Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Вибір теми курсової роботи



Тема курсової роботи обирається студентом із наведеної те­матики та разом із завданням узгоджується з керів­ником курсової роботи. При цьому враховується специфіка діяль­ності базового підприємства (яке буде об'єктом дослідження).

Курсові роботи, виконані студентами на інші теми не пе­ревіряються і не розглядаються.

Завдання, підписане керівником курсової роботи, підшивається до курсової роботи після титульної сторінки.

Вивчення літературних джерел

Після закріплення теми курсової роботи студент вивчає літературні джерела (підручники, навчальні посібники, зако­нодавчі й нормативні акти, методики, наукові монографії, бро­шури, наукові статті тощо), що стосуються цієї теми.

Ознайомлення з теоретичними засадами теми курсової ро­боти доцільно розпочинати з підручників та навчальних посібників, де матеріал викладений послідовно та системати­зовано. Водночас, не можна обмежуватись лише підручником, треба використовувати також і періодичні видання, методичні рекомендації, збірники наукових праць, журнали чи оглядову інформацію тощо. Найбільшу цінність мають наукові моног­рафії, доцільним є використання студентом перекладної та іно­земної літератури.

За опрацьованими літературними джерелами студент пови­нен вивчити та викласти у відповідних розділах курсової робо­ти сучасний стан теорії та практики з обраної теми.

Зміст та структура курсової роботи

Зміст курсової роботи повинен відповідати плану і носити індивідуальний характер. За своєю структурою він включає:

Вступ, основний зміст роботи (3 розділи), висновки, список використаної літератури і додатки.

У вступі спід коротко (на 2-3 сторінках) відобразити:

- обґрунтування актуальності теми і мотивацію її вибору;

- мету дослідження роботи;

- предмет і об'єкт дослідження;

- теоретичну і методологічну базу (назвати імена і роботи вчених, положення і висновки яких вплинули ча позиції автора, застосовані у курсовій роботі, методи дослідження);

- інформаційну базу (джерела і матеріали, на базі яких написана курсова робота);

- відомості про структуру і обсяг курсової роботи.

В основному змісті роботи рекомендується виділити 3 розділи. Як правило, зміст основних розділів може мати такі характеристики:

1 розділ - теоретичний аспект теми;

2розділ - опис і аналіз діючої практики або методики;

З розділ - висвітлення проблем та обґрунтування пропозицій по удосконаленню фінансових відносин, що базуються на матеріалах 2 розділу.

У висновках стисло (на 3-5 сторінках) по пунктах слід сформулювати основні результати дослідження, узагальнення рекомендацій і пропозицій автора курсової роботи, які повинні бути конкретними і базуватися на аналізі теоретичного і практичного матеріалу.

Для розкриття теми курсової роботи, необхідно використовувати цифрові та статистичні дані. Якість роботи підвищується з використанням у ній практичних даних підприємств. організацій, установ, фінансових, податкових, казначейських, контрольно-ревізійних органів. Цифровий матеріал мас бути представлений у вигляді таблиць, схем, діаграм та графіків. Особливу увагу слід приділити правильному оформленню й побудові наведених таблиць, графіків тощо. Вони мають бути логічним продовженням викладених теоретичних положень і слугувати основою для відповідних висновків і пропозицій. Заголовки (назви) таблиць, графіків, діаграм мають відобразити основний зміст ілюстрованого матеріалу і' подаються в курсовій роботі безпосередньо після тексту, де вони згадані вперше або на наступній сторінці. Ілюстрації і таблиці, які розміщені на окремих сторінках курсової роботи, включають до загальної нумерації сторінок

Вимоги щодо оформлення курсової роботи

Загальні вимоги

Курсова робота повинна бути грамотно виконана, охайно оформлена та зброшурована.

Текст роботи має бути набраний на комп'ютері або написа­ний чітким почерком пастою або чорнилом чорного чи синього кольору.

Папір для друку чи написання використовується тільки білого кольору, стандартного формату А4 (розмір 210 х 297мм). Текст варто писати тільки на одній стороні аркуша та розміщу­вати так, щоб залишалися поля: з лівого боку — 30 мм, з пра­вого — не менше 10 мм, зверху і знизу — не менше 20 мм.

При комп'ютерному наборі використовується шрифт Times New Roman 14 з міжрядковим інтервалом 1,5. При друкуванні або написанні вручну на сторінці має вміщуватися 28-30 ряд-н і в тексту.

Таблиці, формули й рисунки допускається виконувати чорнилом.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-11; Просмотров: 188; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.012 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь