Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии |
Тема 3.8 Монтаж проводів і кабелів при від’ємних температурах
План уроку: 1. Організаційна частина 2. Повторення попереднього матеріалу 2.1. проводка в захисних трубах 2.2. проводка в коробах 2.3. проводка в лотках 3.Новий матеріал 2.1. 2.2. 2.3. 4. Закріплення матеріалу: 4.1 5. Домашнє завдання: вивчити новий матеріал: - конспект як план - Камінский М.Л. и В.М. Монтаж приборов и систем автоматизации , с. - Гинсбург И.Б., Титов Ю.А. Монтаж, наладка и эксплуатация автоматических устройств в промышленности строительных материалов с. - МинаевП.А. Монтаж систем контроля и автоматики, с.
Монтаж проводів і кабелів при від’ємних температурах Розмотування та прокладання кабелів та проводів без попередного підогріву (нагрівання) можливо робити при температурі середовища не нижче: o 50С – неброньованих кабелів в гумовій та поліхлорвініловій оболонці; o 120С – кабелів в свинцевій оболонці; o 70С – броньованих кабелів; o 00С – кабелів з просоченого паперу в свинцевій оболонці а також в алюмінієвій та поліхлорвініловій оболонці.
Якщо t0 повітря нижче вказаної, кабель перед вкладанням треба нагріти (звичайно на барабані) трьох- або однофазним струмом або витримати в теплому приміщені, де t 0 оточуючого повітря не нижче 200С. Час прогріву кабелів на барабані не менше: o 3 діб - (5 – 10)0С в приміщенні o 1,5 доби - ( 10 – 25 )0С в приміщенні o 8 годин - ( 25 – 40 )0С в приміщенні
Не можна прогрівати кабелі відкритим вогнем
Заняття 26 Тема 3.9 Монтаж кабелів і проводів в небезпечних приміщеннях План уроку: 1. Організаційна частина 2. Повторення попереднього матеріалу 2.1 2.2 2.3 3.Новий матеріал 2.1. 2.2. 2.3. 4. Закріплення матеріалу: 4.1 5. Домашнє завдання: вивчити новий матеріал: - конспект як план - Камінский М.Л. и В.М. Монтаж приборов и систем автоматизации , с. - Гинсбург И.Б., Титов Ю.А. Монтаж, наладка и эксплуатация автоматических устройств в промышленности строительных материалов с. - МинаевП.А. Монтаж систем контроля и автоматики, с.
Монтаж кабелів і проводів в небезпечних приміщеннях Прокладка в пожежо- та вибухонебезпечних виконуються обов*язково правила прокладки ЕП в цих приміщеннях. Застосовують кабелі та установочні проводи з гумовою або поліхлорвініловою ізоляцією, а також кабелі з кабелі з паперовою ізоляцією. Ізоляція жил і проводів повинна бути розрахована на напругу не менше 500 В. Для прокладки в вибухонебезпечних приміщеннях кабелі і установочні проводи прокладають в захисних водогазопровідних трубах. Розводку виконують тільки в з*єднувальних коробках. В місцях з*єднань проводи повонні мати запас по довжині 80 – 100мм для виконання перез*єднань . Неможна допускати скупчення на ЕП вибухонебезпечного пилу. Для цього кабелі прокладають на відстані від стіни не менше 20мм. Прокладати впритул з підлогою забороняється. Проходи кріз підлогу, стіни та перекриття щільно закриваються незгоряємими матеріалами.
Сальникові ущільнення встановлюють на вмуровані в стіни і перекриття патрубки для проводки спеціальних кабелів, які не вимагають захисних труб. Сальники встановлюють: o з двох сторін патрубку в приміщеннях класу В-І o з однієї сторони (з і сторони приміщення з більшим класом або приміщенням з сумішами вищого класу)
Заливочні ущільнення проводів і кабелів в захисних трубах, виконують за допомогою роздільних фитингів ФПЗ або коробок КПЛ. Їх встановлюють не далі ніж 200мм від стін або перекриттів і зі сторони приміщення вищого класу. Для заповнення роздільних коробів і фитингів використовують ущільнену суміш УС-65. При цьому проводи в коробках не повинні торкатись один одного. В вологих приміщеннях або в приміщеннях з різко змінювальних температурах, тобто при можливості утворення конденсату , труби встановлюють під нахилом 3мм на 1м до спеціально встановлених водозбірників. Установка вентилів для збросу конденсату на коробах і трубах не дозволяється.
Заняття 27 |
Последнее изменение этой страницы: 2019-04-10; Просмотров: 311; Нарушение авторского права страницы