Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Оплата праці робочих конярства



Таблиця№8

Посада Норма обслуговування Одиниці виміру Оплата в грн.
Конюх по догляду за робочими кіньми 30 догляд 1 гол. В місяць 26,06

Оплата праці робітників птахівництва

Таблиця№9

Посада Норма обслуговування Одиниці виміру Оплата в грн.
1. Пташник по догляду за дорослою птицею 2800 1). догляд 1 гол. 2). за 100 шт. яєць 0,50 4,10
2. Забій дорослої птиці 29   18,10

 

В розрахунку прийнято від основної свиноматки 8 поросят, вага порося при відлученні в двохмісячному віці - 12кг.

 Кухар кормокухні назначається один на кормокухню, робочий один на кожні 100 свиноматок з приплодом, або на 600-700 свиней на годівлі.

 Оплата праці проводиться в відсотках від оплати праці основних свинарів, кухар кормокухні - 100%, а робочий - 96,9%.

 Оплата праці нічних скотарів, по догляду за молодняком ВРХ і корів проводиться по ІІ розряду. Оплата праці нічних скотарів, по догляду за свиноматками з приплодом, свиней на відгодівлі, поросят 2-4міс. по ІІ розряду.

 Оплата праці нічного конюха і нічного пташника проводиться по І розряду тарифної сітки.

 Підсобний робочий МТФ і СТФ призначається один на бригаду при наявності не менше 300 корів, або 700 голів молодняку. Оплата праці по І розряду.

 

Оплата праці за роботу в нічний час

 

 Оплата праці робітників, зайнятих на роботах в нічний час проводиться в підвищеному розмірі до 40% тарифної ставки. Час роботи з 20 годин вечора до 6 годин ранку вважається нічним.

 

Про порядок надання робітникам відгулів за роботу в дні відпочинку

 

Директор підприємства має право в період напруження польових робіт, у випадку виробничої необхідності залучити робітників рослинництва, ремонтних майстерень, автотранспортних складів і інших підрозділів, які обслуговують рослинництво до роботи у встановлені по графіку дні відпочинку до закінчення періоду польових робіт. При цьому підсумовування днів відпочинку може проводитись за період не більше двох місяців.

 Не протязі року може бути декілька періодів, за які можуть підсумовуватись дні відпочинку (посів, догляд за посівами, заготівля кормів, збирання врожаю, оранка зябу). Початок періоду, за який буде підсумовуватись дні відпочинку, можуть вважатись для кожного робітника або для робітників бригади (ланки) з часу видання наказу по господарству про залучення робітників до роботи в вихідний день, встановлений по графіку за який на протязі найближчих двох тижнів не був наданий відгул.

 Відпустка за невикористаний день відпочинку повинен надаватися робітникам на протязі напруженого періоду в дні негоди або в інших вільних днів від роботи.

 Оплата праці за роботу у встановлені по графіку дні відпочинку проводиться: робочих відрядників за об’єм фактично виконаних робіт по діючим нормам і розцінкам, а робочим з погодинною оплатою - за фактично відпрацьований час.

 У випадку не надання робітникам встановлених по графіку днів відпочинку на протязі найближчих двох тижнів або одночасно з наданням другого дня відпочинку проводиться доплата за роботу в дні відпочинку по графіку в розмірі 100% тарифних ставок: трактористам-машиністам ІV розряду, робітникам, зайнятим по кінно-ручних роботах в рослинництві по розряду, почасовиків відповідній тарифній сітці, шоферам їх тарифні ставки, а іншим робітникам почасовикам тарифних ставок по присвоєній кваліфікації.

 Надання відгулів за невикористання днів відпочинку, як і оплата за них проводиться за фактично відпрацьований час (в годинах) і оформлюється наказом по господарству з повідомленням робітників.

Надбавка за класність

 

Трактористам-машиністам залежно від їх знань і досвіду присвоюється І, ІІ, ІІІ класи кваліфікації згідно з Положенням про атестацію трактористів-машиністів.

 Надбавка за класність виплачують до заробітку на механізованих роботах, які оплачуються по тарифних ставках трактористів-машиністів І класу - 20%, ІІ класу - 10%.

 У заробіток, на який трактористам-машиністам нараховують надбавку за класність, включають підвищену оплату на збиранні врожаю, доплату за шкідливість на роботах із захисту рослин, за суміщення робіт в агрегаті.

 

Відпустки

Громадянам, які перебувають у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, виду діяльності та галузевої належності, а також працюють за трудовим договором у фізичної особи, надаються щорічні (основна та додаткові) відпустки із збереженням на їх період місця роботи (посади) і заробітної плати.

Щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не менш як 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, який відлічується з дня укладення трудового договору.

Особам віком до 18 років надається щорічна основна відпустка тривалістю 31 календарний день.

Для деяких категорій працівників законодавством України може бути передбачена інша тривалість щорічної основної відпустки. При цьому тривалість їх відпустки не може бути меншою за передбачену частиною першою цієї статті.

Щорічні додаткові відпустки надаються працівникам:

- за роботу із шкідливими і важкими умовами праці;

- за особливий характер праці;

- в інших випадках, передбачених законодавством.

Тривалість щорічних додаткових відпусток, умови та порядок їх надання встановлюється нормативно - правовими актами України.

Щорічні основна та додаткові відпустки повної тривалості у перший рік роботи надаються працівникам після закінчення шести місяців безперервної роботи на даному підприємстві, в установі, організації.

У разі надання зазначених відпусток до закінчення шестимісячного терміну безперервної роботи їх тривалість визначається пропорційно до відпрацьованого часу, крім визначених законом випадків, коли ці відпустки за бажанням працівника надаються повної тривалості.

Щорічні відпустки за другий та наступні роки роботи можуть бути надані працівникові в будь-який час відповідного робочого року.

Черговість надання відпусток визначається графіками, які затверджуються власником або уповноваженим ним органом за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником), і доводиться до відома всіх працівників. При складанні графіків ураховуються інтереси виробництва, особисті інтереси працівників та можливості їх відпочинку.

Конкретний період надання щорічних відпусток у межах, установлених графіком, узгоджується між працівником і власником або уповноваженим ним органом, який зобов’язаний письмово повідомити працівника про дату початку відпустки не пізніше як за два тижні до встановленого графіком терміну.

Поділ щорічної відпустки на частини будь-якої тривалості допускається на прохання працівникам за умови, що основна безперервна її частина становитиме не менше 14 календарних днів.

Невикористана частина щорічної відпустки має бути надана працівнику, як правило, до кінця робочого року, але не пізніше 12 місяців після закінчення робочого року, за який надається відпустка.

Щорічна відпустка на вимогу працівника повинна бути перенесена на інший період у разі:

- порушення власником або уповноваженим ним органом терміну письмового повідомлення працівника про час надання відпустки (частина п'ята статті 79 КЗпП);

- несвоєчасної виплати власником або уповноваженим ним органом заробітної плати працівнику за час щорічної відпустки (частина третя статті 115 КЗпП);

Щорічна відпустка повинна бути перенесена на інший період або продовжена у разі:

- тимчасової непрацездатності працівника, засвідченої у встановленому порядку;

- виконання працівником державних або громадських обов’язків, якщо згідно із законодавством він підлягає звільненню на цей час від основної роботи із збереженням заробітної плати;

- настання строку відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами;

- збігу щорічної відпустки з відпусткою у зв’язку з навчанням.

За бажанням працівників, переведених на роботу з одного підприємства, установи, організації на інше підприємство, в установу, організацію, які не використали за попереднім місцем роботи повністю або частково щорічну основну відпустку і не одержали за неї грошової компенсації, щорічна відпустка повної тривалості надається до настання шестимісячного терміну безперервної роботи після переведення.

Якщо працівник, переведений на роботу на інше підприємство, в установу, організацію, повністю або частково не використав щорічні основну та додаткові відпустки і не одержав за них грошову компенсацію, то до стажу роботи, що надає право на щорічні основну та додаткові відпустки, зараховується час, за який він не використав ці відпустки за попереднім місцем роботи.

На підставі медичного висновку жінкам надається оплачувана відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами тривалістю 70 календарних днів до пологів і 56 (у разі народження двох і більше дітей та у разі ускладнення пологів - 70) календарних днів після пологів, починаючи з дня пологів.

 Тривалість відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами обчислюється сумарно і становить 126 календарних днів (140 календарних днів - у разі народження двох і більше дітей та у разі ускладнення пологів). Вона надається жінкам повністю незалежно від кількості днів, фактично використаних до пологів.

 За бажанням жінки їй надається відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку з виплатою за ці періоди допомоги відповідно до законодавства.

 Підприємства, установи та організації за рахунок власних коштів можуть надавати жінкам частково оплачувану відпустку та відпустку без збереження заробітної плати для догляду за дитиною більшої тривалості.

 Відпустка для доглядом за дитиною до досягнення нею віку трьох років не надається, якщо дитина перебуває на державному утриманні. У разі, якщо дитина потребує домашнього догляду, жінці в обов’язковому порядку надається відпустка без збереження заробітної плати тривалістю, визначеною у медичному висновку, але не більш як до досягнення дитиною шестирічного віку.

 Відпустки для догляду за дитиною, передбачені частинами третьою, четвертою та шостою цієї статті, можуть бути використані повністю або частинами також батьком дитини, бабусею, дідом чи іншими родичами, які фактично доглядають за дитиною.

 За бажанням жінки або осіб, зазначені у частині сьомій цієї статті, у період перебування їх у відпустці для догляду за дитиною вони можуть працювати неповного робочого часу або вдома. При цьому за ними зберігається право на одержання допомоги в період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

У разі надання жінкам відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами власник або уповноважений ним орган зобов’язаний за заявою жінки приєднати до неї щорічні основну і додаткову відпустки незалежно від тривалості її роботи на даному підприємстві, в установі, організації в поточному робочому році.

Щорічні відпустки працівникам віком до вісімнадцяти років надаються у зручний для них час.

Щорічні відпустки працівникам віком до вісімнадцяти років повної тривалості у перший рік роботи надаються за їх заявою до настання шестимісячного терміну безперервної роботи на даному підприємстві, в установі, організації.

Внутрішній розпорядок працівників ТОВ "Красноградське джерело"

Загальний


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-03-31; Просмотров: 240; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.02 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь