Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


СТРУКТУРА РОБОЧОЇ ПРОГРАМИ НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ



«ІНВЕСТИЦІЙНЕ ПРАВО»

ОПИС ДИСЦИПЛІНИ «ІНВЕСТИЦІЙНЕ ПРАВО»

Дисципліна «Інвестиційне право» Галузь знань, напрям підготовки, освітньо-кваліфікаційний рівень Характеристика навчальної дисципліни
Кількість кредитів ECTS – 3   Галузь знань 0304 „Право” Дисципліна з циклу затверджених Радою університету
Кількість залікових модулів - 4 Спеціальність 7.03040101 “Правознавство” Рік підготовки: Денна - 5 Заочна - 5 Семестр: Денна - 1 Заочна - 2
Кількість змістових модулів – 2 Освітньо-кваліфікаційний рівень - спеціаліст Лекції: Денна - 24 (год.) Заочна - 12 (год.) Практичні заняття: Денна - 24 (год.) Заочна - 4 (год.)
Загальна кількість годин – 108 Самостійна робота: Денна - 57 (год.) Заочна - 92(год.) КПІЗ - 3 (год.)
Тижневих годин: Денна форма навчання – 9год., з них аудиторних - 4год. Вид підсумкового контролю – залік  

 



МЕТА

вивчення навчального курсу “Інвестиційне право”

В результаті вивчення курсу “Інвестиційне право” студенти повинні:

- засвоїти та вільно оперувати спеціальною правовою термінологію у галузі інвестиційного права;

- вміти знайти потрібний правовий акт, правову норму, аналізувати конкретні ситуації, які виникають в процесі вкладення, реалізації та використання інвестицій;

- вміти аналізувати показники інвестиційних програм різного рівня;

- володіти навиками складання окремих інвестиційних договорів, орієнтуватися у порядку їх укладення та реєстрації.

- орієнтуватися у юридичних аспектах оподаткування господарських операцій, пов¢ язаних із інвестуванням;

- володіти комплексним економіко-правовим підходом для прийняття рішень щодо доцільності та обгрунтованості вкладення інвестицій у той чи інший об¢ єкт.

  Мета проведення лекційних занять полягає у тому, щоб ознайомити студентів із основними засадами інвестиційного права, сучасним станом наукових досліджень та підходів у даній сфері.

Мета проведення лекцій полягає у викладенні студентам у відповідності з програмою та робочим планом основних проблемних питань, пов¢ язаних із інвестуванням різного роду цінностей в Україну та за її межі, роблячи акцент на правовій регламентації інвестиційних процесів.

Кінцевою метою проведення лекційних занять є формування у студентів цілісної системи теоретичних знань з курсу “Інвестиційне право”.  

Мета проведення практичних занять полягає у тому, щоб виробити у студентів практичні навики з метою використання їх у майбутній фаховій діяльності.

Завданнями проведення практичних занять є:

глибше засвоєння теоретичних знань, одержаних на лекціях;

хороша орієнтація у змісті ключових нормативних актів, що регулюють сферу інвестицій;

володіння прийомами правового аналізу конкретних ситуацій, пов¢ язаних з інвестуванням.

 

 



ПРОГРАМА НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ

ВСТУП

 

       Інвестиційне право є підгалуззю господарського права, яка регулює суспільні відносини, що виникають в процесі здійснення інвестиційної діяльності. Воно пов'язане з такими галузями права, як фінансове право, банківське право, біржове право, податкове право, адміністративне право. Вивчення інвестиційного права має важливе значення в процесі підготовки майбутніх спеціалістів в галузі правознавства. 

       Важливим для вивчення і засвоєння студентами даного курсу є їх глибока обізнаність з нормами Конституції України, Законів України, підзаконних нормативно-правових актів та міжнародних угод, що у тій чи іншій мірі визначають правові засади здійснення інвестиційної діяльності в Україні.

       Об'єм рекомендованої літератури розрахований на самостійне вивчення студентами окремих питань, що направлено на активізацію творчої та аналітичної роботи студентів. Для успішного засвоєння основних інститутів інвестиційного права студентам бажано додатково опрацювати публікації в спеціалізованих періодичних виданнях, таких як " Підприємництво, господарство і право", " Право України", " Українська інвестиційна газета" та ін.

       Після вивчення курсу " Інвестиційне право" студенти повинні знати: загальні положення інвестиційного права, основи державного регулювання інвестиційної діяльності та гарантії захисту інвестицій, поняття і види інвестиційних договорів, правові засади регулювання інвестиційної діяльності у процесі приватизації державного майна, правове регулювання інвестування у сфері капітального будівництва, правовий режим іноземних інвестицій, правове регулювання інвестиційної діяльності у спеціальних (вільних) економічних зонах. Крім того, студенти повинні орієнтуватися в питаннях міжнародно-правового регулювання інвестиційної діяльності.

       Після вивчення курсу студенти повинні вміти оперувати основними поняттями інвестиційного права, вміти знайти потрібний документ, правову норму, аналізувати конкретні ситуації, які виникають в процесі вкладення, реалізації та використання інвестицій.

       Формою контролю рівня засвоєння студентами дисципліни " Інвестиційне право" є залік.

 



ЗМІСТОВИЙ МОДУЛЬ І


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-09; Просмотров: 212; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.009 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь