Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Обчислення, розподіл прибутків і збитків, утворення фондів



5.1. Прибуток, який отримало спільне підприємство як результат його господарської діяльності, після вирахування амортизаційних відрахувань, використовується для створення фонду спільного підприємства і для розрахунку з державним бюджетом України.

5.2. Частина прибутку, що залишилась, поділяється між Учасниками пропорційно до їх паїв у статутному фонді.

5.3. Спільне підприємство має право перерахувати належний на пай іноземного Учасника прибуток, переведений у _______________________________

(назва валюти)

через чотири тижні після затвердження Правлінням відповідного балансу, при наявності валютних коштів на його рахунку.

5.4. Можливі збитки спільного підприємства покриваються з його резервного фонду. При нестачі коштів резервного фонду для покриття збитків ухвалу про джерела їх фінансування аж до зменшення статутного фонду приймає Правління спільного підприємства.

 

Органи управління спільного підприємства

6.1. Органи управління спільного підприємства:

рада засновників (Правління);

дирекція;

ревізійна комісія.

6.2. Вищим органом спільного підприємства є рада засновників (Правління). Вона складається з шести членів, кожен з яких є компетентним у галузі діяльності спільного підприємства. Голова Правління має ухвальний голос.

Дирекція складається з громадян України і іноземних громадян. Генеральним директором є громадянин _____________________________________.

6.3. Керівництво поточною діяльністю спільного підприємства і виконання ухвал, що приймаються радою засновників (Правлінням), здійснюється дирекцією на чолі з генеральним директором.

Генеральний директор призначається ухвалою ради засновників (Правління) на підставі пропозиції іноземного Учасника. Генеральний директор здійснює керівництво поточною діяльністю підприємства на основі єдиноначальності в межах компетенції і прав, визначених Статутом і ухвалами Правління.

6.4. Контроль за фінансовою і господарською діяльністю спільного підприємства здійснює ревізійна комісія, призначена Радою засновників (Правлінням).

6.5. Функції і завдання спільного підприємства визначаються Статутом підприємства.

 

Обов'язки учасників стосовно спільного підприємства

Для створення, здійснення і розвитку діяльності спільного підприємства Учасники беруть на себе такі додаткові зобов'язання:

7.1. Український Учасник сприяє спільному підприємству, надаючи за певну оренду додаткові виробничі, складські і інші допоміжні площі;

виділяючи у користування земельні ділянки для будівництва нових приміщень;

залучаючи потрібний персонал для виробництва, включно інженерів і інших технічних фахівців;

забезпечуючи за договірними цінами інфраструктурними послугами, у тому числі газом, водою, транспортними засобами;

обладнуючи спільне підприємство достатньою кількістю підключень для телефонів, телексів, що дозволяють здійснювати прямий (у тому числі міжнародний) діловий зв'язок;

забезпечуючи безперебійне здійснення митних процедур, пов'язаних з діяльністю спільного підприємства;

здійснюючи потрібні процедури, пов'язані з одержанням іноземними членами Правління і співробітниками віз, дозволів на роботу, права на поїздку в межах України і з наданням їм житлових приміщень, що відповідають міжнародним аналогам.

7.2. Іноземний Учасник сприяє спільному підприємству:

у створенні і розробці технологічного проекту;

у реалізації продукції спільного підприємства на зовнішніх ринках в обсягах, необхідних для покриття його валютних видатків;

у постійному удосконаленні технологій і оновленні продукції спільного підприємства згідно з перспективними планами розвитку.

7.3. Учасники зобов'язуються сприяти спільному підприємству у збуті готової продукції і забезпеченні валютної самоокупності.

 

Персонал

8.1. Персонал спільного підприємства комплектується в основному з громадян України.

8.2. Спільне підприємство зобов'язане укласти з профспілковою організацією, створюваною на підприємстві, колективний договір. Зміст цього договору, включно положення про соціальний розвиток робочого колективу, визначається законодавством України і положеннями, що містяться у Статуті.

8.3. Умови і порядок оплати праці, соціальні права працівників спільного підприємства визначаються згідно з законом України " Про підприємства".

8.4. З співробітником спільного підприємства - іноземним громадянином, що приймається на роботу, укладається договір терміном до трьох років.

8.5. Співробітники спільного підприємства - іноземні громадяни забезпечуються типовими приміщеннями і користуються ними, а також комунальними послугами і медичною допомогою на умовах, зафіксованих у договорі з іноземними громадянами.

 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-05-06; Просмотров: 148; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.009 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь