Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Отримання майна зі складу центра приймальником військової частини



На підставі затвердженого плану постачання відділ територіального забезпечення військ (ВТЗВ) складу центра (центра речового забезпечення) виписує з’єднанням і військовим частинам, які знаходяться на довольстві, наряд ф.200 на одержання майна в 7-ми екземплярах.

Наряд на відпуск майна виписується окремо по кожному відділу зберігання відповідно до групування майна, яке зберігається в кожному сховищі складу центра. Наприклад, на куртки й брюки бавовняні – один наряд, на взуття – другий наряд, на сорочки й кальсони натільні солдатські, майки і труси – третій наряд і т.д.

В кожному наряді вказується вантажоотримувач і його поштова адреса, порядок відправлення майна, найменування, категорія, розміри предметів речового майна та їх кількість.

Наряди підписуються: перший екземпляр – начальником центру забезпечення речовим майном й начальником відділу територіального забезпечення військ, а решта екземплярів – тільки начальником відділу територіального забезпечення військ. На першому екземплярі, крім того, ставиться гербова печатка складу. Перші п’ять екземплярів (1, 2, 3, 4, 5) нарядів передаються в обліково-операційний відділ центру, 6-й екземпляр висилається у військову частину (отримувач) як повідомлення про призначення майна, а 7-й екземпляр залишається у відділу територіального забезпечення військ (як контрольний).

Начальник речової служби військової частини, отримавши звістку (6-й екземпляр наряду) від довольчого органу, доповідає заступнику командира частини з тилу, визначає потребу в особовому складі та автотранспорті й організує одержання майна.

Для одержання майна зі складу призначається приймальник від військової частини. Перед відправкою за речовим майном приймальник повинен бути ретельно проінструктований начальником речової служби.

Начальник речової служби під час інструктажу приймальника вказує:

- місце знаходження складу і маршрут прямування до нього;

- небезпечні місця на маршруті прямування;

- що необхідно взяти для накриття й ув’язування вантажу;

- порядок прийому майна, при цьому звертає увагу на особливості прийому окремих предметів;

- порядок пакування й укладки майна на транспорті;

- порядок оформлення документів по прийому майна;

- порядок поведінки особового складу на складі і на шляху прямування;

- порядок охорони і збереження майна на шляху прямування;

- порядок здачі майна на склад частини.

Приймальник несе повну відповідальність за збереження й доставку прийнятого речового майна у військову частину.

При відправленні приймальника для одержання майна йому необхідно видати наступні документи:

- доручення на одержання матеріальних засобів;

- припис про відрядження (у необхідних випадках);

- супроводжувальні листи ф.62 (якщо майно буде перевозитись на двох і більше автомобілях);

- повідомлення (6-й екземпляр наряду).

Крім того, приймальник обов’язково повинен мати посвідчення особи.

Начальник речової служби повинен особисто перевірити стан автотранспорту, наявність пального, забезпеченість особового складу продовольством або грішми, а в холодний час ще й теплими речами, а також наявність матеріалу (брезенту) для укривання вантажу і мотузок для ув’язування його.

Уся територія складу ділиться на три частини: технічну, адміністративно-господарську і житлове містечко.

На технічній території розміщуються відділи зберігання й сховища з речовим майном. Вхід і в’їзд на цю територію через КПП тільки по перепустці.

На адміністративно-господарській території розміщуються:

- штаб і обліково-операційне відділення;

- транспортне відділення;

- гараж;

- вартове приміщення;

- пожежна команда;

- їдальня;

- склад пального, АГВ та інші підрозділи;

- територіальний відділ речового забезпечення складу (центру).

Територія житлового містечка може бути при складі, а може і не бути. Тому її  не будемо розглядати.

Після прибуття в склад приймальник повинен відрекомендуватися начальнику складу або начальнику обліково-операційного відділу про мету приїзду. Перед відпуском матеріальних засобів приймальнику в обліково-операційному відділі перевіряються документи, які засвідчують його особу, а також правильність оформлення доручення.

На 1-му, 2-му. 3-му і 4-му екземплярах наряду ставиться штамп:

Найменування (№) складу ______________________ Відпустити під розписку ________________________                                           (в/звання,прізвище, ініціали приймальника) підпис якого _________________ засвідчується                         Начальник обліково-операційного відділу        _______________________________________________                               (в/звання, підпис, прізвище)

 

 


Чотири екземпляри наряду вручаються приймальнику. Одночасно йому видається перепустка. При в’їзді на територію складу на КПП приймальник здає запалювальні приладдя і розписується в попередженні про заборону паління на території складу. Заїхавши на технічну територію в потрібне сховище, пред’являє наряди й одержує майно, при цьому звертає увагу на те, щоб майно, яке відпускається, відповідало даним наряду.

При прийманні мірного матеріалу звертає увагу на відповідність артикула тканини, кольору, кількості і повномірності кусків. Шерстяні тканини приймаються із 100% проміром, а бавовняні можуть прийматися і за фабричними пломбами й клеймами.

Штучні предмети приймаються перерахуванням. При цьому перевіряється не тільки кількість і якість, але і розміри (зрости) предметів.

Вагові товари приймаються зважуванням. Перед зважуванням необхідно перевірити правильність показання терезів.

Одержане майно після ретельної перевірки запаковується в тару, що забезпечує більш надійну гарантію збереження його при перевезенні. Запаковане майно укладається в кузов автомобіля. На дно кузова підстеляється брезент і в першу чергу укладається майно в дерев’яній упаковці і більш важкі предмети (упаковки).

Решта майна укладається зверху. При укладенні майна необхідно виключити його псування (потертості) під час перевезення. В кузові залишається місце для розміщення особового складу. Укладене в кузов майно не накривається і не ув’язується на технічній території, оскільки на КПП проводиться перевірка одержаного майна за нарядами. Про кількість і якість відпущених матеріальних засобів начальник відділу зберігання робить у 4-х екземплярах наряду відмітки і завіряє їх своїм підписом, після чого 2, 3, 4-й екземпляри виконаного наряду вручаються приймальнику для передачі його в обліково-операційний відділ. За прийняті матеріальні засоби приймальник розписується в усіх екземплярах наряду.

Під час відпуску матеріальних засобів приймальнику за одним нарядом з декількох відділів зберігання на кожний такий відділ в обліково-операційному відділі виписується накладна (ф.2) в 2-х екземплярах. Відпуск матеріальних засобів із відділів зберігання проводиться під розписку приймальника в накладних. Ці накладні додаються до першого екземпляра наряду, в якому проти найменування майна ставиться номер накладної по якій відпущено майно.

Після закінчення відпуску матеріальних засобів в обліково-операційному відділі на підставі 2-ого екземпляра наряду оформлюється 5-й екземпляр наряду й перепустка (ф.219), яка вручається приймальнику вантажоотримувача.

На основі першого екземпляра наряду списується майно з обліку складу, і наряд зберігається в справах складу, другий екземпляр виконаного наряду ф.200 передається у фінансовий відділ центра речового забезпечення військ (складу центра).

Доручення приймальника додається до першого екземпляра наряду і зберігається разом із ним в обліково-операційному відділі складу.

П’ятий екземпляр з відміткою складу про кількість виданого майна передається у відділ територіального забезпечення військ для підтвердження про відпуск майна військовій частині. Приймальник пред’являє на КПП перепустку, яка залишається на КПП при виїзді з технічної території. Виїхавши з технічної території, майно накривається і ретельно ув’язується.

Якщо майно перевозиться на двох і більше автомобілях, то приймальник видає водію другого автомобіля супроводжувальний лист (ф. 62), в якому вказується все майно, що знаходиться в автомобілі. При прямуванні з вантажем необхідно періодично перевіряти укладку й ув’язку його.

Приймальник відповідає за збереження й цілісність майна з моменту одержання до моменту здачі його в склад військової частини.

Прибувши в частину, приймальник доповідає начальнику речової служби про виконання завдання і здає майно на склад.

Начальник речового складу військової частини, приймаючи майно від приймальника (якщо приймальником була призначена інша особа), зрівнює фактичну наявність з даними наряду, при цьому звертає увагу на можливе псування його при транспортуванні (забрудненість, потертість, поломки і т.д.). Начальник складу, прийнявши майно, розписується в наряді про приймання майна, оприбутковує його по обліку складу по карткам ф.43, 44 (книга ф.26) і повертає наряд приймальнику.

Начальник складу здає 3 - 4-й і 6-й екземпляри наряду в речову службу військової частини.

На основі 3-го екземпляра наряду отримане майно оприбутковується по обліку речової служби по книгам ф.26 або ф.27, крім того наряд реєструється в книзі реєстрації облікових документів ф.25. В 6-му екземплярі робиться відмітка про кількість отриманого майна, і він надсилається у відділ територіального забезпечення військ для підтвердження про одержання майна. При надходженні 6 екземпляра наряду з військової частини і 5-го з обліково-операційного відділу складу контрольний 7-й екземпляр знищується, а 5 і 6 екземпляри розносяться по лицьовому обліку частини і підшиваються в справу.На коринці доручення робиться відмітка про виконання доручення.

Четвертий екземпляр наряду передається у фінансову службу військової частини.

  Таким чином, речове майно військовим частинам відпускається зі складу довольчих органів в основному 2 рази на рік – за літнім планом і за зимовим планом.

 Для одержання майна зі складу центра відділ територіального забезпечення складу виписує наряди в 7-ми екземплярах, з яких 1-й, 2-й ,3-й, 4-й і 5-й направляються в обліково-операційний відділ складу, 6-й екземпляр - у військову частину (отримувачу) як повідомлення, а 7-й екземпляр залишається у відділі територіального забезпечення складу для контролю.

Для одержання майна зі складу центра, військова частина направляє свого приймальника, забезпечивши його дорученням і повідомленням, виділяє автотранспорт і особовий склад для вантаження майна й охорони.

 Приймальник ретельно інструктується. Одержавши майно, приймальник доставляє його в частину і здає на склад. Начальник складу розписується в наряді про прийом майна. Приймальник здає 3-й, 4-й і 6-й екземпляри наряду у речову службу, на корінці довіреності робиться відмітка про виконання доручення. На основі 3-го екземпляра наряду оприбутковується по обліку служби 6-й екземпляр наряду з відміткою про фактично одержане майно і надсилається у територіальний відділ речового забезпечення складу, а 4-й екземпляр наряду передається у фінансову службу військової частини.

 

 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-19; Просмотров: 233; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.018 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь