Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Запровадження о б’єднаної системи логістики і системи медичного забезпечення



Основні проблеми, які передбачається розв’язати

Відсутність ефективної об’єднаної системи логістики, яка здатна підтримувати роботу всіх складових сил оборони.

Низький рівень ефективності системи медичного забезпечення сил оборони.

Невідповідність існуючої військової інфраструктури експлуатаційним вимогам, необхідність запровадження системи управління інфраструктурними проектами відповідно до євроатлантичних принципів і стандартів.

Критично низький рівень оперативних запасів матеріально-технічних засобів.

Відсутність автоматизованої системи управління у сфері матеріально-технічного забезпечення.

Основні кількісні показники, якими характеризується ситуація

Відповідно до стандартів НАТО до системи речового забезпечення впроваджено 17 документів НАТО, з яких 16 — військові стандарти НАТО та один військовий довідник. Прийнято 53 технічні умови та дев’ять технічних описів предметів речового майна. Усього розроблено 78 національних нормативних документів на основі 126 стандартів НАТО.

Збільшено до 6550 загальну кількість місць для надання медичної допомоги військовослужбовцям. Створено систему медичної реабілітації на 1600 ліжко-місць. Підготовлено 164 інструктори з тактичної медицини на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки (м. Яворів).

Мета, якої передбачається досягнути

Створення єдиної ефективної системи логістики сил оборони відповідно до керівних положень, стандартів та інструкцій НАТО з логістики, забезпечення управління логістичним забезпеченням сил оборони, матеріально-технічними запасами, які утримуються відповідно до норм, що забезпечують виконання завдань за призначенням у мирний час та воєнний час (особливий період).

Побудова системи медичного забезпечення для надання належної медичної підтримки всім завданням сил оборони.

Цільові кількісні показники, яких передбачається досягнути
до кінця 2017 року і в середньостроковій перспективі

У середньостроковій перспективі:

упровадження J-структури органів військового управління відповідно до стандартів НАТО, що відповідають за логістичне забезпечення Збройних Сил;

створення Головного управління логістики (J4) та Командування сил логістики;

забезпечення автоматизації 100 відсотків процесів управління логістичним забезпеченням;

забезпечення 100 відсотків особового складу Збройних Сил сучасними комплектами бойового спорядження, які складаються з польового обмундирування на рівні кращих світових зразків та засобів індивідуального захисту, приладами нічного бачення, засобами навігації та зв’язку (з необхідним рівнем завадостійкості та захищеності);

досягнення сумісності у питаннях медичного забезпечення шляхом застосування стандартів НАТО, включаючи відповідність поділу роль 1 і роль 2 строкам для евакуації (домедична допомога — 10 хв., 1 год. до роль 1, 2 год. до роль 2);

забезпечення 100 відсотків медичних підрозділів та військово-медичних закладів засобами розшуку поранених, транспортними засобами медичної та аеромедичної евакуації, у тому числі броньованими;

забезпечення військ (сил) на 100 відсотків сучасним комплектно-табельним оснащенням (медикаментами, інструментами та медичним обладнанням) для надання медичної допомоги і лікування.

До кінця 2017 року:

запровадження єдиної системи кодифікації військового майна сил оборони, сумісної із системою кодифікації НАТО;

створення єдиного органу медичного забезпечення Збройних Сил та забезпечення набуття ним спроможностей;

затвердження доктрини з медичного забезпечення сил оборони відповідно до AJP 4.10 НАТО;

досягнення сумісності у питаннях медичного забезпечення шляхом застосування стандартів НАТО, у тому числі щодо строків для евакуації (домедична допомога — 10 хв., 2 год. до роль 1, 4 год. до роль 2) під час проведення операцій сил оборони.

Відповідність пріоритету Програмі діяльності Кабінету
Міністрів України, іншим стратегічним документам,
міжнародним зобов’язанням

Пріоритет відповідає:

Програмі діяльності Кабінету Міністрів України;

Стратегії національної безпеки України, затвердженій Указом Президента України від 26 травня 2015 р. № 287;

Воєнній доктрині України, затвердженій Указом Президента України від 24 вересня 2015 р. № 555;

Концепції розвитку сектору безпеки і оборони України, затвердженій Указом Президента України від 14 березня 2016 р. № 92;

Стратегічному оборонному бюлетеню України, схваленому Указом Президента України від 6 червня 2016 р. № 240.

 

Результати роботи за попередній період

Визначено основні положення логістичного забезпечення Збройних Сил відповідно до стандартів НАТО. Розроблено Дорожню карту реформування системи логістичного забезпечення Збройних Сил на 2016—2020 роки.

Затверджено технічне завдання із впровадження автоматизованої системи “Управління логістичним забезпеченням Збройних Сил України”.

Створено реабілітаційні відділення у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону (м. Львів), Військово-медичного клінічного центру професійної патології особового складу Збройних Сил (м. Ірпінь), Старокостянтинівському військовому госпіталі та кожному санаторно-курортному закладі (м. Трускавець, м. Хмільник, м. Київ).

Розроблено Доктрину медичного забезпечення Збройних Сил; тимчасові настанови з медичної евакуації поранених і хворих та з медичного забезпечення військових частин (з’єднань) Збройних Сил на особливий період; вказівки з воєнно-польової хірургії.

Суть підходу, який пропонується реалізувати
в середньостроковій перспективі

Реалізацію пріоритету передбачається здійснити за загальним замислом та єдиними результативними показниками у ході імплементації Стратегічного оборонного бюлетеня України, що гарантує узгодженість дій стосовно впровадження оборонної реформи суб’єктами державної влади всіх рівнів, шляхом:

створення єдиної ефективної системи логістики і постачання сил оборони у мирний час та в особливий період, запровадження сучасної системи і технології всебічного забезпечення військ (сил);

створення відповідно до стандартів НАТО та забезпечення функціонування системи медичного забезпечення, спроможної надавати відповідну медичну підтримку під час виконання завдань, що стоять перед силами оборони.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-10; Просмотров: 215; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.015 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь