Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Тема. Погода в Україні та в світі.



Мета: навчальна: активізувати вивчений лексико-граматичний матеріал; практикувати учнів у читанні тексту за темою уроку з добуванням детальної інформації; вдосконалювати компетенції усного монологічного мовлення та аудіювання; збільшувати обсяг знань про соціокультурну специфіку мови країни, що вивчається;

 розвивальна: розвивати логічне мислення, увагу та зорову пам'ять, слухову пам'ять, спостережливість; удосконалювати фонетику та артикуляцію звуків; розвивати усні комунікативні уміння з опорою на наочність; вчити ефективно співпрацювати підчас групової та парної роботи; розвивати вміння логічно висловлювати свою думку; розвивати довготривалу й оперативну пам'ять;

виховна: виховувати загальну культуру учнів, формувати позитивне ставлення до іноземної мови як засобу спілкування. Обладнання: картки за темою «Seasons. Months»

Хід уроку

Warm up 1. Team Spelling Game

Revision 2. Vocabulary dictation Ex.3, p.17

Presentation 3. Ex.1, p.18 (listen, read and say) 

· Ask questions about the characters on the page “Where are the children? What are they talking about? What seasons do they like?”

· Pupils listen and then read the texts in silence.

· Group Work. Practice your part of the dialogue.

· Act out the dialogue.

4. Ex.2, p.19 pair work (agree or disagree)

Practice 5. Ex.3, p.19 pair work (ask and answer)

Reading 6. Ex.4, p.19

T: This exercise introduces the use of the preposition “in” with the months: in April and the seasons: in winter.

· Before reading pre-teach the words “country” and “often”

· Read the text and pupils read silently to themselves.

· Ask questions: What country is Ann from? What is the weather like in winter/summer? Is it warm in May? What months are cold/warm?

· Do choral and individual reading again

Speaking 7. Ex.5, p.19 (write sentences on the board and finish them on the pictures. Ask pupils to tell about the weather in Ukraine)

Writing Ex. p. (workbook)

Ending the lesson Game “Disappearing Words”

Home Work  Read Ex.4, p.19, Text3 p.140

Lesson 7                                                                                                        дата___________

Тема. Узагальнення вивченого матеріалу.

Мета:

навчальна: практикувати учнів у читанні тексту за темою уроку з добуванням детальної інформації; практикувати всі види мовленнєвої діяльності; ознайомити учнів з новими лексичними одиницями та навчити їх розпізнавати в тексті, вживати в реченнях;

розвивальна: удосконалювати фонетику та артикуляцію звуків; розвивати усні комунікативні уміння; розвивати довготривалу й оперативну пам'ять; підвищувати рівень особистої мотивації учнів у вивченні англійської мови; розвивати логічне мислення, здатність до здогадки;

виховна: зацікавити учнів використанням іноземної мови в інших сферах знань.

Обладнання: картки за темою «Seasons. Months»

Хід уроку

Warm up 1. Sing a song (mp3 “Four Seasons”)

Revision 2. Vocabulary dictation Ex.3, p.17

Presentation 3. Ex.1, p.20 (listen, read) 

· Before reading pre-teach the words “nature” and “to save”, drill the new words.

· Read the poem, pupils listen and read in silence.

· Pupils practice the poem for several minutes.

· Several different pupils read it loudly.

Practice 4. Ex.2, p. 20 (point and say)

Reading 5. Ex.3, p.21 (choral and individual repetition)

       6. Ex.4, p.21 (ask and answer, work in pairs)

       7. Ex.5, p.21 (complete the sentences)

· Pupils say words one by one.

· Write the sentences on the board.

· Do choral and individual reading.

Writing Ex. p. (workbook)

Ending the lesson Describe the autumn weather using pupils drawings.

Home Work Read Ex.3, p.21

 

Lesson 8                                                                                                         дата________

Тема. Підсумковий урок з теми «Природа. Пори року» (тестування)

Мета:

навчальна: повторити й закріпити лексико-граматичні структури, узагальнити вивчений матеріал за темою «Природа. Пори року»

розвивальна: розвивати комунікативні компетенції, довільну пам’ять; розвивати здатність узагальнювати вивчений матеріал;

виховна: викликати в дітей бажання вчитися, зацікавленість процесом пізнання; виховувати дисципліну, повагу до однокласників, звичку до системної розумової праці

Обладнання: картки за темою «Природа. Пори року»

Хід уроку

Warm up 1. Team Spelling Game

Revision Read Ex.3, p.21

Presentation 2. Listen, read and choose Ex.1, p.22

· Pupils take turns to read out he words.

· Read the sentences, pupils listen and read in silence.

· Ask pupils to read the sentences themselves and point at the necessary picture.

· Ask the question “What can we do in summer/autumn/winter/spring?, pupils answer, using the sentences of exercise)

Practice 3. Ex.2, p.22 (pupils read the text chorally and individually)

4. Ex.3, p.22 (ask and answer, pair work)

Reading 5. Ex.4, p.23 (chose the answers which are true for you)

Writing Ex. p. (workbook)

Ending the lesson Game “Disappearing Words”

Home Work Read Ex.5, p.23 (make a poster about your favourite season)

 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-21; Просмотров: 152; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.01 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь