Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Визначення габаритних розмірів майданчика для паркування



При проектуванні майданчиків для паркування автомобілів слід керуватись їх габаритними розмірами, наведеними в технічній характеристиці автомобіля. Мінімально допустимі зазори безпеки між автомобілями мають бути не менше 0,5 м.

Загальна площа майданчика залежить також від розміщення автомобіля в зоні зберігання та способів паркування. Відомо два способи паркування автомобілів: тупиковий – передбачає в`їзд заднім ходом, виїзд – переднім (або навпаки) (рис. 3.3 а) та прямоточний – при якому в`їзд та виїзд здійснюється переднім ходом (рис. 3.3 б):

                                 а)                                       б)

Рисунок 3.3 – Способи паркування автомобілів:

а) тупиковий, б) прямоточний.

Відповідно до кута між поздовжніми осями автомобіля та проїзду при організації майданчика для паркування використовують прямокутна (рис. 3.4 а) та косокутна (рис. 3.4 б) схеми:

                       а)                                       б)

Рисунок 3.4 – Схеми розстановки автомобілів на майданчику:

а) прямокутна; б) косокутна

Схема розташування автомобілів на майданчику представлена в додатках.

Таблиця 3.6 – Характеристика транспортного засобу

Марка автомобіля

Габаритні розміри автомобіля

ширина, мм довжина, мм
КАМАЗ 5325 2500 8560

 

Кількість автомобілів, для яких необхідно розрахувати площу майданчика для паркування становить 25 – 30 % від А – кількості автомобілів, необхідних для безперебійної роботи НРП, визначеної у формулі 2.17

Мінімальна ширина проїздів та території ТСК складає:

· 8,0 м – для проїздів із двобічним рухом;

· 4,0 м – для проїздів з однобічним рухом.

Рух по території складського комплексу ефективніше організовувати однобічним або по колу (навколо самого складу) проти годинникової стрілки.

Кількість автомобілів на майданчику, од:

Була обрана прямоточна косокутна схема з кутом розташування автомобілів 45°.

Шляхом математичних розрахунків, виходячи з схеми розташування автомобілів, наведеної в додатках, було визначено, що довжина парковочного майданчику(Lм) становить 46,8 м, а ширина (Вм) – 32,7 м.

Отже, площа майданчику становить, м2:

 

 

ВИСНОВКИ ДО РОЗДІЛУ 3

Визначено основні параметри складського комплексу, що проектується за конструктивними ознаками та складається з палетних стелажів. За допомогою технічних характеристик універсальних фронтальних стелажів в якості підйомно-транспотного механізму було обрано електронавантажувач ТСМ FB15-7, вантажністю 1,5 т. Для зберігання вантажу необхідно 983 од. піддонів. Кількість ярусів по висоті становить 4. Висота СК становить 7,2 м, ширина – 18 м, а довжина 144 м. Довжина стелажу в зоні зберігання – 112,8 м. Ємність складу становить 550,08 т. Загальна площа СК становить 1579,88 м2. Необхідна кількість підйомно-транспортних механізмів складів – 1 од.

 


 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-10; Просмотров: 281; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.009 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь