Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Кожна структурна частина роботи повинна починатися з нової сторінки.



Таблиці, формули, ілюстрації (схеми, графіки) нумерують послідовно в межах кожного розділу. Номер їх складається з номеру розділу та порядкового номеру. Наприклад: Таблиця 1.1 означає - перша таблиця першого розділу.

Ілюстрації і таблиці подаються безпосередньо після тексту, де вони згадані вперше, або на наступній сторінці. Повторні посилання на таблицю дають за формою: Див. Табл. 1.1.

Ілюстрації позначаються словом Рис. . Номер ілюстрації, її назва і пояснювальні підписи розміщують послідовно під ілюстрацією.

 

Таблиці. Таблицю вміщують після першого згадування про неї в тексті. Над правим верхнім кутом таблиці пишуть Таблиця із зазначенням її номеру. Кожна таблиця повинна мати назву, яку розміщують над таблицею і друкують симетрично до тексту. Примітки до таблиці (посилання на джерела та ін.) розміщують безпосередньо під таблицею.

 

Формули. Номер формули пишуть біля правого берега сторінки на рівні відповідної формули в круглих дужках.

Нумеровані формули, а також формули з експлікацією (поясненнями) пишуть з окремого рядка. Якщо формула завершує речення, після неї перед її номером ставлять крапку. Якщо формула подається з експлікацією, перед словом де , з якого починається експлікація, ставлять кому.

Слово де , пишуть з нового рядка, наводять позначення першої величини, знак тире та значення даної величини. Значення кожної наступної величини подають з нового рядка. Стовпчик пояснень рівняють відносно знаку тире. Вище і нижче кожної формули залишають не менше одного вільного рядка.

 

Посилання на джерела. При написанні роботи студент повинен давати посилання на джерела, матеріали та ідеї, за допомогою яких виконується робота, щоб можна було перевірити їх достовірність. Посилання на джерела показують, як автор роботи вміє використовувати ці джерела, на їх основі логічно, послідовно і аргументовано викладати суть проблеми чи теми. Значна кількість посилань на джерела в роботі свідчить про вміння автора працювати з літературою. Якщо в тексті немає посилань на джерела, вважається, що така робота написана на базі одного джерела і являється не самостійною. Якщо дані, наведені в реченні, взято з одного джерела, достатньо послатися на нього в кінці речення. Якщо вони з різних джерел, посилання подаються в тексті речення на кожне джерело.

Форма посилань на джерела може бути різною. Посилання у тексті роботи зазначається у квадратних дужках, де вказують номер джерела за списком літератури та сторінку з якої взято інформацію, наприклад, [2, с.51]. Коли посилаються на кілька джерел використовують форму: [2; 6], тобто посилаються на джерела 2 та 6.

 

Список використаної літератури. Джерела можна розміщувати в списку одним із таких способів: в порядку появи посилань у тексті, в алфавітному порядку прізвищ авторів або назв використовуваних робіт.

 

 

Приклади оформлення бібліографічного опису у списках джерел:


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-03-31; Просмотров: 287; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.007 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь