Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Тематика комплексних практичних індивідуальних завдань



 

Варіант 1

    Завдання 1 . Тести на тему : «Предмет, система та основні поняття дисципліни “Судові та правоохоронні органи» (Зі збірника тестових завдань з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи»).

    Завдання 2 . Задача: На підставі результатів перевірки роботи нотаріальних органів міста начальник обласного управління юстиції анулював реєстраційне посвідчення приватного нотаріуса і скасував постанову державного нотаріуса про відмову у вчиненні нотаріальних дій.

Чи правомірні дії начальника обласного управління юстиції? Обгрунтуйте Вашу думку.

Завдання 3 . Есе на тему: Закон України «Про судоустрій і статус суддів»: новелли та проблеми реалізації.

 

 

Варіант 2

    Завдання 1. Тести на тему : «Правосуддя як метод здійснення судової влади» (Зі збірника тестових завдань з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи»).

 

    Завдання 2 . Задача: Приватний нотаріус Костенко вчинив такі дії:

1) видав дублікат документів, що зберігаються в справах нотаріату;

2) видав свідоцтво про право на спадщину;

3) вжив заходів до охорони спадкового майна;

4) засвідчив справжність підпису на документі, призначеному для дії за кордоном;

5) від імені клієнта склав позовну заяву до господарського суду;

6) склав протокол огляду місця події у кримінальній справі на прохання слідчого;

7) посвідчив протест прокурора на незаконне рішення міської ради;

8) вчинив виконавчий напис про стягнення заборгованості з заробітної плати.

Які із перелічених дій нотаріуса є правомірними? Відповідь обгрунтуйте із посиланнями на відповідні норми правових актів.

Завдання 3. Есе на тему: Роль правоохоронної діяльності у побудові правової держави в Україні.

 

 

Варіант 3

    Завдання 1. Кросворд на тему : «Загальна характеристика судової системи України. Система загальних судів» (Зі збірника тестових завдань з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи»).

    Завдання 2. Задача: Порушуючи полювання, К. здійснив відстріл трьох лосів. М'ясо реалізував на ринку. Одержавши про це інформацію, начальник держполювінспекції району порушив стосовно К. кримінальну справу і провів дізнання.

Дайте оцінку діям начальника держполювінспекції. Як повинен був вчинити начальник держполювінспекції району?

Завдання 3. Есе на тему: Нотаріальна таємниця, гарантії її дотримання.

 

 

Варіант 4

    Завдання 1. Кросворд на тему: «Статус суддів» (Зі збірника тестових завдань з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи»).

    Завдання 2 . Задача: Адвокату К. було доручено ведення справи по звинуваченню А. за ч. 2 ст. 396 КК України. У кримінальній справі була вкрай поверхнево досліджена особистість А. Адвокат направив лист за місцем його роботи з проханням надіслати більш детальну характеристику.

Чи правильно вчинив адвокат? Назвіть основні види адвокатської діяльності.

Завдання 3. Есе на тему: Проблема виконання судових рішень в Україні.

 

 

Варіант 5

    Завдання 1. Кросворд на тему: «Спеціалізовані суди» (Зі збірника тестових завдань з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи»).

    Завдання 2 . Задача: У Міністерство юстиції України надійшла заява громадянина П., який є уповноваженим представником адвокатської фірми «Консоль», із проханням зареєструвати зазначене адвокатське об'єднання. Для реєстраціії були подані всі необхідні документи. При розгляді питання про реєстрацію було встановлено, що статутом адвокатської фірми «Консоль» передбачається можливість ведення підприємницької діяльності.

Яке рішення має бути прийняте Міністерством юстиції України і чому? Як Ви розумієте цілі і завдання адвокатських об'єднань?

Завдання 3. Есе на тему: Роль «Судових і правоохоронних органів» у формуванні професійної правової свідомості та культури.

 

 

Варіант 6

    Завдання 1. Кросворд на тему: «Верховний Суд України» (Зі збірника тестових завдань з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи»).

Завдання 2 . Задача: Загальний місцевий суд виніс окрему ухвалу на адресу адвоката Ф. у звязку з тим, що він, захищаючи інтереси підсудного Н., впливав на свідків умовлянням і погрозами з метою домогтися вигідних для занятої ним позиції по справі показань. Окрема ухвала була розглянута на засіданні дисциплінарної палати Харківської обласної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.

Яке рішення має бути прийняте на засіданні палати? Оценіть перспективи розгляду дисциплінарної справи адвоката Ф. з урахуванням факту використання ним вказаних засобів і методів захисту.

Завдання 3. Есе на тему: Відповідність національного законодавства України міжнародному щодо регулювання організації та діяльності судових правоохоронних та правозахисних органів.

 

 

Варіант 7

    Завдання 1. Кросворд на тему: «Конституційний Суд України» (Зі збірника тестових завдань з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи»).

    Завдання 2 . Задача: Студент 5-го курсу заочного факультету вищого юридичного закладу П. звернувся до прокуратури області з проханням прийняти його на роботу слідчим прокуратури. Протягом трьох років П. працював юристконсультом, характеризувався позитивно.

Чи буде задоволене прохання П.? Які вимоги предявляються до кандидатів на посаду слідчих органів прокуратури?

Завдання 3. Есе на тему: Роль правозахисної діяльності у становленні громадянського суспільства в Україні.

 

 

Варіант 8

    Завдання 1. Кросворд на тему: «Прокуратура України. Галузі прокурорського нагляду» (Зі збірника тестових завдань з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи»).

    Завдання 2 . Задача: Суддя апеляційного суду внаслідок автомобільної аварії втратив 90 відсотків зору, однак, незважаючи на наявність необхідного стажу, заяву про вихід у відставку не подавав, аргументуючи свою позицію тим, що справи в апеляційному суді завжди розглядаються колегіально, і він у ході судового розгляду може звернутися за необхідності за допомогою до інших суддів, які будуть спільно з ним в одній колегії слухати справу.

Чи відповідає позиція судді вимогам закону? У чому полягає сенс колегіального розгляду справ?

Завдання 3. Есе на тему: Адвокатська таємниця, гарантії її дотримання.

 

 

Варіант 9

Завдання 1. Кросворд на тему : «Органи внутрішніх справ України» (Зі збірника тестових завдань з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи»).

Завдання 2 . Задача: Звинувачений у скоєнні посадового злочину К. заявив у суді клопотання про виклик перекладача, вказавши, що судочинство ведеться українською мовою та усі свідки по справі розмовляють українською мовою, а він її розуміє погано.

Порадившись, місцевий суд виніс ухвалу про відмову у задоволенні клопотання, мотивуючи своє рішення тим, що підсудний володіє російською мовою, і тому, у звязку з великою схожістю російської та української мов, необхідності у перекладачеві немає. Головуючийпри цьому розяснив підсудному, що якщо окремі слова для нього будуть незрозумілі, то їх йому перекладе один з суддів або секретар судового засідання.

Чи відповідають дії суду принципам судової влади? Охарактеризуйте зміст і значення принципу мови судочинства. Назвіть правові гарантії його реалізації.

Завдання 3. Есе на тему: Підтримання державного обвинувачення в суді в контексті реформування кримінально-процесуального законодавства.

 

 

Варіант 10

    Завдання 1. Кросворд на тему: «Органи досудового слідства» (Зі збірника тестових завдань з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи»).

Завдання 2 . Задача: Учні 9-го класу Г. (15 років) та Б. (16 років) за попередньою змовою вкрали зі шкільного кабінету компютер, а також два пальта учнів, які зберігались у гардеробі. За клопотанням адміністрації школи місцевий суд розглядув кримінальну справу в актовомузалі школи, де навчались Г. і Б. На процесі були присутні вчителі, батьківський актив та учні.

Чи відповідають дії суду принципам судової влади? Охарактеризуйте зміст і значення принципу гласності та відкритості судового процесу. Назвіть правові гарантії реалізації принципу гласності та відкритості судового процесу.

Завдання 3. Есе на тему: Організаційна побудова нотаріату в Україні та закордоном.

 

 

Варіант 11

    Завдання 1. Кросворд на тему: «Служба безпеки України» (Зі збірника тестових завдань з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи»).

    Завдання 2 . Задача: Суд розглянув у судовому засіданні кримінальну справу по звинуваченню Х. та інших у скоєнні навмисного вбивства з хуліганських спонукань. Враховуючи велику небезпеку злочину, у складі суду брали участь три професійні судді та два народних засідателі.

Чи відповідає закону склад суду, який розглянув справу? У якому складі суддів здійснюється розгляд справи? Охарактеризуйте правові форми і правову природу участі представників народу у здійсненні правосуддя.

Завдання 3. Есе на тему: Проблеми реформування законодавства щодо системи органів досудового слідства в Україні.

 

 

Варіант 12

Завдання 1. Кросворд на тему: «Юстиція України» (Зі збірника тестових завдань з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи»).

Завдання 2 . Задача: За порушення трудової та виконавчої дисципліни прокурор м. Харкова своїм своїм наказом притяг до дисциплінарної відповідальності старшого помічника прокурора Київського району м. Харкова й виніс йому сувору догану.

Чи правильно вчинив прокурор міста? Який прокурор може притягти до дисциплінарної відповідальності працівників районних прокуратур? Які види дисциплінарних стягнень можуть застосовуватися до працівників прокуратури?

Завдання 3. Есе на тему: Нові пріоритети у діяльності органів внутрішніх справ України.

 

 

Варіант 13

Завдання 1. Кросворд на тему: «Нотаріат в Україні» (Зі збірника тестових завдань з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи»).

Завдання 2 . Задача: У заступника вищого спеціалізованого суду, доктора юридичних наук, який пропрацював на посаді судді 31 рік і має допуск до державної таємниці рівня «цілком таємно», є 16-річний улюблений онук, який попросив дідуся подарувати йому на повноліття автомобіль моделі BMW X6.

Чи може суддя задовольнити прохання онука за рахунок свого посадового окладу і в який строк? Який рівень суддівської винагороди встановлений законом і від чого він залежить?

Завдання 3. Есе на тему: Правовий статус правоохоронних органів Європейського Союзу.

 

 

Варіант 14

    Завдання 1. Кросворд на тему: «Адвокатура України. Уповноважений Верховної Ради України з прав людини» (Зі збірника тестових завдань з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи»).

Завдання 2 . Задача: Колегія обласної прокуратури прийняла рішення з питання, що розглядалося на її засіданні. Прокурор області після цього засідання повідомив Генерального прокурора України, написавши у рапорті: «Незважаючи на те, що я згоден з цим рішенням, оскільки воно не може забезпечити підвищення належної якості прокурорського нагляду в області, я його приймаю, оскільки підкоряюся більшості, що були присутні на засіданні колегії».

Чи правильно вчинив прокурор області? Чи дотримався він вимог принципів організації та діяльності органів прокуратури? Дайте характеристику цих принц принципів.

Завдання 3. Есе на тему: Відповідність діяльності органів внутрішніх справ стандартам прав людини.

 

 

Варіант 15

    Завдання 1. Кросворд на тему: «Предмет, система та основні поняття дисципліни “Судові та правоохоронні органи”» (Зі збірника тестових завдань з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи»).

Завдання 2 . Задача: 4 вересня 2010 р. громадянин Р. подав заяву до територіального управління Державої судової адміністрації України про призначення його на посаду професійного судді вперше, а 22 вересня він передав до відповідного територіального управління державної судової адміністрації України всі необхідні документи не заняття посади судді.

Теритоіральне управління Державої судової адміністрації України відмовило у прийнятті пакета документів.

На якій підставі громадянину Р. було відмовлено в прийнятті документів? Яка процедура прийняття документів на заняття посади професійного судді вперше?

Завдання 3. Есе на тему: Служба Безпеки України і досудове слідство.

 

 

Варіант 16

    Завдання 1. Кросворд на тему: «Правосуддя як метод здійснення судової влади» (Зі збірника тестових завдань з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи»).

    Завдання 2 . Задача: До прокуратури району звернувся громадянин Д., інвалід із зору. Посилаючись на те, що йому дуже важко читати й писати, він висловив прохання виділити йому працівника прокуратури, який би міг захистити його конституційні права у суді під час розгляду цивільної справи. Прокурор відмовив йому, посилаючись на те, що у прокуратури на день звернення громадянина Д. великий обсяг термінової роботи. Йому було запропоновано звернутися до юридичної консультатції за місцем мешкання.

Чи правильно вчинив прокурор? Інтереси яких груп громадян має представляти прокурор у суді?

Завдання 3. Есе на тему: Діяльність Служби Безпеки України в контексті прав і свобод людини та громадянина.

 

 

Варіант 17

    Завдання 1. Кросворд на тему: ««Загальна характеристика судової системи України. Система загальних судів» (Зі збірника тестових завдань з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи»).

Завдання 2 . Задача : Урсуляк, 26 років, який закінчив юридичний коледж зі ступенем бакалавра і мав річний стаж роботи державним виконавцем, звернувся до прокуратури області із заявою прийняти його на посаду прокурора у тому ж районі, де він працював на попередній посаді. Старший помічник прокурора області по кадрам відмовив йому.

Чибули підстави для відмови? Які саме? Назвіть вимоги, що висуваються до осіб, які призначаються на посади прокурорів.

Завдання 3. Есе на тему: Служба Безпеки України і національна безпека держави.

Варіант 18

    Завдання 1. Кросворд на тему: «Статус суддів» (Зі збірника тестових завдань з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи»).

Завдання 2 . Задача: В результаті перевірки ТОВ «Чаклун» прокуратурою району було виявлено порушення законодавства про охорону здоров’я. В зв’язку з цим прокурор видав наказ про притягнення до дисциплінарної відповідальності окремих працівників цього ТОВ. Чи правильно вчинив прокурор? Хто має право притягати до дисциплінарної та матеріальної відповідальності робітників та посадових осіб підприємств, установ та організацій?

Завдання 3. Есе на тему: Розвідувальна та контррозвідувальна діяльності органів Служби Безпеки України.

 

 

Варіант 19

    Завдання 1. Кросворд на тему: «Спеціалізовані суди» (Зі збірника тестових завдань з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи»).

    Завдання 2 . Задача: Помічник прокурора Золочівського району приніс апеляційне подання на вирок місцевого суду Золочівського району Харківської області до Апеляційного суду Харківської області. Прокурор Харківської області відкликав цю апеляцію у звязку з помилковою позицією помічника прокурора Золочівського району.

Чи правильно вчинив прокурор області? Хто може відкликати апеляцію прокурора? Дайте характеристику принципу організації та діяльності органів прокуратури, на знання якого розраховано цю задачу.

Завдання 3. Есе на тему: Форми взаємодії органів досудового слідства та дізнання при розслідуванні кримінальних справ.

 

 

Варіант 20

    Завдання 1. Кросворд на тему: «Верховний Суд України» (Зі збірника тестових завдань з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи»).

    Завдання 2 . Задача: Під час чергування працівники служби охорони підприємства не пропустили на територію об’єкту, що охороняється, помічника прокурора району за пред’явленим відповідним посвідченням, посилаючись на те, що вимоги Закону України “Про прокуратуру” не поширюються на інших працівників та службових осіб, крім прокуратури. Чи правильно вчинили працівники служби охорони підприємства?

Завдання 3. Есе на тему: Реорганізація органів досудового розслідування у контексті концепції реформування кримінальної юстиції України.

 

 

Варіант 21

    Завдання 1. Кросворд на тему: «Конституційний Суд України» (Зі збірника тестових завдань з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи»).

    Завдання 2 . Задача: Під час перевірки додержання законів на підприємстві прокурором було виявлено грубе порушення законодавства про власність, оскільки матеріальні цінності зберігалися біля воріт підприємства без належної охорони, і це в свою чергу вже призвело до декількох крадіжок, за фактами яких було порушено кримінальні справи. По наслідкам цієї перевірки прокурор вніс припис директору підприємства про негайне усунення порушень закону шляхом укладення угоди про охорону цих матеріальних цінностей із Державною охороною МВС України. Чи правильно вчинив прокурор?

Завдання 3. Есе на тему: Становлення та перспективи розвитку досудового слідства в Україні.

 

 

Варіант 22

    Завдання 1. Кросворд на тему: «Прокуратура України. Галузі прокурорського нагляду» (Зі збірника тестових завдань з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи»).

Завдання 2 . Задача: Громадянин України С., 26 років, відпрацював три роки юрисконсультом за контрактом на одному з приватних підприємств, звернувся до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з проханням, щоб Президент України призначив його суддею місцевого загального районного суду.

Чи відповідає закону такий порядок призначення суддею? Назвіть вимоги, що встановлені у законодавстві до кандидатів на посаду суддів. Який порядок обрання та призначення на посаду суддів в Україні?

Завдання 3. Есе на тему: Шляхи удосконалення процесуального статусу слідчого.

 

 

Варіант 23

    Завдання 1. Кросворд на тему: «Органи внутрішніх справ України» (Зі збірника тестових завдань з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи»).

Завдання 2 . Задача : Суддя місцевого загального суду, призначений вперше, до займання посади в судді був одним із засновників юридичної фірми. Але, ставши суддею, він після робочого дня, а також у вихідні дні консультував постійних клієнтів фірми, які оплачували йому послуги на банківський рахунок фірми. Коли про це стало відомо, його запросили до кваліфікаційної комісії суддів, щоб або спростувати цю інформацію, або дати стосовно неї пояснення.

Суддя підтвердив правдивість інформації і пояснив, що він не бачить у його вчинку порушень закону:

- по-перше, він давав консультації поза приміщенням суду і не в робочий час, тобто на його службових обовязках це ніяк не відбивалося;

- по-друге, він консультував клієнтів з питань законодавства у сфері підприємницької діяльності, спори з яких, якщо такі виникають, розглядаються господарськими судами, а він працює у загальному місцевому і за внутрішньою спеціалізацією розглядає кримінальні справи;

- по-третє, у юридичній фірмі працюють тільки його син зі своєю дружиною, які ще не мають значного досвіду і тому не можуть консультувати зі складних питань права, що може відбитися на імеджі фірми, а звідси і на розмірах доходів, а існуюча ситуація дозволяє його сімї бути матеріально забезпеченою, а значить і він як суддя є більш незалежним, ніж його колега.

Чи сумісна вказана діяльність зі статусом судді? Якщо ні, то яке рішення має прийняти кваліфікаційна комісія? Який орган і в якомупорядку приймає рішення про несумісність?

Завдання 3. Есе на тему: Прокурорська діяльність у сфері протидії злочинності.

 

 

Варіант 24

    Завдання 1. Кросворд на тему: «Органи досудового слідства» (Зі збірника тестових завдань з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи»).

Завдання 2 . Задача : У судді місцевого суду Г. 3 червня завершився 5-річний строк призначення його вперше на посаду. За поданням Голови Верховного Суду України Вища кваліфікаційна комісія суддів України рекомендувала його кандидатуру для обрання Верховною Радою України, надіславши необхідні документи до відповідного комітету Верховної Ради України на початку червня. Але розгляд в комітеті та, відповідно, на пленарному засіданні Верховної ради України був запланований на початок вересня. Враховуючи ці обставини, голова Верховного Суду України видав розпорядження, згідно з яким на період до обрання судді Г. Верховною Радою України, керуючись п. 4 ч. 1 ст. 24 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», доручив йому розгляд справ лише про адміністративні правопорушення.

Які кадрові повноваження має Голова Верховного Суду України? Чи правильне рішення прийняв Голова Верховного Суду України стосовно судді Г.? Чи розповсюджується повноваження Голови Верховного Суду України на запровадження у суді «внутрішньої спеціалізації»? Що означає поняття «спеціалізований суд» і як воно співвідноситься з поняттям «спеціалізація суддів»?

Завдання 3. Есе на тему: Перспективи реформування законодавства про прокуратуру.

 

 

Варіант 25

    Завдання 1. Кросворд на тему: «Служба безпеки України» (Зі збірника тестових завдань з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи»).

Завдання 2 . Задача: Голова апеляційного загального суду вніс на затвердження зборів суддів апеляційного суду запропонований ним персональний склад судових палат. Збори суддів затвердили пропозицію голови суду.

Суддя Р., який після розподілу почав працювати у судовій палаті з цивільних справ, через декілька тижнів звернувся до голови суду з проханням перевести його до судової палати з кримінальних справ, оскільки його попередній досвід у якості судді і професійний та науковий інтерес більш повязані з розглядом кримінальних справ, ніж цивільних. Голова суду відмовив у проханні, мотивуючи тим, що існуючий персональний розподіл його, як керівника суду, задовольняє, він є оптимальним, оскільки враховує у мірі можливості професійні якості і нахили усіх суддів, а не лише одного. Тоді суддя Р., керуючись п. 2 ч. 5 ст. 115 Закону України «про судоустрій і статус суддів», звернувся до зборів суддів апеляційного суду області з проханням підтримати його бажання працювати в судовій палаті з кримінальних справ. Загальні збори, вислухавши усі доводи судді Р. та заперечення голови суду, дійшли висновку, що доцільніше суддю Р. ввести у склад судової палати з кримінальних справ.

Чи були компетентними збори суддів у вирішенні питання, з яким звернувся до них суддя? Які наслідки позитивного вирішення прохання судді? Які повноваження зборів суддів? Яке призначення органів суддівського самоврядування, які вони мають організаційні форми?

Завдання 3. Есе на тему: Правовий статус, функції та повноваження прокурора в країна СНД.

 

 

Варіант 26

    Завдання 1. Кросворд на тему: «Юстиція України» (Зі збірника тестових завдань з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи»).

Завдання 2 . Задача: Назвіть осіб із перелічених нижче, які можуть бути присутніми на зїзді суддів України без спеціального запрошення:

1) Президент України;

2) народний депутат України;

3) Уповноважений Верховної Ради України з прав людини;

4) ректор вищого навчального закладу;

5) Генеральний прокурор України;

6) слідчий прокуратури району;

7) член Вищої ради юстиції;

8) Міністр оборони України;

9) Студент І курсу юридичного вузу.

Яким органом скликається черговий зїзд суддів України та у який період? Яким органом та за яких умов може бути скликаний позачерговий зїзд суддів України?

Завдання 3. Есе на тему: Особливості здійснення загальнонаглядової функції органами прокуратури.

 

 

Варіант 27

    Завдання 1. Кросворд на тему: «Нотаріат в Україні» (Зі збірника тестових завдань з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи»).

Завдання 2 . Задача: До голови місцевого суду зі скаргою на суддю М. звернулися потерпілий С. та його потерпілий адвокат Н. Вони скаржилися, що незважаючи на їх клопотання на ознайомлення із протоколом судового засідання, заявлене у передбачений законом триденний строк, а ні після завершення 7 діб, що надані законом для виготовлення протоколу, а ні протягом трьох діб, що надаються законом для ознайомлення з ним, їм не була надана можливість реалізації їх права. Лише за дві доби до завершення 15-денного строку на апеляційне оскарження вони отримали змогу ознайомитись з протоколом судового засідання, що унеможливило виконання усіг вимог до апеляційної скарги.

Оскільки скарги такого змісту на суддю М. голова суду отримував неодноразово, та враховуючи, що згідно з процесуальним законом протокол судового засідання у суді першої інстанції веде секретар судового засідання і підписують головуючий та вказаний секретар, він вирішив притягнути до дисциплінарної відповідальності обох.

Судді М. він оголосив зауваження, а секретареві судового засідання – догану, про що видав відповідний наказ.

Хто має право накладати дисциплінарні стягнення на секретаря судового засідання? Чому? Який вид повноважень здійснював голова місцевого суду? Яка природа взаємовідносин голови суду і судді суду?

Завдання 3. Есе на тему: Прокуратура в системі поділу влади (на прикладі України та іноземних держав).

 

 

Варіант 28

    Завдання 1. Кросворд на тему: «Адвокатура України. Уповноважений Верховної Ради України з прав людини» (Зі збірника тестових завдань з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи»).

Завдання 2 . Задача: До конференції суддів загальних судів звернулась громадянка З. зі скаргою на дії судді місцевого суду м. Харкова. У прийнятті такої скарги громадянці З. було відмовлено.

Чи була така відмова правомірною? Назвіть повноваження конференції суддівта порядок їх роботи. Наведіть перелік органів суддівського самоврядування. Назвіть найвищий орган суддівського самоврядування.

Завдання 3. Есе на тему: Діяльність спеціалізованих прокуратур в Україні.

 

 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-05-07; Просмотров: 354; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.078 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь