Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Кафедра державно-правових дисциплін



Конституційне право України

 

 

 

 

Методичні рекомендації

До семінарських занять

Напрям підготовки   6.030402 «Правоохоронна діяльність»

           Факультет                   юридичний

 

 

                                                                     

 

 

 

 

Рік


Методичні рекомендації до семінарських занять з навчальної дисципліни «Конституційне право України» для студентів 1 курсу денної форми навчання за напрямом підготовки 6.030402 «Правоохоронна діяльність»

_____ _____________________ 2015 року - 42 с.

 

Розробник: Мошак О. В., кандидат політичних наук, доцент

 

Обговорено та схвалено на засіданні кафедри державно-правових дисциплін

Протокол від _____ _____________ 2015 року № 1

 

 




І. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

По підготовці до семінарських занять

Навчальна дисципліна " Конституційне право України" вивчається протягом одного семестру. На семінари виносяться питання, передбачені тематичним планом. Семінари проводяться під керівництвом викладача з використанням різних форм та методів контролю знань студентів: просте опитування, вільна дискусія, обговорення реферативних повідомлень, практичних ситуацій тощо.

При підготовці студенти повинні звернути увагу, по-перше, на ретельне конспектування лекцій; по-друге, на самостійне вивчення Конституції України, новітніх законодавчих актів та наукових праць, перелік яких надається в планах семінарських занять. При висвітленні питань теми дозволяється користуватись особистим конспектом для цитування окремих положень законодавчих актів або наукових джерел. Здійснюючи підготовку до семінарського заняття, студенти повинні самостійно виконати творчо-аналітичні завдання до теми.

З усіх тем курсу " Конституційне право України" в планах семінарських занять передбачено написання рефератів. Студент може запропонувати власну тему реферату (що відповідає його науковим інтересам) з навчальної дисципліни «Конституційне право України». Реферат може бути виконаний за запропонованою студентом темою після погодження її з викладачем. Пошук джерел та літератури для реферату можна вести у загальній бібліотеці університету та бібліотеках міста.

Реферат повинен бути розрахований на прочитання його в межах 10 хвилин, а також мати певне оформлення:

- титульна сторінка (назва навчального закладу, кафедри, теми, данні виконавця, рік написання);

- план (вступ, основна частина – 2-3 розділи, висновки, використані джерела та література);

- наявність посилань в тексті;

- може містити у собі таблиці і/або схеми.

Після заслуховування реферату на семінарі він повинен бути переданий викладачу на зберігання. Наприкінці семінарського заняття викладач оцінює виступи окремих студентів і рівень підготовки групи в цілому, визначає питання, які потребують більш глибокого вивчення під час самостійної роботи.

Завершується вивчення курсу " Конституційне право України" складанням іспиту, до якого допускаються ті студенти, які активно працювали над освоєнням матеріалу курсу та не мають академічних заборгованостей.



ІІ. ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН КУРСУ

Назви змістових модулів і тем

Кількість годин

Денна форма

 

усього

у тому числі

л с с. р.
1 2 3 4 5

Модуль 1

Змістовий модуль 1. Загальна характеристика галузі

Конституційного права України. Основи правового статусу людини і громадянина в Україні. Народне волевиявлення (вибори, референдуми).


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-09; Просмотров: 214; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.008 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь