Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Технічне обслуговування ТО-3. 10.4.1. При технічному обслуговуванні ТО-3 виконують усі види робіт технічного



 

10.4.1. При технічному обслуговуванні ТО-3 виконують усі види робіт технічного обслуговування ТО-2 на додатково здійснюють викладені нижче роботи.

 

 

 

 

 

 

 

10.4.2. Технічній ревізії підлягають усі типи приводів вагонних генераторів в установлені строки виконання єдиної технічної ревізії обладнання вагонів.

Технічна ревізія приводів у обсязі "Руководства по деповскому ремонту вагонов пассажирских цельнометаллических, 4255/ЦВ, крім планової, робиться у разі невиразності клейм та знаків останнього ремонту або ревізії; у вагонів, які побували у катастрофі або аварії; після обточування колісної пари із редукторним приводом від серед­ньої частини осі; при пошкодженні буксового вузла, яке вимагає демонтажа букси із редукторно-карданним приводом від торця осі; після сходу вагонів із рейок, коли потрібна повна ревізія колісної пари; при виявленні сторонніх домішок у мастилі редуктора.

10.4.3. Перед технічною ревізією поверхні редукторів, кардан­них валів та муфт необхідно очистити від грязі, обледеніння і про­терти ганчір'ям, змоченим у гасі або дизельному паливі.

Поверхню кочення обода редукторної та шківної колісної пари перевірити на балансувальному стенді редукторів на овальність та ексцентричність індикатором годинникового типу. Овальність та ексцентричність обточеної колісної пари не повинна перевищува­ти 0,5 мм, необточеної — 1 мм.

10.4.4. Привод від середньої частини осі колісної пари

10.4.4.1.Технічна ревізія приводів від середньої частини осі по­винна виконуватися при викоченій із-під візка вагона редукторній колісній парі на спеціальному балансувальному стенді.

У автоматичних муфт зчеплення знімають кожух, продувають механізм зчеплення стиснутим повітрям та очищають від бруду. Перевіряють дію механізму зчеплення та роблять вимірювання, обумовлені у п. 10.1.11. При необхідності муфту демонтують для ремонту.

Карданні вали знімають і здійснюють огляд згідно з п. 10.4.8 да­ного Керівництва.

10.4.4.2.Для огляду деталей редуктора з нього зливають мастило і внутрішню його порожнину промивають гасом або дизельним па­ливом до повного видалення шламу. Витирати деталі, які розташо­вані всередині корпусу редуктора, не допускається. Просушувати
ці деталі рекомендується сухим стиснутим повітрям.

Стан зубів великої шестерні перевіряють через люк кар­тера. Шестерні, які мають на поверхні зубів тріщини, більше однієї вм'ятини глибиною більше ніж 1,5 мм, сліди точкової корозії діа­метром більше 2 мм, глибиною 0,5 мм та викришування металу, за­мінюють в умовах депо.

Спрацювання робочої поверхні зуба, виміряне на висоті 2,24 мм штангензубоміром із ноніусами (ТУ 2-034-773), не повинно переви­щувати 1/3 його товщини.

10.4.4.4.    Опору момента редуктора необхідно розібрати і ог­
лянути.

Гумові деталі із надривами та тріщинами замінюють. У редуктора "Стоун" вагона "МІКСТ" зазор між корпусом та втулкою опори момента допускається не більше 3 мм.

10.4.4.5. Заміна деталей редукторів із розбиранням, а також за­міна гумових деталей (подушок або півкілець) повинна виконувати­ся згідно з "Руководством по деповскому ремонту вагонов пассажир­ских цельнометаллических, 4255/ЦВ".

10.4.4.3.У редукторів до постановки на вагон (підкочування кол­існої пари) повинні бути перевірені допуски у вузлах редуктора від середньої частини осі у зборі (таблиця 12). Перевірку цих розмірів необхідно виконувати методами, наведеними в "Руководстве по деповскому ремонту вагонов пассажирских цельнометаллических, 4255/ЦВ”

10.4.4.7. Після виконання робіт з технічної ревізії приводів підновлюють контрольні смуги на редукторі та карданному валу.

На картері редуктора (корпусі хвостовика) білилами ставлять надпис по трафарету, який свідчить про місце та час виконання ревізії редуктора.

Приклад надпису: РХ 99.531, Р — позначення виду робіт, тобто ревізії; X — місяць року; 99 — рік; 531 — номер (шифр), присвоє­ний депо (дільниці).

 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-21; Просмотров: 195; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.008 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь