Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Вимоги до транспортування та зберігання



 Транспортування програмного засобу може здійснюватися шляхом його переносу на з`ємних інформаційних носіях або по інформаційним каналам зв’язку по мережі Інтернет.

    Інформаційні носії повинні зберігатись в сухому теплому місці, не допускати попадання прямих сонячних променів, температура повітря 18-400С, при вологості

 40-60%, не допускати попадання пилу.

4 Вимоги до програмної документації

Програмна документація повинна включати наступні документи, котрі задовольняють вимогам відповідного державного стандарту:

1. технічне завдання;

2. робочий проект:

–  специфікації програми;

–  опис програми;

–  керівництво користувача. Керівництво читача;

–  керівництво користувача. Керівництво адміністратора.

Програмна документація повинна відповідати встановленим стандартам[3].

 

        

 

5 Техніко-економічні показники

Техніко–економічне обґрунтування (ТЕО) - це обов'язкова складова частина будь–якого інвестиційного проекту, тобто проекту, що потребує певних фінансових витрат. Основна мета розробки ТЕО - дати фінансову оцінку передбачуваних витрат та одержуваного корисного результату, а також оцінити прибутковість проекту і, в кінцевому підсумку, економічну доцільність його розробки та впровадження[4].

Нова техніка, технологія, засоби автоматизації, що розробляються і впроваджуються у виробництво, повинні приносити певний корисний результат –ефект. Ефект може проявлятися у поліпшенні умов праці працюючих (соціальний), в зниженні шкідливого впливу виробництва на навколишнє середовище (екологічний), у підвищенні безпеки держави (оборонний), та, врешті, в економії витрат підприємства на виробництво продукції та збільшенні його прибутку (економічний).

Абсолютна величина економічного ефекту без співставлення його з витратами підприємства не дозволяє однозначно оцінити, наскільки вдалим виявився відповідний інноваційний проект. Таку оцінку дають показники економічної ефективності (прибутковості) проекту.

При впровадженні інвестиційного проекту підприємство несе разові витрати, пов'язані з розробкою проекту, а також з придбанням і налагодженням необхідного обладнання, засобів програмного забезпечення і таке інше.

Такі разові витрати називають капітальними витратами або інвестиціями. При використанні інновацій підприємство отримує певний ефект, що зазвичай виражається приростом прибутку. При розрахунках ефективності необхідно врахувати додаткові річні витрати підприємства, пов'язані з експлуатацією нового обладнання. Величина щорічного прибутку, додатково одержуваного підприємством за рахунок впровадження інвестиційного проекту, повинна бути достатньо високою у порівнянні з капітальними витратами підприємства та у порівнянні з іншими можливими варіантами вкладення коштів у розвиток виробництва.

 Розрахуємо вартість розробки програмного забезпечення для розрахунку оптимального шляху перевезення вантажу на шинному виробництві. Основними статтями витрат прийняті:

- основна заробітна плата;

- відрахування на соціальні потреби;

- накладні витрати;

- витрати на персональний комп’ютер і ліцензійні базові програмні засоби.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-05-08; Просмотров: 148; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.011 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь