Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Монтаж приладів для визначення густини і концентрації рідини



Для вимірювання, запису та регулювання густини різних складів розчинів і пульп, що транспортуються по трубопроводах, лотках, каналах в системах контролю та автоматизації технологічних процесів застосовують густиноміри.

 

Радіоізотопний густиномір типу ПР-1024В  призначений для непреривного дистанційного вимірювання, запису та регулювання густини пульп та розчинів в стаціонарних умовах, а також для визначення густини без контакту з середовищем, що контролюється. Відстань між блоками джерела та приймача випромінювання повинно бути не більше 500мм. Максимальна відстань між приймачем випромінювання та вторинним приладом (записуючим) - не більше 10м.

При монтажі необхідно враховувати,що обов*язковою умовою вірної роботи прилада є:

-стала товщина шару речовини, яка просвічується

-повне заповнення трубопроводу

-жорстка фіксація блоків між собою (зазор не більше 6мм)

-якщо прилади стоять в одному приміщені- відстань між ними не менше 1,5м.

-належить уникати прокладання з*єднувального кабеля до вторинного прилада паралельно іншим силовим лініям

-до електричного блоку повинен бути вільний доступ для експлуатації і підведено освітлення

 

Рідиннісильфонні густиноміри типу ПЖС-Е, ПЖС-П входять в уніфіковану систему пневматичних і електричних взаємозамінних датчиків ДСП та використовуються в комплекті з вторинними приладами, регуляторами та іншими пристроями автоматики, що працюють від пневматичного сигналу 0,02 – 0,1 МПа

При виборі місця встановлення цих приладів необхідно додержуватись вимог:

-з*єднувальна лінія від місця відбору до приладу повина бути найкоротшою

-місце встановлення повинно забезпечувати обслуговування прилада та його демонтаж

-повинна бути виключена дія тряски або вібрації

Густиноміри монтують на кронштейнах за допомогою фланців. Трубопровід підводу середовища повинен заповнюватися знизу, а перелив – зверху. Трубки з*єднувальних ліній прокладають без різких перегинів та в місцях вільних для контролю.

Для підводу живлячого повітря до приладу ПЖС-П та відводу сигналу до вторинного прилада рекомендується труби діаметром 6мм ( можна 4мм для ліній до 150м, а також в системах , де час запізнення передачі сигналу не має значення).

Електричний вихідний сигнал від прилада ПЖС-Е передається по двох провідній лінії зв*язку кабелем СШП з жилою перетином 0,75 та 1 мм2 довжиною не більше 3 м.

Сумарний опір зовнішнього навантаження прилада, а також ліній зв*язку дистанційної передачі повиний бути до 1 кОм для сигналу 0 – 20мА та до 2,5кОм для сигналу 0 – 5 мА.

Всі вторинні прилади та пристрої, які працюють з уніфікованим сигналом, повинні підключатись до датчика струмного сигналу послідовно один за одним в розрив електричного кола лінії зв*язку.Паралельно кожному вторинному приладу підключають спеціальний захисний пристрій, який пробивається та замикає коло, якщо прилад знімають для ремонту. Інші послідовно включені прилади повинні працювати.

 

Концентратоміри призначені для вимірювання реєстрації, сигналізації та регулювання концентрації водяних розчинів кислот, водяних суспензій, лугів і соляних розчинів.  

Монтаж проводять строго за заводськими інструкціями. Місце встановлення датчика – зручне для обслуговування. Його не можна розташовувати поблизу джерел електромагнітних полів.

Вторинний прилад встановлюють в щитовій з чистим сухим повітрям і без різких коливань температури. Відстань між датчиком і вторинним приладом не більше 100м. Лінії зв*язку проводять екранованим кабелем.

 

Розділ 11. Монтаж регуляторів і виконуючих механізмів

2.9 Встановлення регуляторів

2.10 Монтаж виконавчих механізмів

2.11 Перевірка працездатності регулюючих приладів

Заняття 69 (37)


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-10; Просмотров: 271; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.012 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь