Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Картка кількісно-сумарного обліку матеріалів



 

Установа____________                               Рік__________________

Назва медикаменту (біопрепарату, деззасобу тощо)_______

Номер рахунку________________________ Одиниця виміру_______

Ціна________________

Дата запису Звідки надійшло, відпущено номер і дата документа)

Надійшло

Вибуло

Залишок

    кількість сума кількість сума Кількість сума
               
               
               

 

Медикаменти зберігають в окремих шафах у кімнаті аптеки. При чому, рідинні та сипкі речовини, хімікати і реактиви, мазі та лініменти, інструменти і перев'язувальний матеріал, лабораторне обладнання тощо зберігають окремо. Біопрепарати зберігають у холодильних камерах або сухих темних підвалах при відносно низьких температурах (+ 2-150С), а вірусні вакцини - при 2-80С. Дезінфекційні речовини зберігають у сухих напівзатемнених сараях, покритих шифером. Легкозаймисті речовини — спирт, ефір, бензин, спиртові речовини тощо — зберігають при дотриманні протипожежних правил. У приміщення, де зберігають медикаменти, вхід стороннім особам забороняється.

Відповідно до вказівок Державного департаменту ветеринарної медицини про порядок обліку, зберігання і використання отруйних і сильнодіючих речовин, ці препарати зберігаються в окремих кімнатах, у сей фах чи металевих або оббитих залізом дерев'яних шафах під замком. У вікнах аптеки або іншого приміщення встановлюються металеві грати. Кімнати, де зберігаються отруйні і сильнодіючі речовини, після роботи зачиняються, опечатуються або пломбуються.

Використання медикаментів здійснюється за рецептами або згідно із записом у журналах реєстрації хворих тварин та історіях хвороби. Вони щомісячно списуються згідно з актами.

Лікувально-профілактичні заходи, як правило, здійснюються за рахунок коштів власника тварин за тарифами. Безкоштовно медикаменти використовуються тільки при наданні невідкладної допомоги хворим тваринам, а також при проведенні протиепізоотичних заходів, перелік яких затверджує Кабінет Міністрів України.

Біопрепарати і деззасоби використовуються при проведенні протиепізоотичних засобів і списуються згідно з актами.

Спирт етиловий використовується: для лікування хворих тварин за рецептами; для проведення протиепізоотичних заходів (туберкулінізація, взяття проб крові і гематологічні дослідження на лейкоз тощо), що стверджується актами; для проведення лабораторних досліджень. Витрати його обліковуються у спеціальному журналі.

Інструменти, не придатні для використання, списуються що квартально або наприкінці року при інвентаризації.

Інвентаризація майна

Відповідно до вказівок Державного департаменту ветеринарної медицини і Положення про інвентаризацію, яке затверджене Міністерством фінансів України, для посилення контролю за зберіганням майно-матеріальних цінностей та інших засобів щорічно в установах державної ветеринарної медицини проводять повну перевірку (інвентаризацію) наявності майно-матеріальних цінностей, грошових коштів, незакінченого капітального будівництва і ремонту тощо.

Для проведення роботи з інвентаризації розпорядженням голови районної державної адміністрації (міського голови) створюється інвентаризаційна комісія, яка проводить інвентаризацію в усіх установах ветеринарної медицини району (міста).

Інвентаризацію у службах ветеринарної медицини господарств і підприємницьких структурах проводять їхні ревізійні комісії чи ревізори.

При інвентаризації перевіряють наявність, якість і вартість медикаментів, біопрепаратів, інструментів, спирту етилового та іншого майна, переоцінюють їх відповідно до діючих цін. Результати інвентаризації оформлюються актом, який після закінчення роботи комісії подається на розгляд керівникові, що її призначив. До акту додається інвентаризаційна відомість, в якій наводиться опис товарів ветеринарної медицини по групах майна, придатного для використання. Окремо скла дається акт на списання непридатного майна (медикаментів, інструментів, спецодягу, взуття, меблів, інвентарю тощо). При недостачі матеріальних цінностей відповідальність покладається на матеріально відповідальну особу. З'ясовуються причини недостачі і керівник державної ветеринарної установи ветмедицини чи господарства вирішує: вартість недостаючих матеріальних цінностей списати за рахунок господарчих витрат або відшкодувати з матеріально відповідальної особи.

Якщо остання відмовляється відшкодовувати вартість недостаючих матеріалів, то вона стягується через суд.



З М І С Т


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-10; Просмотров: 302; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.039 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь