Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ



ІНСТИТУТ  ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ І ПРАВА

КАФЕДРА ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

 

РОБОЧА ПРОГРАМА

НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ

для студентів ІІ курсу

Напряму підготовки 6.020105

“Документознавство та інформаційна діяльність”

На 2011–2012 навчальний рік

Київ – 2011

УКЛАДАЧІ: Гайсинюк Н.А., доцент, кандидат педагогічних наук кафедри державного управління

  

            

Робочу програму обговорено та схвалено на засіданні кафедри

Протокол № 2 від «09» вересня 2011 р.

 

ВСТУП

Положенням про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України № 93 від 08.04.93 р., зі змінами і доповненнями, внесеними згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України № 351 від 20.12.94 р., практика визнана невід’ємною складовою частиною навчального процесу студентів у вищих навчальних закладах незалежно від їх форм власності та підпорядкування.

Технологічна практика є початковим етапом практичних занять для студентів ІІ курсу напряму підготовки 6.020105 „Документознавство та інформаційна діяльність” і передбачається навчальним планом та графіком учбового процесу факультету державного управління в IV семестрі навчального року тривалістю 6 тижнів, обсягом 216 год. у період з 09.01.2012 р. по 05.02.2012 р. і завершується заліком з диференційованою оцінкою.

Технологічна практика студентів ІІ курсу проводиться на базі комплексу професійно-орієнтованих дисциплін, передбачених навчальним планом (за І–ІІ курс) напряму підготовки 6.020105 “Документознавство та інформаційна діяльність”. Провідними дисциплінами в цьому комплексі є “Документознавство”, “Документаційне забезпечення управління”, “Лінгвістичні основи документознавства (в т.ч. стилістика і редагування)”, “Інтернет-технології та ресурси”. Теоретичні засади цих дисциплін визначають основний зміст практики.

ЗМІСТ ПРАКТИКИ

Мета технологічної практики передбачає формування у студентів практичного уявлення про структуру, завдання і функції органів державної влади та управління, оволодіння первинними навичками професійної діяльності документознавця.

Завдання практики:

– знайомство з установою-базою практики;

– безпосереднє визначення напрямів діяльності органів державної влади та управління;

– формування у студентів інтересу до своєї майбутньої професії.

Під час практики студентам необхідно:

– ознайомитись з інформацією про історію створення установи, місце установи в системі державного управління, підпорядкування в ієрархії управління, структуру управління в означеній установі, функції структурних підрозділів, перелік посад з назвами, що відповідають Класифікатору професій в Україні, посадові інструкції;

– ознайомитись з системою документаційного забезпечення управління;

– ознайомитись з особливостями функціонування різних рівнів системи управління;

– ознайомитись з матеріальною базою документаційного забезпечення управління.

Під час проходження практики студент бере участь в таких технологічних процесах:

- підготовці проектів організаційно-розпорядчих документів та їх виготовленні;

- прийомі та первинній обробці документів;

- реєстрації документів;

- здійсненні контролю за виконанням документів.

 

 

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАКТИКИ

Безпосереднє керівництво практикою і контроль за виконанням програми покладається на керівника практики від кафедри державного управління КНУКіМ, який готує методичну документацію, визначає бази, готує матеріали для укладання договорів з базами, видає направлення на практику.

Перед початком практики студенти проходять інструктаж з техніки безпеки та ознайомлення з вимогами щодо проходження практики, дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку, отримують методичні матеріали.

Керівником практики студенти розподіляються на бригади (до 10 чол.) і закріплюються за базами з призначенням старших (бригадирів), окрім студентів, що визначили базу практики самостійно. Бригадири проходять додатковий інструктаж.

Студенти ведуть щоденник практики, в якому фіксують проведену роботу щоденно і один раз на тиждень подають його через бригадира керівнику практики від кафедри для перевірки (зразок щоденника в додатку №2).

Керівник практики від бази проводить інструктаж зі студентами на місці, допомагає скласти індивідуальний план (зразок в додатку №1), дотримується програми практики, веде облік відвідування студентами практики і після закінчення практики складає і підписує на кожного студента-практиканта характеристику з оцінкою по чотирибальній системі.

Тривалість практики 6 годин щоденно з перервою на обід (крім суботи, неділі, святкових днів).

 

 

ПІДСУМКИ ПРАКТИКИ

Після закінчення терміну практики студенти складають письмовий звіт загальним обсягом 4–5 друкованих аркушів (додаток № 3) і разом зі щоденником та характеристикою, що видається керівником бази практики від установи, подають його керівнику практики від кафедри для рецензування і оцінки (не пізніше, ніж через 1 тиждень після закінчення практики).

Зміст звіту повинен містити в собі:

– відомості про результати виконання усіх вимог робочої програми;

– висновки і пропозиції щодо підвищення ефективності практики в подальшому;

– список використаної літератури, в тому числі нормативних актів.

Звіт захищається студентом при комісії, яку призначає керівництво кафедри, або перед керівником практики від кафедри.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-06-19; Просмотров: 120; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.012 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь