Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Процедура прийняття урочистого зобов'язання визначається спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади в галузі митної справи.



Зміст присяги державного службовця міститься у ст.17 Закону України «Про державну службу». Громадяни України, які вперше зараховуються на державну службу, приймають Присягу такого змісту:

"Повністю усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити народові України, суворо дотримуватись Конституції та законів України, сприяти втіленню їх у життя, зміцнювати їх авторитет, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, з гідністю нести високе звання державного службовця, сумлінно виконувати свої обов'язки".

Державний службовець підписує текст Присяги, який зберігається за місцем роботи. Про прийняття Присяги робиться запис у трудовій книжці.

На виконання вимог коментованої статті МК наказом Державної митної служби України затверджено Положення про прийняття урочистого зобов'язання працівниками митної служби України.

Прийняття урочистого зобов'язання в структурних підрозділах Держмитслужби України, в митних органах, спеціалізованих митних установах та організаціях проводиться в конференц-залах, в актових залах тощо в урочистій обстановці.

Процедуру прийняття урочистого зобов'язання відкриває начальник кадрового підрозділу Держмитслужби України (начальник митного органу, спеціалізованої митної установи, організації) короткою промовою, в якій наголошує значення урочистого зобов'язання для сумлінного, самовідданого служіння Україні.

Після промови начальника кадрового підрозділу Держмитслужби України (начальника митного органу, спеціалізованої митної установи, організації) проводиться прийняття урочистого зобов'язання.

Начальник кадрового підрозділу Держмитслужби України (начальник митного органу, спеціалізованої митної установи, організації) по черзі викликає працівників митної служби, які обличчям до аудиторії проголошують текст урочистого зобов'язання, під яким ставлять свій підпис. Тексти з особистими підписами передаються до кадрового підрозділу Держмитслужби України (митного органу, спеціалізованої митної установи, організації).

Після закінчення прийняття працівниками митної служби урочистого зобов'язання начальник кадрового підрозділу Держмитслужби України (начальник митного органу, спеціалізованої митної установи, організації) вітає працівників з прийняттям урочистого зобов'язання. Виконується Державний гімн України.

Випускники Академії митної служби України приймають урочисте зобов'язання під час оголошення наказу про присвоєння відповідного спеціального звання працівників митної служби України та отримання диплома про освіту. Після прийняття урочистого зобов'язання тексти з особистими підписами передаються до митного органу (спеціалізованої митної установи, організації), де випускник буде проходити службу.

Стаття 414. Неприпустимість участі посадових осіб митної служби України у політичних партіях

Посадові особи митної служби України не можуть бути членами політичних партій.

Посадові особи митної служби України не мають права організовувати страйки і брати участь у них, вчиняти інші дії, що перешкоджають нормальному функціонуванню митних органів, спеціалізованих митних установ та організацій.

Відповідно до Закону України "Про політичні партії в Україні" політична партія - це зареєстроване згідно з законом добровільне об'єднання громадян - прихильників певної загальнонаціональної програми суспільного розвитку, що має своєю метою сприяння формуванню і вираженню політичної волі громадян, бере участь у виборах та інших політичних заходах.

Частиною 4 ст. 1 зазначеного Закону визначено, що обмеження щодо членства у політичних партіях встановлюється виключно Конституцією та законами України.

Окрім коментованої статті, у Положенні про проходження служби працівниками митних органів також наголошується, що службові особи митних органів не можуть бути членами політичних партій та рухів, брати участь у діяльності інших об'єднань громадян, що мають політичні цілі.

Поняття страйку визначено у Законі України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» від 03.03.1998 року №137/98-ВР.

Згідно зі статтею 17 названого Закону, страйк - це тимчасове колективне добровільне припинення роботи працівниками (невихід на роботу, невиконання своїх трудових обов'язків) підприємства, установи, організації (структурного підрозділу) з метою вирішення колективного трудового спору (конфлікту).

Страйк застосовується як крайній засіб (коли всі інші можливості вичерпано) вирішення колективного трудового спору (конфлікту) у зв'язку з відмовою власника або уповноваженого ним органу (представника) задовольнити вимоги найманих працівників або уповноваженого ними органу, профспілки, об'єднання профспілок чи уповноваженого нею (ними) органу.

Частиною 2 ст. 24 цього ж Закону забороняється проведення страйку працівників (крім технічного та обслуговуючого персоналу) органів прокуратури, суду, Збройних Сил України, органів державної влади, безпеки та правопорядку.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-19; Просмотров: 198; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.01 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь