробітництві у сфері юстиції

2. Інституційна система Інтерполу.

3. Поняття та сутнісна характеристика міжнародного розшуку в системі Інтерполу.

4. Процедура та стадії проведення загального міжнародного розшуку за посередництвом інституційної системи Міжнародної організації кримінальної поліції.

5. Міжнародно-правовий статус, робочі мови, правова основа, принципи та цілі діяльності Інтерполу.

6. Функції та повноваження працівників підрозділів Укрбюро Інтерполу. Статус радників Національного центрального бюро Інтерполу в Україні.

7. Процедура звернення до Міжнародної організації кримінальної поліції (Інтерполу) щодо злочинів у сфері економіки та фінансів; у сфері боротьби з незаконним виготовленням підроблених грошових знаків; попередження, розкриття та розслідування злочинів, пов'язаних з транспортними засобами; боротьби з посяганнями на культурні цінності та предмети антикваріату; у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків; боротьби з незаконним обігом вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухівки та вибухових пристроїв; боротьби із злочинами, пов'язаними з підробкою документів; у сфері захисту довкілля, а також боротьби із злочинами, пов'язаними з викраденням та незаконним перевезенням радіоактивних речовин.

8. Процедура ідентифікації та перевірки осіб за обліками поліцій зарубіжних країн.

9. Підстави та процедура для міжнародного розшуку громадян України. Запити про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних і кримінальних справах каналами Інтерполу.

10. Проблеми процедури екстрадиції. Напрямки за якими працює група (TC)-(PST) Інтерполу у боротьбі з міжнародним тероризмом та діяльність Інтерполу у випадках катастроф і стихійного лиха. Система розшуку серії «А», «В», «С», «F», «D», помаранчевий циркуляр (Orange Notice), а також спеціальне повідомлення Інтерпол і ООН.

11. Загальна та термінова процедура міжнародного розшуку в системі Інтерполу.

12. Використання банків даних за посередництвом телекомунікаційної системи Інтерполу І-24/7.

13. Інші органи міжнародного співробітництва у сфері юстиції.

14. Особливостi взаємодiї правоохоронних органiв України з правоохоронними органами зарубiжних країн каналами Iнтерполу при виконаннi кримiнально-процесуальних дiй по розкриттю та розслiдуванню злочинiв.

 

Завдання для роботи із словниками:

Розкрийте зміст основних понять даної теми

 

 

Методи навчання

                                               

Бесіда передбачає використання попереднього досвіду студентів з конституційного права України знань і на основі цього приведення їх за допомогою діалогу до усвідомлення нових явищ, понять або відтворення вже наявних (вступна, поточна й підсумко­ва бесіди).

Лекція — це метод, за допомогою якого педагог у словесній формі розкриває сутність наукових понять, явищ, процесів, логічно пов´язаних, об´єднаних загальною темою.

Роботи з книгою. Навчити студентів методів і засобів самостійної роботи з книгою: читан­ня, переказу, виписування, складання плану, рецензування, конспектування, виготовлення таблиць, схем, графіків та ін.

Наочні методи передбачають насамперед використання демонстрації та ілюстрації.

Демонстрація — це метод навчання, який передбачає показ предметів і процесів у натурі, динаміці.

Ілюстрація — метод навчання, за якого предмети і процеси розкриваються через їх символічне зображення (світлини, мультимедійні матеріали, схеми, графіки та ін.).

Практична робота спрямована на використання набутих знань у розв´язанні практичних завдань.

Методи контролю

Поточний контроль – проведення семінарських занять, відпрацювання академічних заборгованостей.

Поточний контроль під час проведення семінарських занять передбачає перевірку рівня засвоєння знань, умінь і навичок студентом з кожної окремої теми модуля навчальної дисципліни . Прозорість оцінювання рівня знань студентів забезпечується чіткими критеріями.

Конкретна кількість балів за роботу студентів під час семінарських та практичних занять визначається керівником заняття.

Результати поточного контролю під час проведення семінарських та практичних занять заносяться науково-педагогічним працівником до журналу обліку відвідування занять курсантами студентами та їх успішності.

Модульний контроль – визначає якість виконаної курсантом студентом навчальної роботи з певного навчального (змістового) модуля та оцінюється за сукупними підсумками поточної успішності, включаючи виконану індивідуальну, самостійну та модульну контрольну роботу.

Підсумковий контроль – виставляється як сума балів з усіх модулів навчальної дисципліни та обраховується, як правило, як середнє арифметичне складових модулів.

 

 

12. Розподіл балів, які отримують студенти

Поточне тестування та самостійна робота

Підсум ковий  тест Сума

Змістовий модуль 1

Змістовий модуль

2

 

25

100


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-19; Просмотров: 163; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.012 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь