Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии |
УНІВЕРСИТЕТ МИТНОЇ СПРАВИ ТА ФІНАНСІВ ⇐ ПредыдущаяСтр 2 из 2
Факультет економічний Кафедра Підприємництва та економіки підприємств НАВЧАЛЬНО – МЕТОДИЧНИЙ КОМПЛЕКС з вибірКОВОЇ навчальної дисципліни тренінг-курс «бізнес-планування»
підготовки фахівців ОКР «бакалавр»
галузі знань 0305 «Економіка та підприємництво» (шифр та найменування галузі знань) НАПРЯМУ ПІДГОТОВКИ 6.030504 «Економіка підприємства» (код та найменування спеціальності) 6.030508 «Фінанси і кредит»
Дніпро 2017 Навчально-методичний комплекс з вибіркової дисципліни тренінг-курс «Бізнес-планування» ОКР «бакалавр» галузі знань 0305 «Економіка та підприємництво» за напрямом підготовки 6.030504 «Економіка підприємства», 6.030508 «Фінанси і кредит» / укл. В.М. Ільченко – Дніпро: Університет митної справи та фінансів, 2017. – 26 с. Навчально-методичний комплекс (НМКД) є основним учбовим документом, що визначає структуру та зміст навчальної дисципліни у відповідності з освітніми стандартами, а також послідовність викладення тем та питань дисципліни, форми контролю, критерії оцінювання та перелік основної та додаткової літератури.
Укладач: Ільченко В.М старший викладач кафедри підприємництва та економіки підприємств Університету митної справи та фінансів.
Розглянуто на засіданні кафедри підприємництва та економіки підприємств (протокол № _ від «__» вересня 20__ р.) Завідуючий кафедрою підприємництва та економіки підприємств Жадько К.С.
Затверджено на засіданні вченої ради економічного факультету (протокол № __ від «___» ______20___р.) Голова вченої ради факультету ______________
ЗМІСТ
ДОДАТКИ 1. Методичні рекомендації для практичних (семінарських) занять. 2. Методичні рекомендації для самостійних робіт. 3. Комплект завдань для поточного контролю. Н-7.02 Міністерство освіти і науки УКРАЇНИ УНІВЕРСИТЕТ МИТНОЇ СПРАВИ ТА ФІНАНСІВ ______________________________________________________________________________________________ (найменування центрального органу управління освітою, власник)
Тренінг-курс «Бізнес-планування» (назва навчальної дисципліни)
Програма вибіркової навчальної дисципліни підготовки фахівців ОКР «бакалавр» (назва осівтнього ступеню) напряму підготовки 6.030504 «Економіка підприємства» 6.030508 «Фінанси і кредит» (шифр, назва спеціальності) галузь знань 0305 «Економіка та підприємництво» (шифр і назва галузі знань)
Дніпро 2017
Програма вивчення обов’язкової навчальної дисципліни Тренінг-курс «Бізнес-планування» складена відповідно до освітніх стандартів підготовки бакалаврів 0305 «Економіка та підприємництво» за напрямом підготовки 6.030504 «Економіка підприємства», 6.030508 «Фінанси і кредит» Предметом вивчення навчальної дисципліни є процеси планування діяльності підприємства та методика розробки бізнес-планів підприємств. Міждисциплінарні зв’язки: засвоєння теоретичного матеріалу дисципліни Тренінг-курс «Бізнес-планування» базується на знаннях, які студенти отримали у процесі вивчення таких дисциплін, як «Економіка підприємства», «Менеджмент», «Маркетинг». Програма навчальної дисципліни складається з таких змістових модулів: Змістовий Модуль 1. Методичні основи бізнес-планування. Змістовий Модуль 2. Основні теми бізнес-плану.
1.1. Метою викладання навчальної дисципліни « Тренінг-курс «Бізнес-планування» є: оволодіння системою фундаментальних знань, умінь та навичок з теорії і практики складання бізнес-плану підприємства.
1.2. Основними завданнями викладання навчальної дисципліни « Тренінг-курс «Бізнес-планування» є: вивчення провідних методик розробки та складання бізнес-планів; оволодіння практичними навичками із здійснення процесу бізнес-планування на підприємстві. 1.3. Згідно з вимогами освітньо-професійної програми студенти повинні: Знати: провідні методики розробки та складання бізнес-планів. Уміти: застосовувати знання з бізнес-планування у професійній діяльності в сучасних організаціях як відкритих соціально-економічних системах; встановити зв’язок між бізнесом як діяльністю з метою отримання доходу і стратегіями, як засобами досягнення основних цілей; організувати роботу з дослідження ринку; розраховувати фінансовий план.
На вивчення навчальної дисципліни відводиться 150 годин / 5 кредитів ECTS. |
Последнее изменение этой страницы: 2019-03-30; Просмотров: 278; Нарушение авторского права страницы