Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальних провадженнях про злочини проти громадського порядку та моральності



План лекції (2 акад. год.)

1. Обставини, що підлягають встановленню у кримінальних провадженнях про злочини проти громадського порядку та моральності.

2. Особливості початку досудового розслідування у провадженнях зазначеної категорії.

3. Особливості процесуального керівництва при застосуванні заходів забезпечення кримінального провадження, організації проведення слідчих (розшукових) дій у кримінальних провадженнях про злочини проти громадського порядку та моральності.

4. Особливості повноважень прокурора під час закінчення досудового розслідування у кримінальних провадженнях про злочини проти громадського порядку та моральності.

Завдання для самостійної роботи (2 акад. год.)

1. Особливості допиту підозрюваних і потерпілих у кримінальних провадженнях про злочини проти громадського порядку та моральності.

2. Особливості кримінально-правової кваліфікації злочинів проти громадського порядку та моральності.

Список рекомендованих джерел:

1. Конституція України від 28 червня 1996 року № 254к/96-ВР [Електронний ресурс]: Офіційний веб-портал Верховної Ради України. – Режим доступу: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр

2. Кримінальний процесуальний кодекс України від 13 квітня 2012 року № 4651-VI [Електронний ресурс]: Офіційний веб-портал Верховної Ради України. – Режим доступу: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/4651-17

3. Про організацію діяльності прокурорів у кримінальному провадженні: наказ Генерального прокурора України від 19 грудня 2012 року № 4 гн [Електронний ресурс]: Офіційний веб-портал Генеральної прокуратури України. – Режим доступу: www.gp.gov.ua

4. Про судову практику у справах про хуліганство [Текст]: постанова Пленуму Верховного Суду України від 28 червня 1991 року № 3 / Офіційний веб-сайт Верховного Суду України: [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.scourt.gov.ua// 

5. Про практику застосування судами при розгляді справ окремих норм матеріального права щодо кваліфікації хуліганства [Текст]: інформаційний лист Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 30 січня 2013 року.

6. Кримінальний процесуальний кодекс України. Науково-практичний коментар: у 2 т. Т.1 / Є.М.Блажівський, Ю.М.Грошевий Ю.М.Дьомін та ін..; за заг.ред. В.Я.Тація, В.П.Пшонки, А.В.Портнова - Х.: Право, 2012. – 768 с.

7. Кузнецов В.В. Кримінально-правова охорона громадського порядку та моральності в українському вимірі [Текст]: монографія / В.В. Кузнецов. – К.: Інтерсервіс, 2012. – 907 с.

8. Каткова Т.Г. Особливості розслідування злочинів, пов’язаних із посяганням на культурну спадщину [Текст]: практ. посіб. / Т.Г. Каткова, Т.В. Каткова. – Х.: Право, 2011. – 240 с.

9.  Ландіна А.В. Охорона моральності за Кримінальним кодексом України [Текст]: монографія / А.В. Ландіна. – К.: Юридична думка, 2013. – 203 с.

10.  Методика розслідування поширення порнографічних предметів [Текст]: практ. посіб. / С.В. Хільченко – К.: Вид. Паливода А.В. , 2008. – 151 с.

11.  Шалдирван П.В. Методика розслідування масових заворушень: дис. на здобуття наук. ступеня канд. юрид. наук: спец. 12.00.08 «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право» / П.В. Шалдирван. – К., 2005. – 210 с.

12.  Налуцишин В.В. Кримінальна відповідальність за хуліганство (ст. 296 КК України): дис. на здобуття наук. ступеня канд. юрид. наук: спец. 12.00.08 «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право» / В.В. Налуцишин. – К., 2007. – 266 с.

13.  Горб Н.О. Наруга над могилою: кримінально-правовий та кримінологічний аналіз: дис. на здобуття наук. ступеня канд. юрид. наук: спец. 12.00.08 «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право» / Н.О. Горб. – Запоріжжя., 2005. – 225 с.

 

Тема 22

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальних провадженнях про злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів та інші злочини проти здоров’я населення

План лекції (2 акад. год.)

1. Обставини, що підлягають встановленню у кримінальних провадженнях про злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів та інші злочини проти здоров’я населення.

2. Особливості початку досудового розслідування у кримінальних провадженнях зазначеної категорії.

3. Особливості процесуального керівництва при застосуванні заходів забезпечення кримінального провадження, організації проведення слідчих (розшукових) дій.

4. Особливості повноважень прокурора під час закінчення досудового розслідування у кримінальних провадженнях про злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів та інші злочини проти здоров’я населення.

Завдання для самостійної роботи (2 акад. год.)

1. Особливості допиту підозрюваних у кримінальних провадженнях про злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів.

2. Особливості кримінально-правової кваліфікації злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів та інших злочинів проти здоров’я населення.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-05-08; Просмотров: 188; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.01 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь