Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии |
Встановіть відповідність між портретами історичних діячів та їхніми іменами. ⇐ ПредыдущаяСтр 3 из 3
Встановіть відповідність між історичними діячами та їхніми стислими характеристиками.
1 Андрій Мельник 2 Роман Шухевич 3 Сидір Ковпак 4 Михайло Кирпонос
А З початком радянсько-німецької війни – заступник командира батальйону «Нахтіґаль». З листопада 1943 р. – головнокомандувач Української повстанської армії. Б Від 1938 р. голова Проводу Українських Націоналістів. На початку 1940 р. після розколу ОУН залишився очолювати матірну ОУН. У роки окупації України обстоював ідею створення української незалежної держави, за що був ув’язнений в концтаборі Заксенгаузен. В Командувач військ Київського особливого військового округу (з лютого 1941) і Південно-Західного фронту з початку Великої Вітчизняної війни, один з організаторів оборони Києва 1941 р. Г Організатор партизанського руху на Сумщині в роки Великої Вітчизняної війни. Очолив «Карпатський» рейд партизанського з’єднання українськими землями, окупованими гітлерівською Німеччиною. Д У вересні 1939 р. очолив польський похід Червоної армії, в результаті якого Західна Україна була приєднана до СРСР. Від початку радянсько-німецької війни – на високих військових посадах.
Розташуйте події в хронологічній послідовності. Встановіть послідовність створення фотодокументів часів Другої світової війни.
Оберіть три правильні відповіді У яких варіантах указано області УРСР, утворені в грудні 1939 р.? 1 Чернівецька, Ізмаїльська 2 Рівненська, Львівська 3 Волинська, Тернопільська 4 Станіславська, Дрогобицька 5 Акерманська, Закарпатська 6 Кам’янець-Подільська, Житомирська
Що було характерним для політики радянської влади в Західній Україні напередодні радянсько-німецької війни? 1 Розширення мережі українських шкіл. 2 Поліпшення житлових умов і медичного обслуговування населення. 3 Сприяння розвитку індивідуальних селянських господарств. 4 Ліквідація політичних партій, громадських організацій, «Просвіт». 5 Підтримка греко-католицької церкви. 6 Призначення української інтелігенції на важливі посади нової компартійноадянської адміністрації.
29. Укажіть причини невдач Червоної армії в перший період радянсько-німецької війни. 1 Розрахунок на воєнну підтримку військ союзників – Великобританії та США. 2 Хибна оцінка радянським керівництвом військово-політичної ситуації. 3 Брак досвіду та кваліфікації керівного складу армії СРСР. 4 Відсутність у радянського керівництва інформації про підготовку нападу на СРСР. 5 Фактор раптовості нанесення першого удару. 6 Перехоплення німецькою розвідкою плану оборони СРСР на випадок воєнних дій.
|
Последнее изменение этой страницы: 2019-05-08; Просмотров: 1002; Нарушение авторского права страницы