Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Предметидозволенітазабороненідопересиланняпоштовихвідправлення



У внутрішніх поштових відправленнях дозволені пересилати:

У внутрішніх простих і рекомендованих листах пересилаються письмові повідомлення, ділові папери, фотокартки, художні картки, схеми, рекламно-інформаційний,матеріал та інша аналогічна паперова продукція.

У внутрішніх простих і рекомендованих бандеролях пересилаються малоцінні друковані видання бланки, брошури, плакати), плівки з мікрофільмами на вогнетривкій основі, фотокартки, альбоми, зошити, блокноти, папір, ділові папери, рукописи, контрольні роботи студентів-заочників, лікарські трави, насіння, художня та інша література, періодичні видання, рекламно-інформаційний матеріал.

У рекомендованих бандеролях також пересилається художня література, література з образотворчого мистецтва, магнітофонні записи "Розмовна книжка для сліпих", контрольні роботи студентів-заочників, комплекти друкованих видань (у тому числі періодичних) з аудіокасетами.

У внутрішніх листах з оголошеною цінністю пересилаються цінні папери, документи (дипломи, паспорти, посвідчення водія, свідоцтва про народження та одруження, трудові книжки, військові квитки тощо), облігації державних позик, лотерейні білети, грамоти, фотокартки, художні картки, рукописи, поштові марки, пенсійні та судові справи, ділові папери, звіти, документи, які мають цінність для відправника або одержувача. На адресу юридичних осіб у листах з оголошеною цінністю можуть також пересилатися рукописи, заяви, скарги.

Сума оголошеної цінності не повинна перевищувати фактичної вартості вкладення та можливих витрат на відновлення документів, що пересилались, у разі їх втрати.

У бандеролях з оголошеною цінністю, що не повинна перевищувати шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, пересилаються документи, предмети культурно-побутового та виробничого призначення, друковані видання, твори художньої літератури та видання образотворчого мистецтва, ділові папери, звукові записи, технічні носії інформації, насіння, лікарські трави, ліки, продукти харчування тривалого зберігання тощо, які мають для відправників і одержувачів певну цінність.

 У внутрішніх посилках пересилаються предмети культурно-побутового та виробничого призначення, продукти харчування тривалого зберігання, овочі, фрукти, рослини, бджоли, медичні препарати, медикаменти, друковані видання.

У простих і рекомендованих міжнародних листах пересилаються письмові повідомлення, ділові папери, квитанції, рахунки, фотокартки.

У міжнародних бандеролях (простих, рекомендованих) пересилаються рукописи, друковані видання, в тому числі гравюри, малюнки, географічні карти, викройки, каталоги, проспекти, оголошення, комплекти друкованих видань (у тому числі періодичних) з аудіокасетами.

Проектна і технічна документація приймається до пересилання тільки від юридичних осіб.

У секограмах пересилаються письмові повідомлення і видання, написані секографічним способом, кліше із знаками секографії, а також звукові записи та спеціальний папір, призначений виключно для сліпих, за умови, що вони відправляються офіційно визнаними установами для сліпих або на їх адресу.

У міжнародних поштових відправленнях з оголошеною цінністю пересилаються:

поштові марки, видані після 1945 року, вартість одного примірника яких за каталогом "Міхель" не перевищує 50 німецьких марок;

філателістична продукція, видана після 1945 року, цінні папери, документи (крім заборонених до пересилання). До країн, що не приймають до ввезення такі відправлення, цінні папери та документи (крім заборонених до пересилання) пересилаються у рекомендованих міжнародних листах.

Сума оголошеної цінності не повинна перевищувати фактичної вартості вкладення та обмеженої суми цінності, зазначеної у Керівництві з приймання міжнародних поштових відправлень.

При цьому сума оголошеної цінності документів не може перевищувати можливих витрат на відновлення цих документів у разі їх втрати.

У дрібних пакетах пересилаються зразки товарів, предмети подарункового характеру, які не пошкоджуються під час транспортування і вартість яких не перевищує 30 СПЗ.

У міжнародних посилках пересилаються промислові товари, продукти харчування, товари культурно-побутового призначення, дозволені згідно із законодавством для відправки за кордон і не заборонені для ввезення до країни призначення.

У. міжнародному поштовому обміні здійснюється пересилання звичайних посилок та посилок з оголошеною цінністю. Посилки з оголошеною цінністю приймаються для відправлення до країн, зазначених у Керівництві з приймання міжнародних поштових відправлень.

Фізичним особам дозволяється пересилати за митний кордон України без сплати мита і митних зборів предмети, у межах норм, встановлених законодавством.

 

У разі пересилання фізичними особами за митний кордон України предметів, що перевищують норми, встановлені законодавством, їх митне оформлення здійснюється в порядку, встановленому для суб'єктів підприємницької діяльності.

Від фізичних осіб для пересилання за кордон приймаються:

ліки не більш як 5 упаковок одного найменування або не більше ніж потрібно для одного хворого на один курс лікування (за призначенням лікаря);

культурні цінності, ввезені в Україну іноземними громадянами і зареєстровані митницями України при їх ввезенні;

тиражна поліграфічна графіка, естампи, репродукції (в тому числі в рамках), фотопортрети з підмальовками;

сучасна біжутерія, панно, настінні плакати, сучасні вироби масового виробництва з кераміки, скла, металу (включаючи фарбування), дерева, рогу, соломки, пластмас, текстилю та інших матеріалів, сувенірна графіка не більше ніж два недорогих вироби або один комплект промислового виробництва подарункового призначення;

фабричні музичні інструменти вітчизняного і зарубіжного серійного виробництва після 1960 року (за наявності фабричних паспортів, торговельних квитанцій): духові, ударні, електромузичні інструменти, скрипки, віолончелі, контрабаси, арфи, баяни, акордеони, гітари, балалайки, домри, народні та клавішні інструменти серійного вітчизняного виробництва.

Від юридичних осіб для пересилання за кордон приймаються:

лікарські засоби, які використовуються під час проведення наукових досліджень, для експонування на виставках, ярмарках, конференціях, за наявності спеціального дозволу фармакологічного комітету МОЗ;

біологічні матеріали, живі культури найпростіших мікроорганізмів, токсини, отруйні речовини тваринного і рослинного походження, вакцини, сироватки, діагностикуми, хіміко-терапевтичні засоби ветеринарного призначення, патологічні матеріали від тварин, птахів, риб, бджіл тощо за наявності дозволу Головного управління ветеринарної медицини та держветінспекції;

насіннєвий і посадковий матеріал за наявності фітосанітарного сертифіката на експорт міжнародного зразка, що видається держінспекцією з карантину рослин;

зразки сортів та гібридів сільськогосподарських культур, дозволених до вивезення Державною комісією із сортовипробування та охорони сортів рослин.

 

У внутрішніх поштових відправленнях забороняється пересилати:

вогнепальнузброюусіхвидівібоєприпасидонеї(крімнесправнихчастинрушниць,яківідправляютьсямагазинамимисливськихірибальськихзнарядь,правліннямТовариствамисливцівірибалокнаадресузаводів-виготовлювачівабомайстереньзремонтурушниць,атакожцимизаводамиабомайстерняминаадресувідповіднихмагазинівіправлінняТовариствамисливцівірибалок);холоднузброюусіхвидів;вибуховіталегкозаймистіречовини;наркотичнізасоби,психотропніречовини,їханалогитапрекурсори,включеніКомітетомзконтролюзанаркотикамиприМОЗдоперелікунаркотичнихзасобів,психотропнихречовин,їханалогівіпрекурсорів,щопідлягаютьспеціальномуконтролювідповіднодозаконодавства;токсичнітарадіоактивніречовини,ртуть,кислоти,мінеральнідобрива,отруйні,їдкіречовини;отруйнірослинитатварин;національнувалюту(крімнумізматичнихмонеттаїхколекцій),іноземнувалюту;продукти,якішвидкопсуються(сирім’ясо,риба,птиця,яйця,молоко,субпродукти,виробизм’яса,риби,птиці,молока,яєцьзтерміномреалізаціїдо72годин,продуктизтерміномреалізаціїдо10діб).Умісцевостях,дедержінспекціямизкарантинурослинітвариноголошеноособливийкарантиннийрежим,такожможебутиобмеженоабозабороненопересиланняпосилокзовочами,фруктами,насінням,розсадоютарослинами,готовимихарчовимипродуктамитваринногопоходження.Уміжнароднихпоштовихвідправленняхзабороняєтьсяпересилати:Відповіднодост.141Закону№2759забороняютьсядопересиланняуМПВвкладення,якіможутьстановитизагрозужиттютаздоров’юлюдей,призводитидознищеннячипсування(пошкодження)іншихпоштовихвідправленьтапоштовогообладнання.ЗАБОРОНЕНОПЕРЕСИЛАТИтоваритапредмети,щовідносятьсядонаступнихкатегорій:Вогнепальназброяусіхвидів,їїчастиниібоєприпасидонеї,макетизброї,їїповнорозмiрнiмоделітаточнікопії,пневматичназброя,холодназброятаіншіпредмети,спеціальнопризначенідлянападутаоборони,електронно-променевазброяусіхвидів,електрошоковіпристроївсіхвидів.Наприклад:кулемети,пневматичнірушниці,кулі,шаблі,мисливськіножі,нунчаки,кастети,балончикизрідиноюпаралітичноїдії,лазернігарматиіт.д.Вибуховіречовини,сполуки,спорядженінимипредмети,засобипідриву.Наприклад:тротил,порох,капсулі-детонатори,електродетонатори,шнуривогнепровіднітадетонаційні,боєприпаси,саморобнівибуховісуміші,ракетисигнальнііосвітлювальні,фальшфеєри,димопатрони,шашкипосадочні,сірникитермітні,сірникипідривника,петардизалізничні,вогнібенгальські,вогніфеєрверку,люскугелі,виробипіротехнічніпобутовітаподібнідонихпредметиісаморобнізасобитавироби,газовібалончики,щомістятьнервово-паралітичні,сльозоточиві,отруйнітасильнодіючігазиіт.д.Легкозаймистігази,незаймистіінетоксичнігази(рідкікриогеннігази),токсичнігази.Наприклад:газивбудь-якійупаковці,ємностізаерозолями,запальнички,заправнібалончики,вогнегасникиіт.д.Газистисненітаскрапленідляпобутовогоіпромисловоговикористання.Наприклад:пропан-бутан,азот,неон,аргон,кисень,хлоріт.д.5.Отруйнітасильнодіючіречовинивбудь-якомуфізичномустанінезалежновідформитаякостіїхупаковки.Наприклад:бруцин,нікотин,стрихнін,формалін,антифриз,етиленгліколь,ртуть,ціанистіпрепарати,циклон,ціанплавтаречовинизподібнимивластивостямиіт.д.6.Їдкітакорозійніречовини.Наприклад:соляна,сірчана,азотнакислоти;калієві,натрієвілуги;хлорневапно,електролітакумуляторнийтаречовинизподібнимивластивостями.7.Радіоактивніречовиниіматеріалибудь-якихступеняпотенційногоризику,формивиготовленнячифізичногостанутафізичнихвластивостей.Наприклад:ізотопидляцілейдіагностикиілікування,головкидефектоскопів,приладигаммакаротажуіт.п.8.Інфекційніречовини,тобторечовини,щомістятьпатогенніорганізми,щовикликаютьзахворюваннялюдейаботварин.Наприклад:мікроорганізми(включаючибактерії,віруси,рикетсії,паразити,грибки),інфекційніагенти,такіякпріони,вакцини,медичнііклінічнівідходи,біо-зразкиіт.д.9.Товаривійськовогопризначеннятаподвійноговикористання.Наприклад:екрануючіматеріали,якіпоглинаютьрадіоелектронневипромінювання,телекомунікаційнеобладнаннязкодуваннямсигналузбокукористувача,системивиявленнятавизначеннямісцярозташування,снайперськіприціли,коліматори,тепловізери,приладинічногобаченняіт.п.10.Порнографічніматеріали,контрафактнаіфальсифікованапродукціятааморальнітовари.11.Людськиостанки,людськіоргани,людськітканини.12.Наркотичнізасоби,психотропніречовини,їханалогиіпрекурсори,включеніДСКНдоперелікунаркотичнихзасобів,психотропнихречовин,їханалогівіпрекурсорів,щопідлягаютьспеціальномуконтролювідповіднодозаконодавства.13.Алкогольнітатютюновівироби(заборонатількидляфізичнихосіб).14.Живітварини.15.Дозволинаправоносіннязброї,трудовікнижки,військовіквитки,документи,щопосвідчуютьособу(крімпаспортівгромадянинаУкраїнидлявиїздузакордон).16.Предмети,якістановлятьнаціональне,історичнеабокультурненадбанняукраїнськогонароду,визначенізаконодавствомУкраїни.Уміжнароднихпосилках,бандеролях,мішках“M”забороняєтьсяпересилати:письмовіповідомлення,щомаютьхарактерділовогоіособистоголистування,атакожбудь-якукореспонденцію,яканеналежитьвідправникамабоадресатам(одержувачам),завиняткомрахунківтаописіввкладення.Уміжнароднихбандеролях,мішках“M”,дрібнихпакетахтапосилкахзабороняєтьсяпересилатидокументитацінніпапери.Звертаємоувагувсіхспоживачівпослугпоштовогозв’язку,щоміжнародніпоштовівідправлення,якіпереміщуютьсячерезмитнийкордонУкраїни,підлягаютьмитномуконтролю.ВідповіднодозаконодавстваУкраїнитаположеньАктівВсесвітньогопоштовогосоюзу,виконанняякихєобов’язковимдляусіхкраїн–членівВПС,операторипоштовогозв’язкуненесутьніякоївідповідальностізадіїтарішення,прийнятімитнимислужбамиприперевірціміжнароднихпоштовихвідправлень,щопідлягаютьмитномуконтролю.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-03-31; Просмотров: 192; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.016 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь