Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ВАГІТНІСТЮ З ОБТЯЖЕНИМ АКУШЕРСЬКИМ ТА ГІНЕКОЛОГІЧНИМ АНАМНЕЗОМ



 
Спостереження за перебігом вагітності у жінок з безпліддям в анамнезі. Z35.0 1. Відповідно до рубрики Б. 1. Відповідно до рубрики В та І. 2. УЗД з доплерометрією. 3. Гормони фетоплацентарного комплексу (за показаннями). 4. Медико-генетичне консультування. 5. Консультація профільних спеціалістів за показаннями (ендокринолог, терапевт та інші). 1. Індивідуальний план ведення вагітності. 2. Вітамінотерапія. 3. Профілактично-лікувальні курси загрози переривання вагітності в 7 - 8 тижнів, 20, 28, 36 тижнів: - Гормонотерапія (за показаннями); - Спазмолітики; - Лікування інфекцій; - Лікувально-оздоровчий режим. 1. Ускладнень перебігу вагітності. 2. Для розродження. 1. Виношування вагітності. 2. Відсутність акушерських та перинатальних ускладнень. Протягом вагітності та післяпологового періоду.  
Спостереження за перебігом вагітності з абортивним викиднем в анамнезі. Z35.1 1. Відповідно до рубрики Б. 2. Профілактика виникнення стану, що був причиною викидня в анамнезі. 1. Відповідно до рубрик В та І. 2. Медико-генетичне консультування. 3. Гормони фетоплацентарного комплексу (за показаннями). 4. Консультація профільних спеціалістів за показаннями. 1. Етіотропна терапія. 2. Вітамінотерапія. 3. Профілактичні курси загрози невиношування вагітності в 7 - 8 тижнів, 20, 28, 36 тижнів. 1. Ускладнень перебігу вагітності. 2. В критичні строки невиношування. 3. Для розродження. 1. Виношування вагітності. 2. Відсутність акушерських та перинатальних ускладнень. Протягом вагітності та післяпологового періоду.  
Спостереження за перебігом вагітності у жінок з іншим обтяженим діторідним або акушерським анамнезом та з недостатньою допологовою допомогою в анамнезі. Вагітність: - замовчувана; - приховувана. Z35.2 Z35.3 1. Відповідно до рубрики Б. 2. Профілактика стану вагітної, що спричинив обтяжений акушерський анамнез. 1. Відповідно до рубрики В. 2. Медико-генетичне обстеження за показаннями. 3. Обстеження згідно з причиною виникнення. 1. Лікування відповідно до причини, що привела до обтяженого анамнезу. 2. Лікування суміжної патології. 1. Ускладнення вагітності. 2. В 37 - 38 тижнів для розроблення плану ведення пологів. Відсутність акушерських та перинатальних ускладнень. Протягом вагітності та післяпологового періоду.  
Спостереження за перебігом вагітності у жінки, що народжувала багато разів. Виключено: багатодітність за відсутності поточної вагітності. Z35.4 1. Відповідно до рубрики Б. 2. Динамічне спостереження. 1. Відповідно до рубрики В. 2. Аналіз крові загальний з визначенням кількості тромбоцитів, часу згортання. 3. Біохімічні показники крові (починкові та ниркові проби, коагулограма в динаміці спостереження). 4. БПП у 34 - 36 тижнів вагітності. Профілактика невиношування, маткових кровотеч. 1. Ускладнення перебігу вагітності. 2. В 37 - 38 тижнів для розродження. 1. Виношування вагітності. 2. Відсутність акушерських та перинатальних ускладнень. 1. Протягом вагітності та післяпологового періоду. 2. Консультування з питань планування сім'ї.  
Спостереження за першороділлею похилого віку. Z35.5

1. Відповідно до рубрики Б.
2. Медико-генетичне консультування.
3. Психологічне консультування.

1. Відповідно до рубрики В.
2. Індивідуальний план ведення вагітності.
3. Медико-генетичне консультування.

1. Профілактика невиношування.
2. Санаторно-курортне лікування.

1. Ускладнення перебігу вагітності.
2. В 38 - 39 тижнів для розродження.

1. Виношування вагітності.
2. Відсутність акушерських та перинатальних ускладнень.

1. Протягом вагітності та післяпологового періоду.
2. Консультування з питань планування сім'ї.

 
Спостереження за першороділлею юного віку. Z35.6  
Спостереження за перебігом вагітності у жінок з високим ризиком, зумовленим соціальними проблемами: Z35.7

1. Відповідно до рубрики Б.
2. Психологічне консультування.
3. Встановлення контакту з соціальними службами.
4. Консультування та обстеження членів сім'ї.

1. Відповідно до рубрики В.
2. Консультація психолога та працівника соціальної служби.
3. Медико-генетичне консультування.
4. Консультація нарколога.
5. Вирішення питання можливості виношування вагітності.
6. БПП з 34 - 35 тижнів.

1. Вітамінотерапія, дієтотерапія.
2. Санаторно-курортне лікування.
3. Лікування ускладнень вагітності.

1. Ускладнення перебігу вагітності.
2. В 38 тижнів для розроблення плану ведення пологів.

1. Виношування вагітності.
2. Відсутність акушерських та перинатальних ускладнень.

1. Протягом вагітності та післяпологового періоду.
2. Консультування з питань планування сім'ї.

 
- з високим ризиком, зумовленим іншими причинами; Z35.8  
- з високим ризиком, неуточненим. Z35.9  





















УСКЛАДНЕННЯ АБОРТУ

 
Інфекція статевих шляхів і тазових органів внаслідок аборту, позаматкової та молярної вагітності. O08.0 1. Відповідно до рубрики А. 2. Суворе дотримання принципів виконання гінекологічних операцій. 3. Санація вогнищ хронічних інфекцій. 1. Відповідно до рубрики Г. 2. УЗД органів малого таза. 3. Подальше обстеження в умовах гінекологічного стаціонару. 4. Негайне скерування в стаціонар. Терапія в умовах гінекологічного стаціонару. 1. Симптоми гострого запального процесу тазових органів. 1. Клінічне одужання. 2. Відсутність патологічних змін при гінекологічному, лабораторному та УЗ-обстеженнях. 1. Протягом 1 року. 2. Відсутність рецидивів.  
Інші венозні ускладнення внаслідок аборту, позаматкової та молярної вагітності. O08.7

1. Відповідно до рубрики А.
2. Лікування варикозної хвороби та інших венозних ускладнень до вагітності.
3. Суворе дотримання принципів виконання гінекологічних операцій.

1. Відповідно до рубрики Г.
2. УЗД органів малого таза.
3. Подальше обстеження в умовах гінекологічного стаціонару.

Негайне скерування в гінекологічний стаціонар.

Ознаки запального процесу, венозних або інших ускладнень.

1. Клінічне одужання.
2. Відсутність патологічних змін при гінекологічному, лабораторному та УЗ-обстеженнях.

Скерування до судинного хірурга, інших профільних фахівців.

 
Інші ускладнення внаслідок аборту, позаматкової та молярної вагітності. O08.8 O08.9  





ЗВИЧНИЙ ВИКИДЕНЬ

 
Звичний викидень. N96 1. Відповідно до рубрики Б. 2. Визначення етіологічних факторів викидня та їх усунення до вагітності. 1. Відповідно до рубрик В та І. 2. Гормони фетоплацентарного комплексу (за показаннями). 3. Тести функціональної діагностики. 4. Медико-генетичне консультування. 1. Етіотропна терапія: - антибактеріальна терапія; - гормонотерапія; - корекція істміко-цервікальної недостатності та інше. 2. Симптоматична терапія. Етіотропне лікування. Виношування наступної вагітності. Весь період до та під час наступної вагітності, пологів та післяпологового періоду.  

III. ЕКСТРАГЕНІТАЛЬНА ПАТОЛОГІЯ ТА ВАГІТНІСТЬ
ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ І ВАГІТНІСТЬ

 
Існуючий раніше цукровий діабет (ЦД), інсулінозалежний. O24.0 1. Відповідно до рубрики Б. 2. Диспансерний нагляд ендокринолога. 3. Контроль інсулінотерапії - нормоглікемія протягом 6 місяців до вагітності. 1. Відповідно до рубрики В. 2. Консультація ендокринолога, окуліста, нефролога. 3. Консиліум з метою індивідуального прогнозу. 4. БПП та доплерометрія (з III триместру вагітності). 1. I триместр: заміна інсуліну на високоякісний простий. 2. Корекція інсулінотерапії за даними глікемічного профілю. 3. Профілактика ускладнень, корекція дози та режиму інсулінотерапії; нормалізація вуглеводного обміну. 4. Відмова від грудного вигодовування при тяжких формах ЦД. 5. Санаторно-курортне лікування. 1. I триместр: госпіталізація в ендокринологічний стаціонар для корекції та підбору інсулінотерапії. 2. Ускладнення перебігу вагітності та декомпенсація ЦД. 3. Профілактична госпіталізація в 22 - 24, 32 - 34 тижні вагітності. 4. Госпіталізація у 36 тижнів для розродження. 1. Досягнення нормоглікемії. 2. Відсутність ускладнень цукрового діабету. 3. Відсутність акушерських та перинатальних ускладнень. 1. Протягом вагітності та післяпологового періоду. 2. Постійно в ендокринолога.  
Існуючий раніше цукровий діабет, інсулінонезалежний. O24.1 1. Відповідно до рубрики Б. 2. Диспансерний нагляд ендокринологом. 1. Відповідно до рубрики В. 2. Консультація ендокринолога, окуліста, нефролога. 3. Консиліум для визначення індивідуального прогнозу. 4. БПП та доплерометрія (з III триместру вагітності). 1. Призначення інсулінотерапії з перших тижнів вагітності з використанням високоякісних інсулінів. 2. Корекція інсулінотерапії в динаміці. 3. Профілактика ускладнень вагітності. 4. В післяпологовому періоді - корекція інсулінотерапії. 5. Санаторно-курортне лікування. 1. I триместр в ендокринологічне відділення для підбору інсулінотерапії. 2. Профілактична госпіталізація в 22 - 24, 32 - 34 тижнів вагітності. 3. Ускладнення перебігу вагітності, декомпенсація ЦД. 4. Госпіталізація у 36 тижнів для розродження. 1. Досягнення нормоглікемії. 2. Відсутність ускладнень цукрового діабету. 3. Відсутність ускладнень перебігу вагітності, пологів, післяпологового періоду та перинатальних ускладнень. 1. Протягом вагітності та післяпологового періоду. 2. Постійно в ендокринолога.  
Попередній цукровий діабет, пов'язаний з недостатністю харчування. O24.2

1. Відповідно до рубрики Б.
2. Контроль рівня глюкози крові до вагітності.

1. Відповідно до рубрики В.
2. Консультація ендокринолога, окуліста, нефролога.
3. Консиліум для визначення прогнозу.
4. БПП та доплерометрія (з III триместру вагітності).

1. I триместр - госпіталізація в ендокринологічний стаціонар для обстеження та визначення індивідуального плану спостереження.
2. Повноцінне харчування.
3. Вітамінотерапія.
4. Санаторно-курортне лікування.

1. Профілактичні курси лікування в 22 - 24, 32 - 34 тижнів, допологова госпіталізація, госпіталізація в 36 тижнів вагітності.
2. Ускладнення перебігу вагітності, декомпенсація ЦД.

1. Досягнення нормоглікемії.
2. Відсутність ускладнень цукрового діабету.
3. Відсутність акушерських та перинатальних ускладнень.

1. Протягом вагітності та післяпологового періоду.
2. Скерування до ендокринолога.

 
Попередній цукровий діабет неуточнений. O24.3  
Цукровий діабет, виникаючий в період вагітності O24.4

1. Відповідно до рубрики Б.
2. Планування вагітності після профілактичних оглядів.

1. Відповідно до рубрики В.
2. Консультація ендокринолога, окуліста, нефролога.
3. БПП та доплерометрія в динаміці спостереження (з III триместру).

1. I триместр:
- призначення інсулінотерапії високоякісними простими інсулінами для досягнення нормоглікемії і корекції метаболітних процесів (відсутність кетоацидозу);
- профілактика ускладнень.
2. Післяпологовий період:
- корекція інсулінотерапії;
- нормалізація вуглеводного обміну.
3. Відмова від грудного вигодовування у випадку нестабільності рівня глікемії.

1. I триместр - в ендокринологічний стаціонар.
2. Профілактична госпіталізація в 22 - 24, 32 - 34 тижні вагітності.
3. Ускладнення або декомпенсація ЦД.
3. Планова госпіталізація в 35 - 36 тижнів вагітності.
4. Ускладнення перебігу вагітності.

1. Досягнення нормоглікемії.
2. Відсутність ускладнень перебігу цукрового діабету.
3. Відсутність акушерських та перинатальних ускладнень.

1. Протягом вагітності та післяпологового періоду.
2. Скерування до ендокринолога.

 

Цукровий діабет при вагітності неуточнений.

O24.9


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-03-31; Просмотров: 307; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.015 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь