Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Умови прийому учасників змагань.



Фінансування

8.1. Розміщення учасників змагань проводиться, як правило, у польових умовах, якщо не передбачено інше. Команди повинні мати усе необхідне для проживання у польових умовах та самостійного приготування їжі. Умови розміщення повідомляються додатково (див. пункти – „Додаткова інформація”).

8.2. Команди повинні мати усе необхідне спорядження для участі у змаганнях відповідно до Правил, у т.ч. єдину спортивну форму та транспарант з назвою області для участі в відкритті та закритті змагань, а також у змаганнях на дистанціях.

     Витрати на відрядження учасників, суддів від команд та тренерів-представників (страхування спортсменів, проїзд в обох напрямках, оплата за розміщення, харчування, добові) відносяться за рахунок коштів організацій, що відряджають.

8.3. Витрати, що пов’язані з організацією змагань, відповідно до Єдиного календарного плану спортивних заходів України на 2012 рік та згідно з затвердженим кошторисом,  несе  Держслужба.

    Часткові витрати на організацію змагань передбачаються за рахунок Федерації та інших коштів, залучених Федерацією, позабюджетних надходжень, які надійшли на рахунок Федерації цільовим призначенням на розвиток відповідного виду спортивного туризму.

* * *

Медичне забезпечення змагань

Медичне забезпечення змагань здійснюється у відповідності до «Положення про медичне забезпечення спортивно-масових заходів», що затверджено наказом Міністерства охорони здоров'я України від 27.10.2008 № 614.

Медичне забезпечення спортивно-масових заходів здійснюється Українським центром спортивної медицини, обласними та міськими диспансерами, центрами незалежно від їх відомчого підпорядкування, відділеннями спортивної медицини лікувально-профілактичних закладів загальної мережі. Для медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники. Присутність лікаря із спортивної медицини обов’язкова на змаганнях всіх рівнів. Лікарські бригади, які обслуговують спортивно-масові заходи, повинні мати все необхідне для надання невідкладної медичної допомоги та транспортування постраждалих у відповідні лікувально-профілактичні заклади.

Лікар змагань входить до складу суддівської колегії на правах заступника головного судді. Всі його рішення в межах компетентності обов’язкові для учасників, суддів, організаторів змагань.

Лікар представляє в організаційний комітет або суддівську колегію план медичного забезпечення змагань та звіт після їх закінчення згідно із затвердженою формою.

                                     * * *

Підготовка спортивних споруд

Відповідно до наказу Мінсім’ямолодьспорту від 26 квітня 2004 року № 1274 “Про додаткові заходи щодо попередження травматизму та запобігання нещасним випадкам у спортивній діяльності” :

- підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;

- контроль за підготовкою спортивних споруд при проведенні змагань здійснює робоча комісія, яка утворена відповідними державними адміністраціями (АР Крим, обласними та мм. Києва і Севастополя).

- відповідальність за виконанням вимог заходів безпеки під час проведення змагань покладається на головного суддю.

Власник спортивної споруди не менше ніж за 4 години до початку змагань зобов’язаний подати до робочої комісії акт про її готовність до проведення змагань.

Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, спонукає до відповідальності, передбаченої чинним законодавством України.

* * *

Заявки

Попередні заявки на участь у змаганнях з видів спортивного туризму надсилаються не пізніше як за 30 днів до початку змагань до Федерації спортивного туризму України за адресою:

ФСТУ, а/с № 497, м.Київ-1, 01001, або на електронну адресу ФСТУ: [email protected] або на телефон/факс ФСТУ: (044) 531-90-28.

Іменна заявка на участь у змаганнях за встановленою формою повинна бути завірена: підписом лікаря та печаткою регіонального фізкультурно-спортивного диспансеру, органом виконавчої влади з питань фізичної культури та спорту АР Крим, областей, міст Києва та Севастополя, територіальним осередком ФСТУ та подається до мандатної комісії на місці змагань.

Учасники повинні мати з собою документи, що засвідчують особу з датою народження, підтвердження спортивної кваліфікації та страховий поліс від нещасних випадків, дійсний на час змагань та у дорозі. Умови договору страхування повинні передбачати участь у спортивних змаганнях.

До змагань допускаються лише команди та учасники, які заявили про свою участь в установлений для попередніх заявок термін та під час роботи мандатної комісії.

      Оперативна інформація про кількість учасників, кількість регіонів та призові місця команд-учасниць надається до Держслужби у день закінчення змагань (не пізніше 8:00 наступного дня) за телефоном:

098-4644063 – Ішков Ігор та на е-mail: Igor Ishkov <[email protected]>

Протоколи з результатами змагань (спортивні показники та розрахунки завойованих очок), оригінали заявок, звіт головного судді, подаються до Держслужби протягом 5 (п’яти) днів після закінчення змагань на адресу:

Держслужба сім’і та спорту України (відділ розвитку неолімпійських видів спорту)

вул. Еспланадна, 42, м. Київ, 01601, Україна

 

Це Положення, відповідно до погодних умов та інших об’єктивних причин, може  коригуватись у частині місця та термінів проведення змагань.

 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-10; Просмотров: 161; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.01 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь