Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ. КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ



МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ І ПРАВА

КАФЕДРА ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

РОБОЧА ПРОГРАМА

Навчальної практики

для студентів ІІ курсу

Освітньо-кваліфікаційний рівень БАКАЛАВР

Галузь знань 0201 «Культура»

Напряму підготовки 6.020105 “Документознавство та інформаційна діяльність”

На 201 2 –201 3 навчальний рік

Тижнів: з 14.01.13р. по 24.02.13р.

Київ – 201 2



УКЛАДАЧІ: Гайсинюк Н.А., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри державного управління

 

Програму обговорено та затверджено на засіданні кафедри

Протокол № 02 від 05 вересня 2012р

 

Зав.кафедри ____________  В.В. Бездрабко

                        Підпис                         Прізвище, ініціали

 

Затверджено Вченою радою Інституту

Протокол № 03 від 05 вересня 2012р

 

Заступник Голови Вченої ради ____________ В.В. Бездрабко

                                            Підпис                  Прізвище, ініціали



ВСТУП

Положенням про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України № 93 від 08.04.93 р., зі змінами і доповненнями, внесеними згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України № 351 від 20.12.94 р., практика визнана невід’ємною складовою частиною навчального процесу студентів у вищих навчальних закладах незалежно від їх форм власності та підпорядкування.

Технологічна практика є початковим етапом практичних занять для студентів ІІ курсу напряму підготовки 6.020105 „Документознавство та інформаційна діяльність” і передбачається навчальним планом та графіком учбового процесу факультету державного управління в IV семестрі навчального року тривалістю 6 тижнів, обсягом 324 год. у період з 14.01.2013 р. по 24.02.2013 р. і завершується заліком з диференційованою оцінкою.

Технологічна практика студентів ІІ курсу проводиться на базі комплексу професійно-орієнтованих дисциплін, передбачених навчальним планом (за І–ІІ курс) напряму підготовки 6.020105 “Документознавство та інформаційна діяльність”. Провідними дисциплінами в цьому комплексі є “Документознавство”, “Документаційне забезпечення управління”, “Лінгвістичні основи документознавства (в т.ч. стилістика і редагування)”, “Інтернет-технології та ресурси”. Теоретичні засади цих дисциплін визначають основний зміст практики.

ЗМІСТ ПРАКТИКИ

Мета технологічної практики передбачає формування у студентів практичного уявлення про структуру, завдання і функції органів державної влади та управління, оволодіння первинними навичками професійної діяльності документознавця.

Завдання практики:

– знайомство з установою-базою практики;

– безпосереднє визначення напрямів діяльності органів державної влади та управління;

– формування у студентів інтересу до своєї майбутньої професії.

Під час практики студентам необхідно:

– ознайомитись з інформацією про історію створення установи, місце установи в системі державного управління, підпорядкування в ієрархії управління, структуру управління в означеній установі, функції структурних підрозділів, перелік посад з назвами, що відповідають Класифікатору професій в Україні, посадові інструкції;

– ознайомитись з системою документаційного забезпечення управління;

– ознайомитись з особливостями функціонування різних рівнів системи управління;

– ознайомитись з матеріальною базою документаційного забезпечення управління.

Під час проходження практики студент бере участь в таких технологічних процесах:

- підготовці проектів організаційно-розпорядчих документів та їх виготовленні;

- прийомі та первинній обробці документів;

- реєстрації документів;

- здійсненні контролю за виконанням документів.

 

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАКТИКИ

Безпосереднє керівництво практикою і контроль за виконанням програми покладається на керівника практики від кафедри державного управління КНУКіМ, який готує методичну документацію, визначає бази, готує матеріали для укладання договорів з базами, видає направлення на практику.

Перед початком практики студенти проходять інструктаж з техніки безпеки та ознайомлення з вимогами щодо проходження практики, дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку, отримують методичні матеріали.

Керівником практики студенти розподіляються на бригади (до 10 чол.) і закріплюються за базами з призначенням старших (бригадирів), окрім студентів, що визначили базу практики самостійно. Бригадири проходять додатковий інструктаж.

Студенти ведуть щоденник практики, в якому фіксують проведену роботу щоденно і один раз на тиждень подають його через бригадира керівнику практики від кафедри для перевірки (зразок щоденника в додатку №2).

Керівник практики від бази проводить інструктаж зі студентами на місці, допомагає скласти індивідуальний план (зразок в додатку №1), дотримується програми практики, веде облік відвідування студентами практики і після закінчення практики складає і підписує на кожного студента-практиканта характеристику з оцінкою по чотирибальній системі.

Тривалість практики 6 годин щоденно з перервою на обід (крім суботи, неділі, святкових днів).

 

ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ ПРАКТИКИ

1. Студент до відбуття на практику повинен дістати:

- інструктаж керівника практики від кафедри;

- оформлений щоденник;

- індивідуальні завдання з практики;

- направлення на практику

2. Студент, який прибув в установу, організацію, на підприємство повинен подати керівникові направлення, щоденник, пройти інструктаж з техніки безпеки і пожежної профілактики, ознайомитись з робочим місцем, правилами експлуатації устаткування та уточнити план проходження практики.

3. Під час проходження практики студент зобов’язаний суворо додержуватись правил внутрішнього розпорядку установи, організації, підприємства.

4. Звіт про практику студент складає відповідно до календарного графіка проходження практики і додаткових вказівок керівників практики від вузу й від установи, організації, підприємства.

5. Виробнича практика студента оцінюється за шкалою ECTS (A B C D E FX F), за 100-бальною шкалою, за національною шкалою (зараховано, не зараховано) і враховується при призначенні стипендії нарівні з іншими дисциплінами навчального плану.

6. Студент, що не виконав вимог практики й дістав негативний відгук про роботу або незадовільну оцінку під час захисту, направляється повторно на практику під час канікул.

ПІДСУМКИ ПРАКТИКИ

Після закінчення терміну практики студенти складають письмовий звіт загальним обсягом 4–5 друкованих аркушів (додаток № 3) і разом зі щоденником та характеристикою, що видається керівником бази практики від установи, подають його керівнику практики від кафедри для рецензування і оцінки (не пізніше, ніж через 1 тиждень після закінчення практики).

Зміст звіту повинен містити в собі:

– відомості про результати виконання усіх вимог робочої програми;

– висновки і пропозиції щодо підвищення ефективності практики в подальшому;

– список використаної літератури, в тому числі нормативних актів.

Звіт захищається студентом при комісії, яку призначає керівництво кафедри, або перед керівником практики від кафедри.

З ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

Загальний відсотковий рейтинговий показник за проходження практики становить 80 одиниць, тобто 80 балів. Відповідь студента на захисті практики дозволяє додати до загальної рейтингової суми 20 балів, що у сумарній кількості складає 100 балів.

Загальна оцінка за ознайомчу практику складається з трьох складових: оцінка за практичну роботу в установі та оформлення щоденнику практики, оцінка за звіт про проходження практики, оцінка за прилюдний захист результатів практики. Оцінюються якість, повнота та оформлення звіту і щоденника. У звіті мають бути зафіксовані дати і місце проходження практики, охарактеризована структура установи, відзначено види та обсяг роботи, яку виконав студент під час проходження практики.

 

№ п/п Назви виду роботи, способи набуття знань Загальна кількість балів (maxi)
1 Оформлення щоденника практики 60
1.1 складання загальної структури, характеристики установи 7
1.2 складання загальної схеми інформаційного забезпечення діяльності установи 7
1.3 складання загальної характеристики систем електронного діловодства 8
1.4 розроблення карти інформаційних потреб установи 7
1.5 складання переліку інформаційних потреб керівників і спеціалістів 7
1.6 створення табеля типових документів для відомчої установи 8
1.7 визначення критеріїв укладання класифікаторів документної інформації 8
1.8 складання довідкового апарату до документів архіву установи 8
2 Звіт про проходження практики 20
3 Захист результатів практики 20
  Всього 100

УМОВИ ДОПУСКУ СТУДЕНТА ДО ЗАХИСТУ ПРАКТИКИ

– студент відвідав усі практичні заняття в установах, детально відтворив проведені види роботи у щоденнику практики, склав ґрунтовний і розлогий звіт про проходження практики;

– попередній середньозважений стартовий рейтинг не менше 40 балів.

ПІДСУМКОВИЙ КОНТРОЛЬ

За результатами вивчення першої частини курсу студент отримує підсумкову оцінку за 100-бальною системою, яка розраховується як середньозважене оцінок з модулю та оцінки за залік[1].

Сума набраних рейтингових балів при семестровому контролі переводиться в оцінки системи оцінювання ECTS. Система передбачає семибальну шкалу (A, B, C, D, E, FX, F) та подвійне (описове та статистичне) визначення цих оцінок. Переведення значення рейтингових оцінок з кредитного модуля в ECTS та традиційні оцінки для виставлення їх до залікової відомості та залікової книжки здійснюється відповідно до таблиці:

 

Підсумковий рейтинговий бал Підсумкова оцінка за шкалою ECTS Традиційна екзамен. оцінка Традиційна залікова оцінка
91 < = RD =100 A – Відмінно Відмінно

Зараховано

84 < = RD < = 90 B – Дуже добре

Добре

76 < = RD < = 83 C – Добре
66 < = RD < = 75 D – Задовільно

Задовільно

61 < = RD < = 65 E – Достатньо (задовольняє мінімальні критерії)
21< = RD < 60 FХ – Незадовільно Незадовільно Не зараховано
0 =RD < 20 F – Незадовільно (з обов’язковим повторним курсом) Не допущено Не допущено

 

Студенти, які набрали за результатами практики (або семестру) необхідну кількість балів (=> 60 ), мають можливість:

– отримати залікову оцінку відповідно до набраного рейтингу;

– складати залік з метою підвищення оцінки.

Студенти, які набрали менше 60 балів, зобов’язані складати диференційований залік. Максимальна кількість балів за залік складає 20 (тобто 20 відсотків від загальної кількості балів).

 


Додаток №1

 

 

Індивідуальний план-графік


Виробничої практики

Студента (-ки)________________________________________________

(Курс, група)

_____________________________________________________________

(Прізвище, ім’я, по батькові)

який (-а) проходить виробничу практику в ________________________

 

_____________________________________________________________

                                              (Назва установи)

 

 

Назва відділу

Кількість робочих днів

Термін

Зміст

Фактичне виконання плану

початок закінчення
           

 

 

Додаток №2

 

Щоденник

Титульна сторінка

ЩОДЕННИК ПРАКТИКИ

___________________________ ___________________________________________________________

(вид і назва практики)

 

студента _____________________________________________________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові)

 

Інститут, факультет _________________________________________________________________

 

Кафедра ____________________________________________________________________________

 

освітньо-кваліфікаційний рівень ____________________________________________________

 

напрям підготовки __________________________________________________________________

 

спеціальність_________________________________________________________________________

                                                           (назва)

 

_________ курс, група  _______________

 


 

Студент______________________________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові)

 

прибув на підприємство, організацію, установу

 

Печатка

підприємства, організації, установи       „____” _______________ 20____ року

 

__________________      ___________________________________________

(підпис)                           (посада, прізвище та ініціали відповідальної особи)

 

 

Вибув з підприємства, організації, установи

 

Печатка

Підприємства, організації, установи “____” ________________ 20___ року

 

__________________    ___________________________________________

           (підпис)                                         (посада, прізвище та ініціали відповідальної особи)

 

 


 



Про проходження практики

 

 

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

 

Дата складання заліку „____”_______________20____року 

Оцінка:

за національною шкалою _____________________________

                                                             (словами)

кількість балів ____________________________________________

                                                   (цифрами і словами)

 

за шкалою ECTS __________________________

 

 

Керівник практики від вищого навчального закладу

 

____________  _________________________________

   (підпис)           (прізвище та ініціали)


Додаток №3

 

 

Схема звіту студента


МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-06-19; Просмотров: 111; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.057 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь