Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


ПРИКЛАДИ ОФОРМЛЕННЯ ІЛЮСТРАЦІЙ ДО ПЗ



 

а б

а) схема заміщення трансформатора при короткому замиканні;

б) схема заміщення трансформатора при неробочому ході

 

Рисунок 3.2 – Схеми заміщення трансформатора

 

 

1 – витки першого концентру; 2 – екран; 3 – пресувальне кільце; 4 – кабельний папір; 5 – рейка; a¢, b¢ – розміри ізольованого дроту   Рисунок 2.1 – Схема багатошарової циліндричної обмотки НН

 

За необхідності під ілюстрацією розміщують пояснювальні дані (підрисунковий текст). Ілюстрація позначається словом «Рисунок ___», яке разом із назвою ілюстрації розміщують після пояснювальних даних, див. приклади.

Ілюстрації слід нумерувати в межах розділу. Номер ілюстрації складається з номера розділу і порядкового номера ілюстрації, відокремлених крапкою.

Якщо у ПЗ вміщено тільки одну ілюстрацію, її теж нумерують згідно з вищесказаним.

 

Ілюстрації, за необхідності, можуть бути перелічені в змісті з зазначенням їх номерів, назв і номерів сторінок, на яких вони вміщені.

На всі ілюстрації мають бути посилання у ПЗ. При посиланнях слід писати: «… на рис. 1.3», «… на рисунку Б.1» або «… див. рис. 2.1 – 2.5 …».

 

Правила оформлення формул та рівнянь у ПЗ

Формули та рівняння розташовують безпосередньо після тексту, в якому вони згадуються, посередині сторінки. Вище і нижче кожної формули або рівняння повинно бути залишено не менше одного вільного рядка.

Формули і рівняння у ПЗ слід нумерувати порядковою нумерацією в межах розділу. Номер формули або рівнянь складається з номера розділу і порядкового номера формули або рівнянь, відокремлених крапкою, наприклад, формула ( 1.3 ) – третя формула першого розділу.

Номер формули або рівнянь зазначають на рівні формули або рівняння в дужках у крайньому правому положенні на рядку.

Якщо у ПЗ тільки одна формула чи рівняння, їх нумерують, як зазначено вище. Формули, що йдуть одна за одною й не розділені текстом, відокремлюють комою.

Пояснення значень символів і числових коефіцієнтів, що входять до формули чи рівняння, слід наводити безпосередньо під формулою у тій послідовності, в якій вони наведені у формулі чи рівнянні.

Пояснення значення кожного символу та числового коефіцієнта слід давати з нового рядка. Перший рядок пояснення починають з абзацу словом «де» без двокрапки.

Переносити формули чи рівняння на наступний рядок допускається тільки на знаках виконуваних операцій, повторюючи знак операцій на початку наступного рядка. Коли переносять на знакові операції множення, застосовують знак «х».

При посиланнях на формули чи рівняння слід писати: «… за формулою (1.3)», «… у рівняннях (2.3) – (2.7)» або «…за формулою (А.5) …».


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-21; Просмотров: 229; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.007 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь