Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии |
Структура комбінованого уроку
План – конспект уроку з предмету « Я і Україна» 2 клас Тема: Зима. Сезонні зміни в неживій природі. Сніг. Лід. Мета: розширити знання дітей про сезонні зміни, що відбуваються в неживій природі з приходом зими; дати уявлення про характерні ознаки зими в неживій природі, що можуть спостерігати діти; вчити порівнювати, робити висновки; Розвивати зв’язне мовлення, логічне мислення, уміння бачити найяскравіше в природі. Обладнання: пори року, ілюстративний матеріал, сніжинки, лід, дидактичний матеріал, карта України. Тип уроку: комбінований Хід уроку 1. Орг. момент - Привітання Сонечко на дворі. На віконцях квіти. Я вас всіх вітаю Добрий ранок , діти! - Настанова на роботу. Перевірка готовності до уроку. 2. Мотивація навчальної діяльності, оголошення теми та мети уроку. - Підведення до теми (на дошці слова, речення, план спостережень, речення) - Повідомлення теми уроку 3. Актуалізація опорних знань - Питання - Гра « Спіймай словечко » - Вправи на повторення матеріалу ( тематична добірка епітетів, знайдіть в своїх скарбничках ознаки зими) - Назвіть зимові місяці ( вірші про грудень, січень, лютий) -Науковий матеріал про назви місяців 4. Засвоєння нових знань - Спостереження за новим матеріалом - Аналіз сезонних змін взимку в неживій природі за схемою - Вибіркове читання з підручника про сонце в різні пори року 5. Фізхвилинка 6. Розвиток мовлення учнів 7. Підсумок фенологічних спостережень 8. Практична робота (спостереження за властивостями снігу та льоду) Дослід № 1 Дослід № 2 9.Узагальнення та систематизація знань. |
Последнее изменение этой страницы: 2019-04-11; Просмотров: 306; Нарушение авторского права страницы