Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Порядок отримання контрольних карток на тимчасове порушення благоустрою



15.1.1. Підставою на порушення існуючого благоустрою та його відновлення у місті Києві є контрольна картка на тимчасове порушення благоустрою. Контрольна картка на тимчасове порушення благоустрою та його відновлення на період виконання земляних і монтажних робіт, пов'язаних з прокладанням, перекладанням, ремонтом, у тому числі ліквідації аварій інженерних мереж і споруд, будівництвом і ремонтом будинків, транспортних магістралей, доріг, площ, інженерних вишукувань, благоустроєм та озелененням територій, надається на підставі письмового звернення замовника (забудовника), в якому повинні бути вказані адреса, назва та характеристика виконуваних робіт. До листа додається заявка встановленої форми (інформація про виконавця робіт і замовника).

(підпункт 15.1.1 пункту 15.1 у редакції рішення
Київської міської ради від 22.09.2011 р. N 35/6251)

15.1.2. Підпункт 15.1.2 пункту 15.1 виключено

(згідно з рішенням Київської
міської ради від 22.09.2011 р. N 35/6251)

15.1.3. Головне управління контролю за благоустроєм є органом, який здійснює видачу контрольних карток на тимчасове порушення благоустрою при виконанні земельних, будівельних та інших робіт та капітальних ремонтів на території м. Києва без будь-яких погоджень та затверджень Київським міським головою та іншими посадовими особами виконавчого органу Київради.

(розділ XV доповнено пунктом 15.1.3 згідно з рішенням
Київської міської ради від 29.10.2009 р. N 525/2594)

15.2. Подання документів на отримання контрольних карток на тимчасове порушення благоустрою при виконанні земельних, будівельних та інших робіт та капітальних ремонтів на території м. Києва:

15.2.1. Заявник звертається до Головного управління контролю за благоустроєм з заявкою встановленої форми.

15.2.2. До заявки додаються необхідні документи в залежності від виду робіт та договір Головного управління економіки та інвестицій щодо необхідності сплати пайової участі або відсутності підстав для її отримання.

15.2.3. Заявка та надані документи опрацьовуються в Головному управлінні контролю за благоустроєм і за результатами видається контрольна картка на тимчасове порушення благоустрою.

(підпункт 15.2.3 пункту 15.2 у редакції рішення
Київської міської ради від 22.09.2011 р. N 35/6251)

15.2.4. Протягом одного календарного дня з дати отримання контрольної картки на тимчасове порушення благоустрою, заявник зобов'язаний поінформувати в письмовій формі про початок виконання заявлених робіт районну у місті Києві державну адміністрацію за місцем проведення робіт, а також власника (балансоутримувача) земельної ділянки та підприємства, організації та установи, повідомлення яких передбачено нормативно-правовими актами.

(підпункт 15.2.4 пункту 15.2 у редакції рішення
Київської міської ради від 22.09.2011 р. N 35/6251)

15.2.5. Підпункт 15.2.5 пункту 15.2 виключено

(згідно з рішенням Київської
міської ради від 22.09.2011 р. N 35/6251)

15.2.6. Контрольна картка на тимчасове порушення благоустрою при виконанні земельних, будівельних та інших робіт та капітальних ремонтів на території м. Києва видається Головним управлінням контролю за благоустроєм м. Києва в термін 5 робочих днів з моменту подання заявником усіх необхідних документів (включаючи лист погоджень).

15.2.7. Контрольна картка на тимчасове порушення благоустрою надається на кожен окремий об'єкт за умови відповідності наданої дозвільної та проектної документації законодавчим і нормативним вимогам.

15.2.8. Термін дії контрольної картки на тимчасове порушення благоустрою визначається Головним управлінням контролю за благоустроєм м. Києва виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації).

15.2.9. На прокладання інженерних мереж поза будівельним майданчиком видаються контрольні картки на тимчасове порушення благоустрою по кожній мережі за винятком, коли їх прокладання передбачено в одному технічному коридорі.

15.2.10. Види робіт, які не потребують оформлення контрольної картки на тимчасове порушення благоустрою, якщо інше не передбачено розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), але потребують завчасного повідомлення Головного управління контролю за благоустроєм:

- встановлення квіткових ваз;

- встановлення дорожніх знаків;

- встановлення декоративних огорож на час проведення масових заходів;

- влаштування мереж зовнішнього освітлення по існуючих опорах;

- фарбування наземних пішохідних переходів, мостів;

- встановлення опор без розриття траншей та обмеження руху;

- поточний ремонт у межах червоних ліній;

- роботи по поточному ремонту будівель, споруд без внесення конструктивних змін балансоутримувачами (покрівлі, відмостки та ін.);

- відновлення транспортних огорож 1-ої та 2-ої групи;

- встановлення паркоматів;

- встановлення пристроїв фіксації паркувального місця (замкових пристроїв) згідно з договором КП "Київтранспарксервіс";

- окремі види робіт, що проводяться комунальним підприємством "Київдорсервіс" та київським комунальним об'єднанням зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд";

- встановлення тимчасових споруд (малих архітектурних форм).

(підпункт 15.2.10 пункту 15.2 доповнено абзацом згідно з
рішенням Київської міської ради від 28.10.2010 р. N 176/4988)

15.2.11. Підпункт 15.2.11 пункту 15.2 виключено

(згідно з рішенням Київської
міської ради від 22.09.2011 р. N 35/6251)

15.3. Основні види робіт:

15.3.1. Нове будівництво:

- документ на право землекористування;

- дозвіл Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в м. Києві;

- будгенплан, погоджений в установленому порядку;

- генплан благоустрою;

- чинний договір про сплату пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва, виданий Головним управлінням економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

15.3.2. Реконструкція та капітальний ремонт будівель і споруд:

- документ на право власності або оренди будинку, споруди;

- розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про дозвіл на проведення робіт з:

капітального ремонту;

реконструкції;

надбудови аттикових та мансардних поверхів;

- документ на право землекористування;

- дозвіл Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в м. Києві;

- будгенплан, погоджений в установленому порядку;

- чинний договір про сплату пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва, виданий Головним управлінням економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

15.3.3. Ремонт фасадів будівель і споруд:

- паспорт опорядження фасадів;

- затверджений проект (при необхідності).

Примітка. При виконанні поточного ремонту фасаду надається фотофіксація об'єкта та перелік робіт.

15.3.4. Прокладання, реконструкція та ремонт інженерних мереж:

- план зовнішніх інженерних мереж, зареєстрований в Управлінні інженерного обладнання та підготовки територій Головного управління містобудування та архітектури;

- розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про дозвіл на виконання робіт на проїзній частині вулиць (при необхідності);

- графік виконання робіт.

15.3.5. Підпункт 15.3.5 пункту 15.3 виключено

(згідно з рішенням Київської
міської ради від 28.10.2010 р. N 176/4988)

15.3.5. Встановлення тимчасової споруди торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності:

паспорт прив'язки тимчасової споруди, оформлений Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);

договір щодо пайової участі в утриманні об'єкта благоустрою, укладений між Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та власником тимчасової споруди.

(пункт 15.3 доповнено новим підпунктом 15.3.5 згідно з
рішенням Київської міської ради від 04.09.2014 р. N 62/62)

15.3.6. Встановлення ринків, виготовлених збірних конструкцій, які встановлюються без улаштування заглибленого фундаменту:

- дозвіл на розміщення тимчасових споруд, виданий Головним управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);

- чинний договір про сплату пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва, виданий Головним управлінням економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

15.3.7. Встановлення (монтаж) об'єктів зовнішньої реклами:

- дозвіл на розміщення рекламного засобу.

15.3.8. Знесення будівель і споруд:

- погоджений та затверджений в установленому порядку проект організації будівництва (ПОБ) або проект виконання робіт (ПВР), якими передбачаються знесення розміщених на ділянці забудови будівель і споруд;

- документ на право власності;

- довідка державного реєстратора про майнові права на будівлі і споруди, які зносяться;

- акт відключення будівель і споруд від інженерних мереж;

- довідка балансоутримувача про відселення мешканців та організацій;

- рішення Київської міської ради або розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), яке дозволяє знесення будівель і споруд (у разі відсутності погодженого та затвердженого в установленому порядку ПОБ або ПВР, якими передбачається знесення цих будівель і споруд, та у разі наявності в них частки комунального майна).

15.3.9. Встановлення тимчасових огорож (для утримання земельної ділянки в належному санітарному стані та її охорони):

- документ на право землекористування;

- топоплан в М 1:500 (при наявності);

- акт визначення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості);

15.3.10. Геологічні вишукування:

- рішення Київської міської ради про надання земельної ділянки або лист-дозвіл виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на проектування;

- генплан в М 1:500 з нанесеними свердловинами, шурфами, погоджений Головним управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища;

- дозвіл Головного управління містобудування та архітектури (завірена копія заявки).

15.3.11. Археологічні вишукування:

- рішення Київської міської ради про надання земельної ділянки або лист-дозвіл виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на проектування;

- документ на право землекористування;

- завдання (угода) на проведення археологічних вишукувань;

- топоплан в М 1:500.

15.3.12. Влаштування пробних кущів паль:

- документ на право землекористування;

- генплан в М 1:500 з розміщенням пробних кущів паль;

- архітектурно - планувальне завдання;

- технічне завдання на випробування паль.

15.3.13. Поточний ремонт проїзних частин вулиць, площ, тротуарів внутрішньоквартальних проїздів, дворових територій:

- генплан в М 1:500 (при наявності) або схема розміщення;

- дефектний акт;

- наказ (довідка) про фінансування.

15.3.14. Благоустрій територій:

- проект благоустрою на топоплані в М 1:500, погоджений та затверджений в установленому порядку;

- розпорядження Київської міської державної адміністрації (для об'єктів, які фінансуються з міського бюджету);

- розпорядження районної у м. Києві державної адміністрації (в тому числі для об'єктів, які фінансуються з районного бюджету);

- документ на право землекористування (для організацій, ТОВ, ПП і т. п.).

15.3.15. Транспортні розв'язки, підземні та наземні пішохідні переходи:

- документ на право землекористування;

- розпорядження Київської міської державної адміністрації;

- дозвіл Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в м. Києві;

- будгенплан, погоджений в установленому порядку.

15.3.16. Заміна вітрин, вікон, дверей (в разі внесення змін у несучі конструкції):

- документ на право власності або оренди;

- фотофіксація об'єкта (або його частин);

- згода співвласників (при наявності);

- паспорт фасаду (при наявності);

- проектна документація.

15.3.17. Встановлення кондиціонерів, супутникових антен, витяжок:

- документ на право власності або оренди;

- згода власника(ів) квартир, приміщень (при необхідності);

- розпорядження виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації);

- узгоджена проектна документація.

15.3.18. Влаштування автостоянок, майданчиків тимчасового відстою автотранспорту без капітальної забудови:

- документ на право землекористування або договір з КП "Київтранспарксервіс";

- узгоджена проектна документація;

- чинний договір про сплату пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва, виданий Головним управлінням економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

15.3.19. Підпункт 15.3.19 пункту 15 виключено

(згідно з рішенням Київської міської
ради від 24.05.2012 р. N 587/7924)

15.3.20. Підпункт 15.3.20 пункту 15 виключено

(згідно з рішенням Київської міської
ради від 24.05.2012 р. N 587/7924)

15.3.21. Складування будівельних матеріалів (конструкції, пісок, земля і т. п.):

- документ на право землекористування;

- схема складування;

- згода землекористувача;

- перелік будівельних матеріалів.

15.3.22. Інженерна підготовка території:

- документ на право землекористування;

- проектна документація;

- розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Примітка. Перелік робіт, які відносяться до інженерної підготовки, приводиться в розпорядженні виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) або в проектній документації.

15.3.23. Розчистка водоймищ:

- рішення Київради або розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);

- проектна документація;

- перелік виконуваних робіт.

15.3.24. Укріплення фундаментів:

- документ на право власності або оренди;

- згода власника (при необхідності);

- топоплан в М 1:500 або схема з нанесенням меж виконання робіт;

- перелік виконуваних робіт.

15.3.25. Встановлення пересувних атракціонів:

- письмове погодження:

- Київської державної інспекції по охороні праці;

- районного тресту експлуатації зелених насаджень (за необхідністю);

- міської (районної) санепідемстанції;

- Головного управління МНС України в м. Києві (в частині нагляду);

- письмове погодження Головного управління культури і мистецтв (як балансоутримувачів);

- схема розміщення;

- управління охорони навколишнього природного середовища чи управління економічної безпеки м. Києва (в разі необхідності);

- чинний договір про сплату пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва, виданий Головним управлінням економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

15.3.26. Розміщення автомобільного газозаправного пункту:

- розпорядження районної у м. Києві державної адміністрації;

- договір оренди земельної ділянки;

- висновок: СЕС;

Головного управління екологічної безпеки;

Головного управління МНС;

- дозвіл держнаглядохоронпраці;

- генплан або схема розміщення;

- ліцензія підрядної організації;

- чинний договір про сплату пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва, виданий Головним управлінням економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

15.3.27. Інші види робіт, пов'язані з порушенням благоустроєм та його відновленням, визначаються Головним управлінням контролю за благоустроєм м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на підставі нормативно-правових актів, рішень Київської міської ради, розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

15.3.28. При порушенні благоустрою у зв'язку з виконанням робіт, на які термін дії контрольної картки на тимчасове порушення благоустрою перевищує один місяць, виконавець цих робіт зобов'язаний розмістити на місці робіт інформацію про себе, про термін виконання робіт та порушення благоустрою тощо.

При порушенні благоустрою у зв'язку з виконанням аварійних робіт виконавці зобов'язані розмістити на місці робіт інформацію про себе, про термін виконання робіт та порушення благоустрою встановленого зразка.

Зовнішній вигляд інформаційного засобу, його зміст визначається Головним управлінням контролю за благоустроєм м. Києва.

15.4. Отримання контрольних карток на тимчасове порушення благоустрою у разі виникнення аварій:

15.4.1. Отримання контрольних карток на тимчасове порушення благоустрою у разі виникнення аварій має заявницький характер.

Відповідальність за своєчасне повідомлення та подачу документів для оформлення контрольної картки на тимчасове порушення благоустрою несе балансоутримувач (власник) мереж, споруд та інших об'єктів.

За несвоєчасне повідомлення, подачу документів відповідальна особа балансоутримувача (власник) притягується до адміністративної відповідальності.

15.4.2. У разі виникнення аварій на інженерних мережах, спорудах власник або їх балансоутримувач зобов'язаний в цей же день проінформувати Головне управління контролю за благоустроєм, службу "05" районної в м. Києві державної адміністрації, УДАІ ГУ МВС України в м. Києві та балансоутримувача території, на якій відбулася аварія, та негайно вжити заходів щодо її ліквідації.

15.4.3. Протягом доби від початку ліквідації аварії балансоутримувач або власник інженерних мереж звертається до Головного управління контролю за благоустроєм з заявкою встановленого зразка, дефектним актом (документом про виявлення аварійної ситуації) та нарядом-допуском на виконання аварійних робіт для оформлення аварійної контрольної картки на тимчасове порушення благоустрою. Після цього протягом години балансоутримувачу (власнику) надається аварійна контрольна картка на тимчасове порушення благоустрою.

В аварійній контрольній картці визначається термін виконання робіт, пов'язаних з ліквідацією аварії, - не більше п'яти діб та термін відновлення благоустрою - не більше трьох діб.

(підпункт 15.4.3 пункту 15.4 у редакції рішення
Київської міської ради від 12.07.2012 р. N 668/8005)

15.4.4. Після завершення аварійних робіт та відновлення порушеного благоустрою території балансоутримувач (власник) інженерних мереж зобов'язаний закрити аварійну контрольну картку на тимчасове порушення благоустрою в Головному управлінні контролю за благоустроєм за умови відповідних погоджень з балансоутримувачем або власником території, на якій проводилися аварійно-відновлювальні роботи, та відділом контролю за благоустроєм районної в місті Києві державної адміністрації.

При відновленні порушеного благоустрою території роботи з відновлення покриття тротуарів та проїжджої частини, що порушено, виконуються за рахунок балансоутримувача (власника) інженерних мереж за типом існуючого.

(підпункт 15.4.4 пункту 15.4 у редакції рішень
Київської міської ради від 22.09.2011 р. N 35/6251,
від 12.07.2012 р. N 668/8005)

15.4.5. Виконавець робіт, у разі виконання вимог п. 15.4.3 цих Правил, обов'язково надає до Головного управління контролю за благоустроєм дефектний акт та схему розриття, а при наявності - проектну документацію.

У разі проведення робіт, пов'язаних із зайняттям або розриттям проїзних частин і тротуарів, в обов'язковому порядку готується схема тимчасової організації дорожнього руху, яка погоджується УДАІ ГУ МВС України в м. Києві.

15.4.6. У контрольну картку на тимчасове порушення благоустрою обов'язково вноситься інформація про організації - балансоутримувачі існуючих інженерних мереж, яким виконавець робіт зобов'язаний повідомити по телефону про початок робіт та запросити їх на місце ліквідації аварії.

Опори освітлення та контактні лінії міського транспорту при аваріях на інженерних мережах демонтуються власником по заявці експлуатуючої організації інженерних мереж.

15.4.7. У разі неможливості відновлення порушеного благоустрою у зв'язку з погодними умовамиаварійна контрольна картка на тимчасове порушення благоустрою переводиться у плановий з визначенням терміну виконання робіт у період сприятливих погодних умов, а виконавець робіт проводить тимчасове відновлення благоустрою доріг і тротуарів у нижньому шарі асфальтовою або бетонною сумішшю з наступним відновленням по типу існуючого покриття в період сприятливих погодних умов.

15.4.8. У разі невиконання робіт по відновленню порушеного благоустрою у визначені в аварійній контрольній картці на тимчасове порушення благоустрою терміни, виконавець робіт притягається до адміністративної відповідальності, а Головне управління контролю за благоустроєм переводить аварійну контрольну картку на тимчасове порушення благоустрою у планову контрольну картку на тимчасове порушення благоустрою та визначає новий термін відновлення благоустрою, про що інформує виконавця робіт.

(підпункт 15.4.8 пункту 15.4 у редакції рішення
Київської міської ради від 22.09.2011 р. N 35/6251)

15.4.9. Термін закриття контрольної картки на тимчасове порушення благоустрою встановлюється до 5 діб після закінчення робіт по ліквідації аварії з обов'язковим його поверненням у Головне управління.

При цьому відповідальність за якість виконаних робіт та відновлення порушеного благоустрою покладається на організацію - виконавця робіт.

15.4.10. Перед початком робіт власники інженерних мереж спільно з представниками житлово-комунальних служб та виконавчої влади району складають акт обстеження території з метою визначення стану елементів благоустрою.

15.4.11. Усі елементи благоустрою, які знаходяться в межах охоронних зон інженерних мереж та заважають експлуатації, підлягають знесенню за першою вимогою відповідних експлуатаційних організацій силами винних у самовільному розміщенні.

15.4.12. Після ліквідації аварії місце розриття передається організацією, яка проводила роботи з усунення пошкоджень, районному шляхово-експлуатаційному управлінню або іншому підприємству, яке гарантує відновлення покриття, з складанням акта прийняття місця розриття під відновлення покриття з наступним відновленням благоустрою та закриттям контрольної картки на тимчасове порушення благоустрою згідно з договором та оплатою вартості робіт виконавцем робіт.

15.4.13. При переведенні аварійної контрольної картки на тимчасове порушення благоустрою в плановий в зв'язку з виявленням значних обсягів пошкоджень інженерних мереж планова контрольна картка на тимчасове порушення благоустрою видається без вимоги нового проекту та без змін переліку погоджувальних організацій (за умови відсутності змін існуючого проекту).

15.4.14. У разі зміни або ліквідації (призупинення діяльності) генеральної підрядної організації замовник зобов'язаний переоформити контрольну картку на тимчасове порушення благоустрою на нового виконавця робіт.

15.4.15. Якщо роботи призупинені в зв'язку з відсутністю фінансування, контрольна картка на тимчасове порушення благоустрою за згодою замовника (забудовника) і підрядної організації переоформлюється (без права виконання робіт) на замовника (забудовника) для утримання території будівельного майданчика, тимчасової огорожі та прилеглої території в задовільному санітарно-технічному стані.

У разі невизначеного терміну відновлення фінансування об'єкт може бути законсервовано, а після надання до Головного управління контролю за благоустроєм затвердженого акта про консервацію об'єкта контрольна картка на тимчасове порушення благоустрою підлягає закриттю.

Відповідальність за санітарно-технічний стан об'єкта несе замовник (забудовник).

15.4.16. При коригуванні проектних рішень (у бік зменшення обсягів робіт) вносяться відповідні зміни увидану контрольну картку на тимчасове порушення благоустрою за письмовим зверненням замовника (забудовника). При збільшенні обсягів робіт видається нова контрольна картка на тимчасове порушення благоустрою.

15.4.17. Виконання робіт вважається самовільним, якщо контрольна картка на тимчасове порушення благоустрою не була завчасно подовжена.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-19; Просмотров: 180; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.068 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь