Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии |
Особовим складом частини та членами сімей військовослужбовців ».
Мета та зміст культурно-виховної та просвітницької роботи. Головні складові частини КВПР. Вимоги керівних документів щодо організації та методики основних заходів КВПР. Завдання культурно-виховної, просвітницької роботи. Методика організації культурно-виховної роботи та дозвілля особового складу підрозділу. Форми культурно-виховної, просвітницької роботи : індивідуальні, гурткові, комплексні , прості. Методи культурно-виховної роботи: педагогічні методи, методи пропаганди і агітації, методи ідейно-національного і духовно-емоціонального впливу, методи колективного мистецтва. Засоби КВПР : усна, друкована та наочна пропаганда, мистецьки засоби, технічні засоби, декоративно-художні засоби. Організація відпочинку особового складу ВМС ЗС України ,працівників Збройних Сил та членів їх сімей.
Змістовий модуль №6 «Військово-соціальна робота з особовим складом Частини та членами сімей військовослужбовців ВМС ЗС України ». Правові основи соціального захисту військовослужбовців і членів їх сімей. Норми соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей. Соціальні гарантії прав членів сімей військовослужбовців. Соціальна політика держави у Збройних Силах України. Її основні напрями та механізм реалізації. Основні напрями посилення соціального захисту військовослужбовців та членів їхніх сімей на період до 2010 року: грошове забезпечення військовослужбовців, створення сприятливих житлових та соціально-побутових умов, збереження життя та здоров'я військовослужбовців, реформування системи забезпечення соціальних гарантій військовослужбовців, перехід до адресної допомоги. Механізм соціального захисту військовослужбовців. Сутність та зміст та основні напрямки військово-соціальної роботи з особовим складом та членами сімей військовослужбовців ВМС ЗС України. Основні функції військово-соціальної роботи : організаційно-практична;діяльністно – забезпечуюча, захисна, консультативна-координаційна,методична. Основні завдання військово-соціальної роботи. Механізм роботи щодо соціального захисту військовослужбовців, громадян, звільнених із військової служби і членів їхніх сімей, цивільного персоналу. Форми проведення та зміст військово-соціальної роботи.
Змістовий модуль №7 « Морально-психологічне забезпечення особового складу корабля (частини )під час бойових дій ».
. Сутність, зміст та принципи морально-психологічного забезпечення бойових дій в сучасних умовах, його головні елементи. Підходи до створення системи морально-психологічного забезпечення. Мета та основні завдання морально- психологічного забезпечення. Напрями морально-психологічного забезпечення: інформаційне забезпечення, психологічне, воєнно-соціальна та правова робота, культурно-виховна робота, протидія інформаційно-психологічному впливу противника, психологічна боротьба та її основні завдання.Організація і управління МПЗ під час бойових дій. Методика аналізу военно-політичної обстановки та соціально-психологічного стану населення в регіоні. Основні напрямки морально- психологічного забезпечення миротворчих операцій.
НАВЧАЛЬНИЙ ЗБІР Змістовий модуль №8 « Організація та методика проведення заходів щодо морально-психологічного забезпечення військової дисципліни та профілактики правопорушень з особовим складом підрозділу». Організаційні, соціально-правові та виховні заходи щодо формування та розвитку у військовослужбовців особистої відповідальності за свідоме виконання вимог Конституції, законів України, військових статутів, функціональних і службових обов’язків, наказів командирів і начальників, досягнення ними рівня морально-психологічного стану, який забезпечуватиме своєчасне повне та якісне вирішення поставлених завдань.
Змістовий модуль №9 « Організація та методика проведення заходів щодо інформаційно-пропагандистського забезпечення особового складу підрозділу». Методика проведення занять з гуманітарної підготовки. Організація підготовки керівників груп гуманітарної підготовки. Організація складання плану-конспекту заняття. Основні форми і методи проведення занять з гуманітарної підготовки. Особливості проведення занять під час виконання навчально-бойових завдань (у морі,у далекому морському поході ). Організація планування інформування особового складу. Методика проведення інформування особового складу. Складання плану-конспекту інформування. Особливості проведення інформування під час виконання навчально-бойових завдань.
Змістовий модуль №10 «Організація та методика проведення заходів культурно-виховної, просвітницької та соціальної роботи з особовим складом підрозділу ». Основні форми,методи та засоби культурно-виховної та просвітницької роботи у підрозділі. Методика організації культурно-виховної роботи та дозвілля особового складу підрозділу.Народознавча світлиця (каюта ) –центр виховної роботи у підрозділі. Особливості проведення заходів КВПР під час виконання навчально-бойових завдань (у морі,у далекому морському поході ).Методика підготовки і проведення основних заходів КВПР (“Години відродження,”, усні журнали, вікторини, вечори питань та відповідей, диспути тощо). Головні форми проведення соціальної роботи з військовослужбовцями та членами їх сімей. Змістовий модуль №11 «Організація та методика проведення заходів морально-психологічного забезпечення особового складу підрозділу під час бойових дій ». Методика підготовки та проведення основних заходів МПЗ згідно вимог Концепції морально-психологічного забезпечення підготовки та ведення операцій (бойових дій) Збройних Сил України (Наказ МО України №142 від 05.05.1999р
Закінчення Коротке узагальнення курсу. Перспективи розвитку теорії та практики виховної роботи в сучасних умовах. Рекомендації по використанню отриманих знань в майбутній службовій діяльності.
V. ПЕРЕЛІК КОМАНДНО-ШТАБНИХ (ТАКТИЧНИХ, ТАКТИКО-СПЕЦІАЛЬНИХ) НАВЧАНЬ, КУРСОВИХ РОБІТ (ПРОЕКТІВ), ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЗАВДАНЬ
|
Последнее изменение этой страницы: 2019-04-10; Просмотров: 246; Нарушение авторского права страницы