Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Додавання переходу між слайдами



Переходи між слайдами — це подібні до анімації ефекти, які відтворюються, якщо перейти від одного слайда до наступного. У Office PowerPoint 2007 пропонується багато типів переходів, зокрема стандартні ефекти вицвітання, розчинення, вирізання та появи, а також багато незвичайних ефектів переходу, таких як «годинникова стрілка» та «шашки».

На вкладці Анімація у групі Перехід до цього слайда клацніть потрібний перехід.

 Примітки

Щоб побачити, як виглядатиме поточний слайд після застосування певного переходу, наведіть вказівник миші на ескіз цього переходу.

Щоб переглянути ескізи додаткових переходів, клацніть стрілки праворуч від рядка ескізів.

Якщо згодом ви вирішите використати інший перехід, просто клацніть цей перехід, щоб застосувати його.

У групі Перехід до цього слайда можна вибрати інші параметри, які керують швидкістю переходу, дають змогу додати звук або застосувати цей перехід до всіх слайдів презентації.

Додавання гіперпосилань

За допомогою гіперпосилань можна переходити від одного слайда до іншого, до розташування в локальній мережі або в Інтернеті або навіть до іншого файлу або програми.

Виділіть текст, після клацання якого має активуватися гіперпосилання.

Також можна виділити об'єкт (наприклад, картинку або рисунок SmartArt).

На вкладці Вставлення у групі Посилання клацніть команду Гіперпосилання.

У діалоговому вікні Додавання гіперпосилання натисніть у розділі Зв'язати з кнопку, яка відповідає бажаному місцю призначення гіперпосилання (тобто місцю, куди воно спрямовує користувача).

Наприклад, щоб перейти до іншого слайда в цій презентації, натисніть кнопку місцем у документі.

Знайдіть і клацніть місце призначення гіперпосилання, внесіть необхідні зміни в полях Текст і Адреса та натисніть кнопку ОК.

Створення бібліотек слайдів

Щоб можна було використовувати представлену інформацію як вміст інших презентацій, можна зберігати слайди в бібліотеці слайдів і додавати їх (з адаптацією оформлення під тему нової презентації) в створювану презентацію.

Порада. Рекомендується створювати слайди з інформацією, часто використовуваною при обміні діловою інформацією, наприклад, це може бути опис цілей і завдань компанії, організаційна діаграма, контактна інформація або умови прийому на роботу. після цього слайди слід зберігати в бібліотеці слайдів, щоб надалі їх можна було швидко вставляти в створювані презентації.

Щоб зберегти презентацію в бібліотеці слайдів для повторного використання слайдів надалі, відкрийте меню Файл, наведіть покажчик миші на пункт Опублікувати і виберіть Опублікувати слайди. У діалоговому вікні Публікація слайдів відзначте слайди, які слід зберегти в бібліотеці, натисніть Огляд, щоб вибрати теку, в якій будуть збережені слайди, після чого натисніть Опублікувати.

Переваги XML

У Microsoft Office System формат Microsoft Office open XML використовується як формат за умовчанням для всіх застосувань. Файли, що зберігаються в Office PowerPoint , мають розширення .pptx. Збереження файлів у форматі XML має безліч переваг. По-перше, XML дозволяє розділяти дані і форматування таким чином, що інформація, що вводиться в одному застосуванні, може бути легко використана в інших формах. По-друге, файли XML мають набагато менший розмір, ніж файли в традиційних форматах, особливо це стосується документів з великою кількістю графічних елементів, наприклад, презентацій Office призначена для вибору слайдів з метою додавання їх в презентацію PowerPoint, тому файли Office PowerPoint значно менше, прості в управлінні, завантаженні і розповсюдженні.

Групові презентації

Сучасний діловий світ стає все більш мобільним. Ми більше не прив'язані до робочих місць (або, принаймні, не засиджуємося на робочому місці дуже довго) при необхідності завершити роботу над проектом або презентацією. Office PowerPoint передбачає декілька різних способів продовження відкладеної роботи над презентаціями, знаходячись в офісі або на іншому континенті.


КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ХАРКІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ №2

 

 


Методичні рекомендації

для організації самостійної роботи студентів №6

з теми:

Текстовий процесор Microsoft Word.

 

 

Навчальна дисципліна «Основи медичної інформатики»

 

Спеціальність 5.12010102 “Сестринська справа”

 

Курс ІІ

 

Кількість навчальних годин – 2 год.

 

Викладач Перебейнос А.О.

 

 

 

Харків – 2012р.


І. Актуальність теми

Вся інформація, що використається в системі охорони здоров'я, може бути умовно розділена на наступні групи: наукова інформація,  медична документація, статистична інформація, економічна інформація, рекламна інформація.

Важливе місце в цій класифікації займає медична документація, оскільки правильне ведення цієї документації, а також об'єктивний аналіз дозволяють визначити потреби населення в медичній допомозі, її плануванні, організації й керуванні службами охорони здоров'я.

ІІ. Навчальна мета самостійної роботи:

Мати уяву про різновиди медичної документації; стандарти медичних документів; форму подання медичної інформації (a=І)

IІІ. Матеріали самостійної роботи.

ІІІ.1. Базові знання, вміння, навички, необхідні для вивчення теми:

Дисципліни Знати
Інформатика Текстовий і табличний процесори.
Сестринська справа Ведення медичної документації

ІІІ.2. Зміст теми:

1. Текстові процесори різних версій Microsoft Office та їх можливості

ІІІ.3. Рекомендована література:

Автор Назва Стор.
1. В.П. Омельченко, А.А. Демидова Практикум по медицинской инфоматике 85-116
2. І.Є. Булах та ін.. Медична інформатика в модулях: практикум. 8-26
3. О.Ю. Гаєвський Інформатика, 7-11 кл. 211-254
4. Офіційний сайт Microsoft Office http://office.microsoft.com/uk-ua/  

ІІІ.4. Питання для самоконтролю:

1. Виконання яких функцій забезпечує текстовий процесор Word?

2. У якому вигляді можуть бути представлені графічні зображення статистичних даних?

3. Як застосовується табличний метод розробки матеріалу?

4. Як здійснюється пошук необхідних даних?

5. Як здійснюється додавання художніх ефектів до зображень

 


 


Склад Microsoft Office

Будь-яке підприємство зіштовхується з проблемою автоматизації роботи окремих співробітників і цілих підрозділів. Перша проблема при цьому — як вибрати відповідні програмні продукти. Адже з документами працюють різні люди, а документи часто складаються з різних частин, включаючи тексти, числа, таблиці, графіки, діаграми, малюнки, навіть звук або відео.

Сьогодні все це можливо завдяки створеному компанією Microsoft сімейству програм для підтримки офісної діяльності Microsoft Office. Останньою версією цього пакета є Microsoft Office, випущений у 2010 р.

Комплект програмних продуктів Microsoft Office включає кілька додатків, що утворюють єдине середовище для обробки будь-якої інформації. До складу Microsoft Office входить потужний текстовий процесор Microsoft Word, електронне таблиці Microsoft Excel, засіб для підготовки і демонстрації презентацій Microsoft PowerPoint, а також інструмент організації й планування роботи Microsoft Outlook. Крім того, існує професійна версія Microsoft Office, до якої, крім переліченим додатків, входить система управління базами даних (СУБД) Microsoft Access.

Microsoft Word — потужний текстовий редактор, що дозволяє швидко створити документ будь-якої складності з розрізнених заміток і довести до досконалості інформаційний бюлетень або брошуру.

Це вже загальновизнано — редактор Word фірми Microsoft є сьогодні найпопулярнішою у світі програмою. Word начинений «швидкими» командами і найсучаснішими засобами, такими як вбудована програма перевірки правопису і словник синонімів, що допомагають вам грамотно складати документи, і готові шаблони, які дозволяють вам об'єднувати окремі замітки, листи, рахунки й брошури без надмірних зусиль.

 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-10; Просмотров: 279; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.017 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь