Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Змагання по фрістайл слалому будуть проходити у форматі «Battle» (батл).



Спортсмени змагаються в маленьких групах по 3 або 4 учасника. Вони намагаються перевершити суперників у техніці, швидкості, майстерності, демонструючи свої трюки та комбінації елементів слалома в серії декількох коротких заїздів. Кращі два спортсмени переходять в наступний раунд. Рейтинг визначається прямим порівнянням учасників всередині однієї групи.

Майданчик для змагань.

Майданчик для змагань по фрістайл слалому складється с 4х доріжок, кожная з яких знаходиться на відстані 2 метри одна від одної: 20 конусів на відстані 50 см один від одного, 20 конусів на відстані 80 см один від одного, 10 конусів на відстані 80 см та 14 конусів на відстані 120 см.

 

Визначення складу груп.

У кожній групі має бути мінімум 3 і максимум 4 учасника.

Групи формуються відповідно до вікової категорії учасника або відповідно до технічного рівня (за рішенням суддів).

Наприклад, учасник молодшої вікової категорії за технічним рівнем може змагатись у старшій віковій групі.

Регламент змагань.

Спортсмени в групі мають однакову кількість заїздів і виступають один за одним по черзі. Кожен заїзд триває 40-45 секунд. Відлік часу починається з моменту заїзду на перший конус.

Число заїздів в групі відрізняється в залежності від раунду: до чвертьфіналів за рішенням головного судді можуть бути 2 або 3 заїзди. В чвертьфіналах і півфіналах 3 заїзди. У малому фіналі 2 заїзди і 1 «останній трюк». У фіналі 3 заїзди та 1 «останній трюк».

Учасники роблять все, що хочуть. У змаганнях по фрістайл слалому у форматі батл не має жодних рамок для виступу спотсменів, також немає обов’язкових елементів для виконання під час виступу, а заїжджати на всі доріжки і перетинати всі інтервали не обов’язково.

Після завершення всіх заїздів групи, спортсмени повинні очікувати на результати в зоні очікування.

Поки судді обговорюють виступ, ведучий запрошує наступну групу для розминки.

Коли обговорення закінчено, ведучий оголошує результат виступу попередньої групи в наступному порядку: 1, 4, 2, 3. Спортсмени, що зайняли перше та друге місце в групі, переходять в наступний раунд змагань, решта вибувають.

У фінальному раунді:

За результатами півфіналів два кращих спортсмени з кожної групи проходять до фіналу, щоб розіграти місця з 1 по 4. Решта змагаються за 5 - 8 місце в малому фіналі.

Кращий трюк і останній трюк.

Кращий Трюк (Best Trick): Під час будь-якого раунду в разі рівності виступів спортсменів судді можуть додатково викликати їх на виконання Кращого Трюку.

Кращий Трюк є демонстрацією одного елемента, повтореного максимальну кількість разів, або комбінації елементів, що входять до однієї групи.

Рішення суддів приймається тільки за кращими трюкам. Все, що було виконано учасниками в групі до цього, не враховується.

Порядок проведення Кращого Трюку:

Головний суддя випадковим чином, наприклад, підкинувши монету, оголошує першого, хто вибирає, яким по рахунку він демонструватиме кращий трюк.

Кожному учаснику на виконання кращого трюку надається 2 спроби по 30 секунд, при цьому якщо перша спроба тривала більше 10 секунд, друга спроба вже не надається. Тільки краща спроба приймається в розрахунок.

Коли кращі трюки показані, ведучий підходить до суддівського столу і дає мікрофон суддям, які по черзі оголошують переможця. Спортсмен, який отримав більше голосів, виграє Кращий Трюк.

Останній Трюк (Last Trick) є додатковим заїздом в малому і великому фіналах.

Останній Трюк є демонстрацією одного елемента, повтореного максимальну кількість разів, або комбінації елементів, що входять до однієї групи.

Кожному учаснику на виконання «останнього трюку» надається дві спроби по 30 секунд, при цьому якщо перша спроба тривала більше 10 секунд, друга спроба вже не надається. Тільки краща спроба приймається в розрахунок.

Технічні вимоги.

Оцінки за виступ спортсменів у слалом батлі не виставляються. Порівняння проводиться безпосередньо в процесі обговорення спортсменів суддями, які приймають колективне рішення. Судді базують свій рейтинг на технічних критеріях:

Кількість і якість. Складність трюку оцінюється відповідно до його довжини і якості виконання, а також контролю спортсменом трюку від початку до кінця. Наприклад, трюк, зроблений на меншу кількість конусів, але з майстерним виходом, буде мати перевагу над більш довгим трюком, з якого спортсмен звалився.

Безперервність і плинність. Трюки з якісним заходом і виходом, плавними переходами між різними слаломними доріжками. Впевнена підтримка балансу тіла з хорошою пластикою верхньої частини тіла.

Різноманітність трюків: Виконання широкого набору різних трюків показує більш повну технічну майстерність, ніж концентрація на одній групі елементів.

Заходи та переходи: об'єднання трюків з якісним фрістайлом показує більш високий технічний рівень, ніж трюк сам по собі, зроблений без вправного заходу або виходу. Складність фрістайлу, що виконується спортсменом у поєднанні з трюками, також враховується при розгляді.

Штрафи

У слалом батлі не існує штрафів за зірваний трюк, збиті конуси, втрату балансу або падіння. Однак вони знижують технічний рівень виступу.

Збиті і пропущені конуси:

Збиті і пропущені конуси під час виконання трюку не рахуються. Наприклад, під час виконання трюку було збито 2 конуса з 8, тому він сприймається суддями як трюк, зроблений на 6 конусів.

Так само трюки, виконані на місці вже збитих конусів, некоректні.

Падіння: в разі падіння трюк зараховується тільки до того місця, де спортсмен втратив рівновагу.

Повторення: якщо один і той же трюк зроблений кілька разів в одному раунді, тільки кращий його варіант буде врахований при оцінці. Такий повтор одного трюку або схожих трюків в одному раунді знижує різноманітність трюків спортсмена.

Рейтинг

Підсумковий рейтинг змагань відбувається наступним чином:

Місця з 1 по 4 дістаються спортсменам, які пройшли у фінал. Вони розподіляються за результатами фіналу.

Місця з 5 по 8 дістаються спортсменам, які не вийшли з півфіналів. Їх місця визначаються результатами малого фіналу.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-06-09; Просмотров: 126; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.016 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь