Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Положення та умови участі



Положення та умови участі

Місце проведення: смт. Ясіня, Рахівського району, Закарпатської області, Україна, будинок культури, центральна площа селища, урочище «Ясіня – Серце Карпат».

Час проведення: з 02 по 07 травня 2018 року.

Організатор: Громадська організація «Гуцул і Компанія».

Співорганізатор: Рахівське районне товариство Всеукраїнського об’єднання «Гуцульщина».

За підтримки: Закарпатської ОДА, Закарпатської обласної ради, Рахівської районної державної адміністрації, Рахівської районної ради, відділу культури Рахівської РДА, Турбази «Едельвейс», Ясінянської селищної ради, Ясінянської дитячої школи мистецтв.

За сприянням: Міністерства культури України.

Учасники: до участі запрошуються хореографічні, вокальні, інструментальні, театральні колективи, солісти та малі форми, що працюють в різних жанрах мистецтва а також майстри декоративно-прикладного мистецтва та живопису з усіх областей України а також запрошуються учасники із за меж України, мистецькі колективи Гуцульської діаспори світу.

Мета фестивалю: Фестиваль відбувається з метою підтримки, розвитку, популяризації, збереженню, пропаганди, відродження народних промислів та ознайомлення самобутніх культурно-історичних традицій, духовної та матеріальної гуцульської культури, в широких колах дитячої, юнацької та молодіжної творчості, підвищення професійної майстерності юних артистів та виявлення найбільш сильних виконавців в різних напрямках мистецтва. Конкурс-фестиваль проходить в рамках святкування року Гуцульщини на Закарпатті.

Завдання фестивалю-конкурсу:

§ Популяризація, збереження, відновлення та пропаганда української культури, творчості та самобутніх історичних традицій Гуцульського краю;

§ Знайомство з культурою, традиціями, історичною та культурною спадщиною Гуцульщини.

§ Виховання художнього смаку у підростаючого покоління;

§ Підтримка та відкриття нових талантів у дітей та молоді в реалізації творчого потенціалу;

§ Розвиток хореографічного, вокального, інструментального, театрального мистецтв;

§ Підвищення професійного рівня керівників-педагогів колективів;

§ Обмін творчим досвідом і творчими досягненнями між колективами, керівниками і встановлення творчих контактів.

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ:

02.05 Середа – заїзд учасників та гостей конкурсу-фестивалю:

Приїзд колективів, розміщення. Установчі збори керівників колективів і оргкомітету фестивалю. Вечір знайомств.

03.05 Четвер – День відкриття конкурсу-фестивалю:

Приїзд колективів, розміщення. Установчі збори керівників колективів і оргкомітету фестивалю. Формування фестивальної колони-ходи «Гуцульська Родина». (будинок культури). Урочиста церемонія відкриття конкурсу-фестивалю та концерт за участі учасників. (Урочище «Ясіня – Серце Карпат»)

П’ятниця – Конкурсний день

Конкурсна програма

Театральний та інструментальний жанри – Концертна зала турбази «Едельвейс»

Вокал , хореографія – Велика сцена фестивалю, Ясінянський будинок культури

Субота  – День майстер класів та екскурсій.

Майстер клас по всіх жанрах з 09.30 по 11.30.

Екскурсії по Гуцульщині із закінченням гуцульською вечерею на «Буковелі» з 12.30 по 19.30.

Неділя - День Гала-концерту і завершення фестивалю

Методична підсумкова нарада керівників і членів журі фестивалю за підсумками конкурсу.

Підготовка до Гала-концерту. Заключний Гала-концерт, нагородження учасників та концерт зірок української естради.

Хореографія – ХМ

1.1. Street dance/ Сучасний спортивний танець (hip-hop, techno-club dance, disco dance, break dance, house);

1.2. Dance show/ Танцювальне шоу (синтез стилів із загальним сюжетом, ідеєю, танець повинен бути яскравим або мати елементи шоу);

1.3. Естрадний, сучасний танець;

1.4. Tap dance/ Степ, чечітка;

1.5. Бальна хореографія;

1.6. Народна стилізація;

1.7. Народний танець;

1.8. Класичний танець.

Вокал – ВМ

2.1. Авторська пісня (соло, дуети, ансамблі);

2.2. Народний вокал (соло, дуети, ансамблі);

2.3. Академічний вокал (соло, дуети, ансамблі);

2.4. Естрадний вокал (соло, дуети, ансамблі);

2.5. Хори;

2.6. Музичні дитячі театри.

Театральне мистецтво – ТМ

4.1. Художнє читання (читці, гумористи);

4.2. Уривки з вистав;

4.3. Інсценізація;

4.4. Естрадні мініатюри (коломийки, пародії, стендап-камеді);

4.5. Авторські твори.

Кількісний склад соло (1 учасник); дует або пара (2 учасників); мала група (3-5 учасників); формейшн або ансамбль (6 і більше учасників); оркестр. Кількість учасників колективу необмежена Вікові категорії (для всіх номінацій) молодша – до 9 років; середня – 10-13 років; юнацька – 14-17 років; молодіжна – 18-25 років старша від 25 років; змішана.

КОНКУРСНІ ВИМОГИ:

Хореографія:

1. Учасники представляють на розсуд журі максимум 2 різнохарактерні номери, один з яких повинен представляти регіон з якого прибув колектив, в одній номінації і віковій категорії загальною тривалістю не більше 8 хвилин. За бажанням можлива участь у додатковій номінації за окрему доплату.

2. Від соліста чи дуету можна заявити максимум 2 номери в різних номінаціях чи вікових категоріях.

3. Критерії оцінок: техніка і майстерність виконання; оригінальність постановки, композиція; підбір і відповідність музичного супроводу; підбір і оригінальність костюмів.

4. По бажанню учасники можуть представити один із номерів своєї конкурсної програми на гуцульську тематику.

Вокал:

1. Учасники представляють на розсуд журі 2 різнопланові вокальні композиції (крім російської мови), в одній номінації і віковій категорії загальною тривалістю не більше 8 хвилин (ансамблі до 10 хвилин). Допускається виконання одного номеру. За бажанням можлива участь у додатковій номінації за окрему доплату.

2. Критерії оцінок: чистота інтонації, чіткість дикції; ознаки голосу (тембр, сила, діапазон); артистизм, передача образу і поведінка на сцені, культура виконання; відповідність репертуару виконавським можливостям і віковій категорії учасника; естетика костюмів і реквізиту.

3. По бажанню учасники можуть представити один із номерів своєї конкурсної програми на гуцульську тематику.

Інструментал :

1. Учасники представляють 2 композиції загальною тривалістю не більш 10-15 хвилин. Допускається представлення 1 номеру. За бажанням можлива участь у додатковій номінації за окрему доплату.

2. По бажанню учасники можуть представити один із номерів своєї конкурсної програми на гуцульську тематику.

3. Критерії оцінок: виконавська майстерність; чистота строю та інтонування; складність твору; обробки, інструментовки, аранжування; вміння працювати з диригентом, ансамблеве звучання; сценічна культура, зовнішній вигляд, поведінка на сцені; школа гри на музичних інструментах, культура звуку. Для артистичних груп: виконавська майстерність; техніка виконання рухів; музичність; композиційна побудова номеру; володіння допоміжним реквізитом.

Театральне мистецтво:

1. Учасники представляють на розсуд журі 1-2 різнопланові україномовні твори, один з яких повинен представляти регіон з якого прибув конкурсант, в одній номінації і віковій категорії загальною тривалістю не більше 10 хвилин. Колективи: тривалість мініатюри або уривка з вистави до 20 хвилин. Допускається виконання одного номеру. За бажанням можлива участь у додатковій номінації за окрему доплату.

2. Критерії оцінок: художній рівень репертуару, відповідність репертуару віковим особливостям виконавців, режисерський задум і засоби його втілення (сценографія, музичне оформлення, костюми, використання технічних засобів, тощо), рівень виконавської майстерності, логіка мови, дикція, постановка голосу, сценічна культура.

3. По бажанню учасники можуть представити один із номерів своєї конкурсної програми на гуцульську тематику.

При подачі заявки необхідно надати якісну сценічну фотографію в електронному варіанті.

Фотографії недостатньої якості та надіслані невчасно не будуть включені до друку!

а) Вікові категорії можуть змінюватися залежно від отриманих заявок;

б) Повний вік учасників солістів-виконавців визначається на момент участі у конкурсі;

в) Вікові групи ансамблів заявляються залежно від середнього віку учасників (невідповідність віковій групі може становити не більше 30%);

г) У разі перевищення зазначеного часу журі має право зупинити фонограму;

д) Не допускається виступ вокалістів на конкурсній програмі під фонограму «плюс», крім поза конкурсних виступів на відкритому повітрі.

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ (РАЙДЕР):

1. Носіями фонограм є CD-диски (аудіо-формат) або USB-флешки (mp3, WAW- формат) з високою якістю звуку, рекомендується мати декілька видів носіїв, щоб бути універсально готовим.

2. Кожна фонограма повинна бути підписана із вказівкою назви ансамблю (прізвища соліста), назви композиції і тривалості її звучання.

3. Керівник колективу несе відповідальність за якість та збереження фонограм.

4. У випадку перевищення вказаного в заявці часу виступу журі мають право зупинити фонограму!

5. Прохання, щоб на носії були лише фестивальні фонограми (без будь-яких інших фото, документів, музики)! Це ускладнює роботу звукорежисера!!!

 

УМОВИ УЧАСТІ

1. Для участі у фестивалі необхідно подати заявку разом з підписаною якісною сценічною фотографією в електронному варіанті. Заявка на кожного учасника (соло, дует, тріо, ансамбль, оркестр) заповнюється окремо ДРУКОВАНИМИ ЛІТЕРАМИ.

Подача заявок здійснюється до 17 квітня 2018 року на: e-mail: hutsul.and.company@gmail.com, hucul@i.ua тел.: +380663614112, +380938860179, +380978154574.

2. Прохання вказувати номера в заявці для конкурсу в тому порядку, в якому зручно виступати для вашого колективу. Режисер фестивалю при складанні конкурсної програми буде максимально враховувати ваші побажання.

3. Колектив або учасник за власним бажанням пропонує один номер (з конкурсної програми чи будь-який інший) для Благодійного концерту відкриття фестивалю. Не всі учасники можуть бути включені в програму концерту. Режисер формує програму концерту після отримання всіх заявок.

Положення та умови участі

Місце проведення: смт. Ясіня, Рахівського району, Закарпатської області, Україна, будинок культури, центральна площа селища, урочище «Ясіня – Серце Карпат».

Час проведення: з 02 по 07 травня 2018 року.

Організатор: Громадська організація «Гуцул і Компанія».

Співорганізатор: Рахівське районне товариство Всеукраїнського об’єднання «Гуцульщина».

За підтримки: Закарпатської ОДА, Закарпатської обласної ради, Рахівської районної державної адміністрації, Рахівської районної ради, відділу культури Рахівської РДА, Турбази «Едельвейс», Ясінянської селищної ради, Ясінянської дитячої школи мистецтв.

За сприянням: Міністерства культури України.

Учасники: до участі запрошуються хореографічні, вокальні, інструментальні, театральні колективи, солісти та малі форми, що працюють в різних жанрах мистецтва а також майстри декоративно-прикладного мистецтва та живопису з усіх областей України а також запрошуються учасники із за меж України, мистецькі колективи Гуцульської діаспори світу.

Мета фестивалю: Фестиваль відбувається з метою підтримки, розвитку, популяризації, збереженню, пропаганди, відродження народних промислів та ознайомлення самобутніх культурно-історичних традицій, духовної та матеріальної гуцульської культури, в широких колах дитячої, юнацької та молодіжної творчості, підвищення професійної майстерності юних артистів та виявлення найбільш сильних виконавців в різних напрямках мистецтва. Конкурс-фестиваль проходить в рамках святкування року Гуцульщини на Закарпатті.

Завдання фестивалю-конкурсу:

§ Популяризація, збереження, відновлення та пропаганда української культури, творчості та самобутніх історичних традицій Гуцульського краю;

§ Знайомство з культурою, традиціями, історичною та культурною спадщиною Гуцульщини.

§ Виховання художнього смаку у підростаючого покоління;

§ Підтримка та відкриття нових талантів у дітей та молоді в реалізації творчого потенціалу;

§ Розвиток хореографічного, вокального, інструментального, театрального мистецтв;

§ Підвищення професійного рівня керівників-педагогів колективів;

§ Обмін творчим досвідом і творчими досягненнями між колективами, керівниками і встановлення творчих контактів.

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ:

02.05 Середа – заїзд учасників та гостей конкурсу-фестивалю:

Приїзд колективів, розміщення. Установчі збори керівників колективів і оргкомітету фестивалю. Вечір знайомств.

03.05 Четвер – День відкриття конкурсу-фестивалю:

Приїзд колективів, розміщення. Установчі збори керівників колективів і оргкомітету фестивалю. Формування фестивальної колони-ходи «Гуцульська Родина». (будинок культури). Урочиста церемонія відкриття конкурсу-фестивалю та концерт за участі учасників. (Урочище «Ясіня – Серце Карпат»)


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-10; Просмотров: 156; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.026 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь