Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Оформлення курсової роботи та порядок її захисту



Текст курсової роботи представляється у вигляді рукопису або у друкованій формі на одній сторінці з одного боку білого паперу формату А4 через півтора інтервали, мінімальна висота шрифту 1,8 мм.

Заголовки структурних частин курсової роботи “ЗМІСТ”, “ВСТУП”, “РОЗДІЛ”, “ВИСНОВКИ”, “СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ” пишуть (друкують) великими літерами симетрично до тексту. Заголовки підрозділів друкують маленькими літерами (крім першої великої) з абзацного відступу. Крапку в кінці заголовка не ставлять. Заголовки пунктів друкують маленькими літерами (крім першої великої) з абзацного відступу в розрядці в підбір до тексту. В кінці заголовка, надрукованого в підбір до тексту ставиться крапка.

Відстань між заголовком (за виключенням заголовка пункту) та текстом повинна дорівнювати 3-4 інтервалам.

Кожну структурну частину курсової роботи треба починати з нової сторінки.

Необхідно витримати пропорції обсягу всіх частин курсової роботи. Зокрема, вступ і висновки в сумі не повинні перевищувати 15 відсотків її загального обсягу. Бажано, щоб відносно рівномірним був розподіл матеріалу і по розділах.

Текст на аркуші паперу розміщують, дотримуючись таких розмірів від краю: ліворуч – 25 мм, праворуч – 10 мм, згори – 20 мм, знизу – 20 мм.

На одній стандартній сторінці повинно бути не менше 32 рядків машинописного тексту. В рядку - до 60 знаків з проміжками між словами включно.

Нумерація сторінок повинна бути послідовною з першої до останньої сторінки. Першою сторінкою є титульний аркуш, форма якого наведена у Додатку В, другою – завдання на курсову роботу (Додаток Г). Номера сторінок проставляють арабськими цифрами в правому верхньому куту. Титульний лист не нумерується.

Номер розділу ставлять після слова "РОЗДІЛ". Після вказівки конкретного номеру крапку не ставлять. Потім з нового рядка друкують заголовок розділу. Підрозділи нумерують у межах кожного розділу. Номер підрозділу складається з номеру розділу і порядкового номеру підрозділу, між якими ставлять крапку. В кінці номеру під­розділу повинна стояти крапка. Потім у тому ж рядку йде заголовок підрозділу. Розділи, підрозділи нумеруються арабськими цифрами.

Ілюстрації (рисунки, графіки, діаграми, тощо) розміщують після першого згадування про них в тексті. Ілюстрації позначають словом "Рис." і нумерують послідовно в межах розділу за виключенням ілюстрацій, поданих у додатках. Номер ілюстрації повинен складатися з номеру розділу і порядкового номеру ілюстрації, між якими ставиться крапка.

Таблиці. Цифровий матеріал, що міститься у курсовій роботі рекомендується оформлювати у вигляді таблиць. Таблиці необхідно подавати безпосередньо після тексту, де вони згадані вперше, або на наступній сторінці.

Кожна таблиця повинна мати назву, яку розміщують над таблицею симетрично до тексту. В правому верхньому куті над відповідним заголовком таблиці розміщують напис “Таблиця” із зазначенням її номера. Назву і слово “Таблиця” починають з великої літери. Таблиці нумерують послідовно в межах розділу. Номер таблиці повинен складатися з номера розділу і порядкового номера таблиці, між якими ставиться крапка наприклад: “Таблиця 1.2” (друга таблиця першого розділу).

Формули розташовують по середині строчки. Формули в курсовій роботі нумерують у межах розділу. Номер формули складається з номера розділу і порядкового номера формули в розділі, між якими ставлять крапку. Номери формул пишуть біля правого берега аркуша на рівні відповідної формули в круглих дужках, наприклад: (2.1) (перша формула другого розділу).

Пояснення значень символів та числових коефіцієнтів треба подавати безпосередньо під формулою в тій послідовності, в якій вони дані у формулі. Значення кожного символу і числового коефіцієнта треба подавати з нового рядка. Перший рядок пояснення починають зі слова “де” без двокрапки.

Додатки оформляють як продовження тексту курсової роботи на наступних її сторінках. Вони розміщуються у порядку появи посилань на них у тексті курсової роботи. Кожний додаток повинен починатися з нової сторінки.

Додаток повинен мати заголовок, надрукований угорі малими літерами з першої великої літери симетрично відносно тексту сторінки. Посередині рядка над заголовком малими літерами з першої вели­кої літери друкується слово "Додаток" і вказується велика літера з українського алфавіту /А, Б, В .../ окрім літер Г, Е. І, Ї, Й, Ч, Ь/.

До захисту курсової роботи допускаються студенти, які повністю виконали всі вимоги навчального плану.

Повністю завершену курсову роботу необхідно здати керівникові для перевірки не пізніше, ніж за п’ять днів до захисту.

Перед захистом курсової роботи студент повинен уважно ознайомитись із зауваженнями керівника й підготувати змістовні відповіді на них. Доповідь студента під час захисту курсової роботи не може перевищувати 10-15 хвилин.

Захист курсової роботи з обраної студентом тематики здійснюється у порядку співбесіди з викладачем - керівником курсової роботи.

Студент у доповіді повідомляє назву теми, перелік висвітлених у роботі питань, основні результати та загальні висновки. При захисті курсової роботи студенти повинні обґрунтувати актуальність чітко поставленої проблеми, структуру роботи, розкрити особливості її викладання та аналізу матеріалу, визначити мету завдання та засоби дослідження і на кінець обґрунтувати висновки роботи.

Оцінка за виконання та виклад роботи повідомляється зразу ж після захисту. Критеріями, які визначають оцінку виконаної студентом курсової роботи, - є самостійність, теоретичний рівень, новизна, практична значимість, уміння студента аргументовано захищати свої концепції, рекомендації та висновки.

 

2.6. Контрольні питання до захисту курсової роботи.

1. Поняття та показники конкурентоспроможності підприємства.

2. Поняття конкурентних переваг підприємства.

3. Фактори, що визначають рівень конкурентних переваг підприємства.

4. Методи діагностування конкурентоспроможності підприємства, їх переваги та недоліки.

5. Сутність SWOT- аналізу підприємства.

6. Сутність методу побудови матриці конкурентного профілю.

7. Поняття потенціалу та виробничого потенціалу підприємства.

8. Складові виробничого потенціалу підприємства.

9. Порядок розрахунку показників оцінки технічної складової виробничого потенціалу підприємства.

10. Порядок розрахунку показників оцінки матеріальної складової виробничого потенціалу підприємства.

11. Порядок розрахунку показників оцінки кадрової складової виробничого потенціалу підприємства.

12. Фінансова діагностика: мета, основні моделі, інструментарій.

13. Роль фінансової діагностики в сучасних економічних умовах.

14. Інформаційне забезпечення фінансової діагностики.

15. Сутність вертикального та горизонтального аналізів.

16. Система показників фінансового стану підприємства.

17. Порядок розрахунку показників ліквідності.

18. Порядок розрахунку показників ринкової стійкості.

19. Порядок розрахунку показників ділової активності.

20. Порядок розрахунку показників рентабельності.



СПИСОК РЕКОМЕНДОВАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

 

ОСНОВНА ЛІТЕРАТУРА

 

1. Гетьман О.О. Економічна діагностика: [навч. посіб. для студ.вищ.навч.закл.] / Гетьман О.О., Шаповал В.М. – К.: Центр навчальної літератури, 2007. – 307 с.

2. Економічна діагностика: [навч. посіб. для студ.вищ.навч.закл.] / Т.Ф. Косянчук, В.В. Лук’янова, Н.І. Майорова, В.В. Швид. – Львів: Новий Світ – 2000, 2007. – 452 с.

3. Економічна діагностика: практикум / [Т.Д. Костенко, А.А. Герасимов, В.С. Рижиков та ін.]. – К.: Центр учбової літератури, 2007. – 186 с.

4. Євдокимова Н.М. Економічна діагностика: [навч.-метод. посіб. для самост. вивч. дисц.] / Н.М. Євдокимова, А.В. Кирієнко. – К.: КНЕУ, 2003. – 110с.

5. Загорна Т.О. Економічна діагностика: [навч. посіб. для студ.вищ.навч.закл.] / Т.О. Загорна. – К.: Центр учбової літератури, 2007. – 400 с.

6. Кривов’язюк І.В. Економічна діагностика: [навч. посіб. для студ.вищ.навч.закл.] / І.В. Кривов’язнюк. – К.: Центр учбової літератури, 2013. – 456 с.

7. Кузьмін О.Є. Економічна діагностика: [навч. посіб. для студ.вищ.навч.закл.] / О.Є.Кузьмін, О.Г. Мельник. - К.: Знання, 2012. – 318 с.

 

ДОДАТКОВА ЛІТЕРАТУРА

 

8. Бачурин А.А. Анализ производственно-хозяйственной деятельности автотранспортных организаций: [учеб.пособ.для студ.высш.учеб.зав.] / Бачурин А.А. – М.: Издательский центр «Академия», 2007. – 320 с.

9. Бондар Н.М. Економіка підприємства: [навч. посіб. для студ.вищ.навч.закл.] / Бондар Н.М. – К.: Видавництво А.С.К., 2004. – 400 с.

10. Гавва В.Н. Потенціал підприємства: формування та оцінювання: [навч. посіб. для студ.вищ.навч.закл.] / В.Н. Гавва, Е.А. Божко. – К.: Центр навчальної літератури, 2004. – 224 с.

11. Гетьман О.О. Економіка підприємства: [навч. посіб. для студ.вищ.навч.закл.] / О.О.Гетьман, В.М. Шаповал. – К.: Центр навчальної літератури, 2006. – 488 с.

12. Должанський І.З. Конкурентоспроможність підприємства: [навч. посіб. для студ.вищ.навч.закл.] / І.З. Должанський, Т.О. Загорна. – К.: Центр навчальної літератури, 2006. – 384 с.

13. Економіка підприємства: підруч. для студ.вищ.навч.закл / [А.В. Шегда, М.П. Нахаба та ін.]; за ред. А.В.Шегди. – К.: Знання, 2006. – 614 с.

14. Економіка підприємства: підруч. для студ.вищ.навч.закл / [Й.М.Петрович, А.Ф. Кіт, Г.М. Захарчин та ін.]; за ред. Й.М.Петровича. – Львів: “Магнолія плюс”, 2006. – 580 с.

15. Економіка підприємства: підруч. для студ.вищ.навч.закл. / [С.Ф. Покропивний, М.Г. Грещак, В.М. Колот та ін.]; за ред. С.Ф.Покропивного. – К.: КНЕУ, 2006. - 528 с.

16. Економічний аналіз і діагностика стану сучасного підприємства: навч. посіб. для студ.вищ.навч.закл. / [Т.Д. Костенко, Є.О. Підгора, В.С. Рижиков та ін.]. – К.: Центр навчальної літератури, 2005. – 400 с.

17. Економічний аналіз: теорія і практика: підруч. для студ.вищ.навч.закл / [Г.І. Кіндрацька, М.С. Білик, А.Г. Загородній та ін.]; за ред. А.Г. Загороднього – Львів: «Магнолія 2006», 2007. – 440 с.

18. Есипов В.Е. Оценка бизнеса: [учеб.пособ.для студ.высш.учеб.зав.] / Есипов В.Е., Маховикова Г.А., Терехова В.В. – СПб.: Питер, 2003. – 416 с.

19. Когденко В.Г. Экономический анализ: [учеб.пособие] / В.Г. Когденко. – М.: ЮНИТИ, 2011. – 399 с.

20. Краснокутська Н. С. Потенціал підприємства: формування та оцінка: [навч. посіб. для студ.вищ.навч.закл.] / Н. С. Краснокутська– К.: Центр навчальної літератури, 2005. – 352 с.

21. Круш П.В. Оцінка бізнесу: [навч. посіб. для студ.вищ.навч.закл.] / П.В. Круш, С.В. Поліщук– К.: Центр навчальної літератури, 2004. – 264 с.

22. Лахтіонова Л.А. Фінансовий аналіз суб’єктів господарювання: [монографія] / Л.А. Лахтіонова. – К.: КНЕУ, 2001. – 387 с.

23. Методичні рекомендації щодо виявлення ознак неплатоспроможності підприємств та ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства (Наказ Міністерства економіки України від 26.10.2010 р. № 1361) [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.me.gov.ua

24. Порядок проведення оцінки фінансового стану бенефіціара та визначення виду забезпечення для обслуговування та погашення позики, наданої за рахунок коштів міжнародних фінансових організацій (Наказ Міністерства фінансів України від 01.04.2003 № 247) [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www. rada.gov.ua.

25. Савицька Г.В. Економічний аналіз діяльності підприємства: [навч. посіб. для студ.вищ.навч.закл.] / Г.В. Савицька. – К.: Знання, 2005. – 662 с.

26. Сербиновский Б.Ю. Экономика предприятий автомобильного транспорта: [учеб.пособ.для студ.высш.учеб.зав.] / Сербиновский Б.Ю., Фролов А.Н., Напхоненко Н.В. – М.: ИКЦ «МарТ», 2006. – 496 с.

27. Старостенко Г.Г. Фінансовий аналіз: [навч. посіб. для студ.вищ.навч.закл.] / Г.Г. Старостенко, Н.В. Мірко. – К.: Центр навчальної літератури, 2006. – 224 с.

28. Туревский И.С. Экономика и управление автотранспортным предприятием. [учеб.пособ.для студ.высш.учеб.зав.] / И.С. Туревский. – М.: Высшая школа, 2005. – 222 с.

29. Федонін О.С. Потенціал підприємства: формування та оцінка: [навч. посіб. для студ.вищ.навч.закл.] / Федонін О.С., Рєпіна І.М., Олексюк О.І. – К.: КНЕУ, 2006. – 316 с.

30. Фінанси підприємств: підруч. для студ.вищ.навч.закл / [А.Д. Білик, Л.Д. Буряк та ін.]; за ред. А.М. Поддєрьогіна. [5-те вид.] – К.: КНЕУ, 2005. – 546 с.

31. Чеснакова Л.С. Фінансовий менеджмент: [навч. посіб. для студ.вищ.навч.закл.] / Л.С. Чеснакова. - К: “Логос”, 2001. – 143 с.

32. Экономика автомобильного транспорта: учеб.пособ.для студ.высш.учеб.зав. / [А.Г. Будрин, Е.В. Будрина, М.Г. Григорян и др.]; под ред. Г.А.Кононовой. – М: Издательский центр «Академия», 2005. – 320 с.

33. Экономика предприятия: учеб.пособ.для студ.высш.учеб.зав. / [Л.Г. Мельник, А.И. Киринцева, С.Н. Ильяшенко и др.]; под ред. Л.Г. Мельника. – Сумы: ИТД «Университетская книга», 2002. – 632 с. [8 с.]

Електронні джерела

34. http://www.bank.gov.ua/- Офіційний сайт Національного банку України.

35. http://www.me.gov.ua/ - Офіційний сайт Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

36. http://www.rada.gov.ua/ - Офіційний сайт Верховної Ради України.

37. http://www.sta.gov.ua/ - Офіційний сайт Державної податкової служби України.

38. http://www.ukrstat.gov.ua/ - Офіційний сайт Державної служби статистики України.

39. http: // www. globalpolicy. igc. org — новини світового бізнесу, інвестицій та фінансів.



ДОДАТКИ

Додаток А

Форма титульного аркуша індивідуального завдання

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-06-19; Просмотров: 179; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.027 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь