Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ



НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

УНІВЕРСИТЕТ БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ

ХАРКІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ

Кафедра обліку і аудиту

Методичні рекомендації

Щодо переддипломної практики

 студентів V І курсу

спеціальності 8.03050901 „Облік і аудит”

Харків

20 1 4

 

Затверджено на засіданні кафедри обліку і аудиту

30 вересня 2014 р., протокол № 3

 

Лєгостаєва О.О., Самородова Н. М.

Методичні рекомендації щодо переддипломної практики студентів 6-го курсу спеціальності 8.03050901 „Облік і аудит”.-Харків: ХІБС УБС НБУ, 2014.- 14 с.

 


 Зміст

 

Вступ…………………………………………………………………………………

4
1. Загальні положення………………………………………………………… 5
2. Приблизна тематика дипломних робіт…………………..……………… 5
3. Програма переддипломної практики……………………………………… 8
4. Методичні рекомендації щодо порядку проходження студентами переддипломної практики…………………………………………………. 9
5. Підведення підсумків переддипломної практики ………………………. 9

Додатки………………………………………………………………………………

10

 


ВСТУП

 

Перехід економіки України на ринкові відносини викликає необхідність постійного пошуку нових методів економічної діяльності в різних галузях економіки, що обумовлює посилення ролі фахівців з економіки і підприємництва у забезпеченні раціонального використання ресурсного потенціалу, визначенні й прогнозуванні ефективної господарської діяльності підприємств різних форм власності, видів діяльності та організаційно-правового статусу.

Сучасний ринок праці потребує вдосконалення теоретичної та практичної підготовки фахівців усіх спеціальностей, що працюватимуть на ринку товарів та послуг.

Згідно з Державними стандартами освіти в Україні обов¢язковим елементом освітньо-професійної підготовки студентів навчальних закладів усіх рівнів акредитації є їх практична підготовка. Вона повинна відповідати освітньо-професійній програмі підготовки фахівця, освітньо-кваліфікаційним характеристикам, враховувати специфіку галузевої економіки, в якій буде працювати випускник після закінчення навчання.

Підготовка магістрів кафедрою „Обліку і аудиту” зорієнтована на здобуття студентами професійних знань і вмінь даного кваліфікаційного рівня для забезпечення професійної діяльності на посадах адміністративно-управлінського персоналу у сфері економіки різних лінійних та функціональних підрозділів підприємств, організацій, установ, формування навичок виконання функцій фахової, керівної та наукової роботи.

При розробці програми практики студентів спеціальності 8.03050901 „Облік і аудит” враховані особливості підприємств, які визначені, як бази практики, а саме: підприємств різних форм власності та різних видів діяльності, фінансово-кредитних установ, бюджетних організацій тощо.

Програма розроблена згідно з Законом України „Про освіту”, „Положенням про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України”, навчальним планом вказаної спеціальності.

Програма розрахована на весь період навчання студентів, передбачає поступове ускладнення навчального і призначена забезпечити цілісну підготовку відповідно до вимог освітньо-кваліфікаційної характеристики магістрів зі спеціальності „Облік і аудит”.

Метою переддипломної практики є виконання кожним студентом індивідуального завдання з більш глибокого та всебічного вивчення одного з об’єктів обліку і аудиту та збору практичних і статистичних матеріалів для написання дипломної роботи.

Практична підготовка магістрів з обліку і аудиту є логічним продовженням комплексу практичної підготовки бакалавра цієї спеціальності та спрямована на підготовку до виконання функціональних обов’язків на виробництві, у науково-дослідних установах, міністерствах, відомствах.



Загальні положення

Переддипломна практика студентів 6 курсу проходить на підприємствах, організаціях і установах, на завершальному етапі процесу підготовки майбутніх фахівців з обліку і аудиту.

Протягом практики студенти опанують практичні вміння і навички щодо виробничих функцій і типових завдань діяльності та накопичують матеріал, необхідний для підготовки дипломних робіт згідно з обраною темою.

Відповідно до теми дипломної роботи, студенту надається завдання за встановленою формою, що складено керівником дипломної роботи та затверджено завідувачем кафедри.

Вказане завдання є завданням на переддипломну практику, яке студент повинен виконати.

Переддипломна практика передбачає самостійну творчу дослідницьку роботу студента на підприємстві, організації, установі по виконанню дипломної роботи.

Під час переддипломної практики студенти збирають необхідний практичний і статистичний матеріал і поглиблено вивчають коло нормативних та літературних джерел, що стосуються досліджуваної проблеми.

Тривалість і терміни проведення практики відзначаються навчальним планом спеціальності.

 

ПРИБЛИЗНА ТЕМАТИКА ДИПЛОМНИХ РОБІТ ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 8.03050901 «ОБЛІК І АУДИТ» В РОЗРІЗІ МАГІСТЕРСЬКИХ ПРОГРАМ

НАЦІОНАЛЬН ИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЗВІТ

З переддипломної практики

на____________________________________

(назва підприємства, організації, установи)

 

 

Студента ____курсу____групи

факультету________________

спеціальності______________

__________________________

П.І.Б. і підпис

 

Керівник практики

від кафедри __________________________

П.І.Б. і підпис

 

від підприємства __________________________

П.І.Б. і підпис

 

 Печатка

підприємства

 

 

Харків 201_

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-05-08; Просмотров: 212; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.014 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь