Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии |
Бюджетний федералізм і фінансове вирівнювання
1 Особливості між бюджетних фінансових відносин. 1.1 Бюджетний федералізм як інструмент самостійності органів місцевої влади. 1.2 Інструменти організації міжбюджетних взаємовідносин в зарубіжних країнах та в Україні. 1.3 Бюджетні трансфери та їх правове регулювання. 2 Державна регіональна фінансова політика та фінансове вирівнювання. 2.1 Сутність, цілі та завдання державної регіональної фінансової політики. 2.2 Сутність фінансового вирівнювання та його об’єктивна необхідність. 2.3 Зарубіжний досвід та організаційно - правові засади бюджетного вирівнювання в Україні. 3 Практичні засади управління місцевими фінансами. 3.1 Місцеві фінансові органи в Україні та в зарубіжних країнах. 3.2 Система касового виконання місцевих бюджетів. 3.3 Контроль та аудит фінансової діяльності місцевого самоврядування. Соціальні позабюджетні фонди в системі забезпечення соціальних гарантій населенню.
1 Фінансове забезпечення соціальних гарантій населенню. 1.1 Економічна природа, призначення та види соціальних гарантій. 1.2 Джерела фінансового забезпечення соціальних гарантій. 2 Соціальні позабюджетні фонди як самостійна ланка фінансової системи країни. 2.1 Необхідність, зміст і роль соціальних позабюджетних фондів. 2.2 Становлення та розвиток соціальних позабюджетних фондів. 3 Фінансування соціального забезпечення. 3.1 Становлення й розвиток системи соціальних гарантій в Україні. 3.2 Загальна характеристика соціальних позабюджетних фондів.
Вітчизняна практика функціонування соціальних позабюджетних фондів
1 Соціальні позабюджетні фонди як самостійна ланка фінансової системи. 1.1 Соціальні позабюджетні фонди, їх становлення та розвиток. 1.2 Загальна характеристика соціальних позабюджетних фондів. 2 Особливості діяльності соціальних позабюджетних фондів. 2.1 Пенсійне забезпечення в Україні. 2.2 Соціальні гарантії на випадок тимчасової втрати непрацездатності. 2.3 Державне соціальне страхування на випадок безробіття. 2.4 Державне соціальне страхування в Україні від нещасних випадків на виробництві. 3 Вдосконалення діяльності соціальних позабюджетних фондів. 3.1 Світовий досвід функціонування соціальних фондів. 3.2 Проблеми функціонування соціальних позабюджетних фондів та напрями їх вирішення.
Соціальне страхування в системі ринкових відносин
1 Державне фінансове забезпечення соціально-економічних гарантій. 1.1 Соціальні гарантії як форма забезпечення достатнього рівня суспільного добробуту. 1.2 Джерела фінансового забезпечення соціальних гарантій. 2 Соціальне страхування як особлива сфера фінансової системи. 2.1 Економічний зміст та с особливості різних видів соціального страхування. 2.2 Фінансові аспекти соціального страхування. 3 Сучасний стан та перспективи розвитку соціального страхування в системі ринкових відносин. 3.1 Світовий досвід створення системи соціального страхування. 3.2 Напрями вдосконалення соціального страхування в Україні.
27 Основи організації фінансів суб’єктів підприємництва (підприємств) реального сектора економіки
1 Основи фінансів підприємств. 1.1 Сутність і функції фінансів підприємств. 1.2 Грошові фонди та фінансові ресурси суб’єктів господарювання. 1.3 Принципи організації фінансів суб’єктів підприємницької діяльності. 2 Капітал підприємства і джерела його формування. 2.1 Організаційно-правова форма підприємств та її вплив на формування капіталу. 2.2 Капітал підприємства та характеристика його складових. 2.3 Джерела формування капіталу підприємства. 3 Управління фінансами підприємств. 3.1 Фінансовий механізм підприємств і його забезпечення. 3.2 Завдання управління фінансами підприємств.
|
Последнее изменение этой страницы: 2019-04-10; Просмотров: 181; Нарушение авторского права страницы