Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Технічне обслуговування ТО-1 у пунктах формування та обороту



 

9.1.1. У пунктах формування пасажирських поїздів обладнання очищають, оглядають із зовнішньої сторони вагона та всередині нього і виявляють несправності; усувають витікання хладону; за­правляють установку мастилом або хладоном; перевіряють роботоздатність та при необхідності настроюють прилади автоматики.

9.1.2. Холодильне обладнання установок кондиціонування по­вітря, водоохолоджувачів, шаф вагонів-ресторанів та вагонів з купе-пуфетом очищають у доступних місцях від грязі та пилу.

Під час очистки обладнання оглядають та виявляють витікання чладону галоїдною лампою ЛГ-7 або електронним течошукачем LS790А (або аналогічним). У випадку виявлення явних ознак витікання хладону, які визначаються по масляних плямах, що не про сихають, у місцях спряження деталей та сальниках. Місця витікан­ня хладону позначають крейдою. Витікання хладону усувають і зно­ву перевіряють галоїдною лампою ЛГ-7 або електронним течошукачем LS790А (або аналогічним).

9.1.3. Під час огляду обладнання із зовнішньої сторони вагона (компресора, ресивера, конденсатора та випарника) перевіряють наявність слідів ударів, ум'ятин та інших пошкоджень, а також надійність кріплення усіх болтових з’єднань та запобіжних при­строїв, порушення яких загрожують безаварійній роботі кондиціо­нера або безпеці руху поїздів.

Перевіряють рівень настила та хладону у ресивері. Рівень настила у компресорі повинен бути у межах оглядового скла для ус­тановки "Стоун" та МАБ-ІІ.

Рівень кавдону в ресивері, у заздалегідь включеного в роботу компресора, повинен бути не нижче нижньої кромки нижнього оглядового скла.

При необхідності роблять дозаправку установок мастилом та хладоном.

9.1.4. Всередині вагона холодильне обладнання вагонних конди­ціонерів оглядають із відкриванням оглядового люка випарюваль­ного агрегату.

На вагоні перевіряють відсутність витікання хладону в запірних та терморегулюючих вентилях випарника та вимірювальної апара­тури, відсутність вологи у піддоні випарника та стан зливної труби, яку при необхідності прочищають.

Установки вагонів-ресторанів та вагонів з купе-буфетом оглядають. Контролюють рівень масла у компресорах по оглядових стек лах там, де це передбачено, і перевіряють відсутність витікання хла­дону по зовнішніх ознаках.

У холодильних шаф визначають стан запорів люків, кришок, ґрат які відокремлюють випарник від продуктів харчування. При необхід ності ремонтують або замінюють обладнання, яке відмовило.

Перевіряють клинові паси та при необхідності регулюють їх на тяг. Стріла прогину пасів не повинна перевищувати 30 мм під зу силлям вантажу 30 Н (3 кгс), яке прикладене до середини пасу Паси з розшаруванням або розтягнуті вище допустимої границі коли неможливо відрегулювати натяжним пристроєм, замінюють Паси комплектують по довжині пасів одного і того ж комплекту.

Різниця довжини пасів у комплекті (згідно з ГОСТ 1284.1-89) ні повинна бути більшою 7,5 мм.

9.1.5. У випадку виявлення в холодильних установках ознак ви­тікання хладону або періодично виникаючої необхідності дозаправлення, яка виявлена по записах у книжках ремонту, перевіряють обладнання на щільність галоїдною лампою ЛГ-7 або електронним
течошукачем І.5790А (або аналогічним). При цьому тиск хладону в установці повинен бути не менше 0,35 МПа (3,5 кгс/см2).

Виявлені нещільності усувають затягуванням накидних гайок трубопроводів або заміною сальників у компресорах, при необхід­ності замінюють холодильні агрегати малих холодильних установок на нові або відремонтовані.

9.1.6. Заправляють холодильні установки кондиціонерів паса­жирських вагонів та вагонів-ресторанів холодоагентом і змащуваль­ним мастилом згідно з експлуатаційною документацією на агрега­ти, керуючись також трафаретом на агрегаті.

Заправляють установки холодагентом тільки через технологічні фільтри — осушники.

Використання мастила, яке зберігалось у відкритій тарі, без по­переднього осушення та лабораторної перевірки на відповідність ГОСТ 5546-86, не допускається.

9.1.7. Холодильні установки вагонних кондиціонерів перевіряють на роботоздатність в автоматичному режимі роботи. Під час роботи конт­ролюють показання вимірювальних приладів згідно з таблицею 8.

Під час роботи компресора не повинно бути сторонніх шумів та стуків. Температура картера компресора повинна бути не вище 60—70 °С.

Обмерзання терморегулюючих вентилів випарювана свідчить про присутність вологи у системі установки або засмічення трубо­проводів. У випадку виявлення ненормальної роботи терморегулю­ючих вентилів здійснюють осушування системи при роботі її із тех­нологічним фільтром-осушувачем. Використовувати для осушуван­ня спирт та інші осушувальні рідини не допускається.

9.1.8. Холодильні установки вагонів-ресторанів та інші малі ус­тановки перевіряють на роботоздатність по температурі у холодиль­них шафах.

При нормальній роботі холодильних установок та нормальному завантаженні продуктами температура у холодильних шафах (при температурі зовнішнього повітря до 40 °С) повинна бути:

в усіх шафах-холодильниках — від +2 до +6 °С

охолоджувача пляшок        — від —6 до +10 °С                                                                                                                                                                                                                 

шафи для зберігання м'яса     — від +1 до +3 °С

шафи для зберігання напоїв  — від +10 до + 12 °С

шафи для приготування

хар­чового льоду при темпе-

ратурі зовнішнього повітря 45 °С — мінус 10 °С                                                                                                                      

Якщо у будь-якій шафі не витримується температурний режим, слід перевірити достатність хладону в установці та при необхідності відрегулювати прилади автоматики.

9.1.9. Під час настройки приладів автоматики слід уникати три­валої роботи компресорів з тиском усмоктування нижче атмосфер­ного, так як можуть бути пошкоджені сальники колінчастого валу і виникне винос мастила із картера. Прилади автоматики регулюють згідно з Інструкцією по експлуатації заводів-виготовлювачів.

9.1.10. Під час технічного огляду, не рідше двох разів на місяць влітку та одного разу в зимові місяці, виконують замін повітряних фільтрів системи примусової вентиляції за графіком, затвердженим начальником вагонного депо (дільниці, ДОП).

9.1.11. При технічному обслуговуванні у пункті обороту пасажир­ського поїзда виконують візуальний огляд холодильного обладнан­ня ззовні та всередині вагона, перевіряють рівні мастила та хладо­ну, а також відсутність його витікань. При необхідності виконують роботи по усуненню виявлених недостатків, а також контролюють виконання заявок на ремонт холодильного обладнання.

Аналогічно роботи виконують у пункті формування для поїздів, які мають оборот менше 3 діб.

9.1.12. Технічне обслуговування електрообладнання холодильних установок здійснюють згідно 3 розділом б даного Керівництва.

 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-21; Просмотров: 210; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.011 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь