Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Створення запиту на вибір в режимі конструктора



Для створення запиту в режимі конструктора треба вибрати „Создание запроса в режиме конструктора” в правій частині діалогового вікна „База даних” або кнопку „Создать” цього вікна, після чого в діалоговому вікні „Новый запрос» вибрати „Конструктор” або кнопку „Конструктор”.

Після виконання будь-яких дій з’являється діалогове вікно запиту на вибірку, а також діалогове вікно „ Добавление таблицы ” (рис. 17.2).

 

 


Рисунок 17.2 Діалогові вікна „Запрос на выборку” і „Добавление таблицы”.

 

У діалоговому вікні „Добавление таблицы” необхідно вибрати ті таблиці, стовпці з яких будуть відображатися в результуючій таблиці запиту. Якщо вказане діалогове вікно не відкрилося, то його можна відкрити, використовуючи команди Запрос ® Отобразить таблицу або відповідну кнопку на панелі інструментів запитів .

В СКБД MS Access можна використовувати як однотабличні, так і багатотабличні запити. При цьому багатотабличний запит є прикладом запиту з внутрішнім (природним) з’єднанням. Якщо у вікно запиту вноситься більше, ніж одна вихідна таблиця, необхідно впевнитися, що списки їх полів пов’язані між собою зв’язками.

За замовчуванням створюється бланк запиту на вибірку. Якщо необхідно створити запит іншого типу, то в головному меню вибирається Запрос ® відповідний тип запиту або використовується відповідна кнопка на панелі інструментів запитів.

Вікно „Запрос на выборку”є графічний інструмент мови QBE. Вікно розділяється на дві частини. В верхній розташовуються таблиці, з яких вибираються дані, в нижній – бланк запиту (сітка мови QBE).

Конструкція запиту задається в бланку запиту, який складається з таких рядків:

1. Поле – виконується вибір поля, яке буде відображатися в результуючій таблиці запиту;

2. Таблица – вказується таблиця, з якої вибране поле, що використовується як джерело даних (аналог конструкції FROM SQL);

3. Сортировка – визначається, за яким стовпцем (стовпцями) будуть сортуватися записи і яким чином буде відбуватися сортування: за збільшенням чи за зменшенням (аналог конструкції ORDER BY SQL);

4. Вывод на экран – поле призначене для «приховування» стовпців. Якщо в полі відсутня позначка («галочка»), то це поле в результуючій таблиці запиту відображатися не буде;

5. Условие отбора та или – поля, в які записується умова отбора (аналог конструкції WHERE SQL).

При створенні запиту в бланку QBE СКБД MS Access неявно генерує для нього еквівалентну конструкцію SQL, яку можна переглянути в режимі SQL. Треба відзначити, що деякі оператори SQL, які генеруються в MS Access, не відповідають стандарту ISO SQL.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-05-08; Просмотров: 146; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.01 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь