Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Порядок проходження практики



Студент при проходженні практики зобов'язаний:

· до вибуття на практику одержати від керівника практики від коледжу консультацію щодо виконання програми практики та отримати всі необхідні документи;

· одержати від керівника план-графік проходження практики;

· своєчасно прибути на місце практики згідно з направленням коледжу, при необхідності оформити перепустку;

· ознайомитися з розпорядженням по підприємству про проходження практики та призначення керівника практики від підприємства;

· суворо дотримуватись правил внутрішнього розпорядку встановленого для працівників підприємства та установи;

· вивчити та дотримуватись правил охорони праці, техніки безпеки та виробничої санітарії;

· з керівником практики від підприємства з’ясувати свої обов’язки під час практики, отримати необхідні службові документи, посадові інструкції тощо.

· своєчасно виконувати розпорядження та вказівки керівника практики;

· в повному обсязі виконувати всі завдання, що передбачені програмою практики і вказівками їх керівників;

· на базі практичного досвіду та вивчання особливостей функціонування підприємства, здійснювати підбір матеріалів ;

· при користуванні службовими матеріалами дотримуватись встановлених правил та порядку;

· детально аналізувати виконувану роботу та описувати виконувані операції, необхідні розрахунки, таблиці, схеми тощо відображати у звіті, який є невід’ємною частиною звітних документів по практиці;

· Звіт повинен включати: аналіз діяльності підприємства, окремих його підрозділів, свої висновки щодо цього згідно з індивідуальним завданням практики .

· оформити щоденник за встановленою формою;

· складати звітність про виконану роботу під час практики, оформляти її згідно з вимогами навчального закладу та своєчасно представити в коледж після закінчення практики.

· Під час практики студент зобов’язаний один раз на тиждень, за графіком , відвідувати консультації, які проводяться викладачами циклової комісії в коледжі

Не пізніше ніж за день до закінчення практики студент повинен одержати ділову характеристику підписану керівником та провідним фахівцем підприємства. В характеристиці дається оцінка праці практиканта за чотирибальною системою („відмінно”, „добре”, „задовільно”, „незадовільно”).

Після закінчення практики студент зобов'язаний подати на циклову комісію на перевірку: щоденник і характеристику від бази практики з усіма відмітками, звіт про практику.

Захист звіту практики проводиться в коледжі. За підсумками захисту студент отримує оцінку за результати проходження виробничої практики, яка заноситься в залікову книжку студента.

Несвоєчасне подання зазначених вище звітних матеріалів з практики розцінюється як неявка на екзамен під час сесії.

До звіту додається:

· щоденник виробничої практики оформлений належним чином і затверджений провідним фахівцем підприємства;

· індивідуальний календарний план-графік;

· ділова характеристика та оцінка праці практиканта (підписана керівником та провідним фахівцем підприємства та скріплена печаткою підприємства).

При рецензуванні звіту береться до уваги його зміст та оформлення.

Свій звіт студент захищає перед комісією в строк, встановлений цикловою комісією (на протязі перших 10 днів, що починаються після закінчення практики).

Комісія оцінює набуті студентом практичні навички, зміст доповіді при захисті та повноту та точність відповідей на запитання. Залік з практики є диференційованим. Результати складання заліків з практики вносяться в екзаменаційну відомість та залікову книжку за підписами членів комісії та в журналах обліку успішності.     

За підсумками виробничої практики проводиться конференція.

Підсумки практики обговорюються на засіданні циклової комісії.

 



Розділ IV

Виробнича практика

Виробнича практика на базовому підприємстві, банківській установі чи відділі Державного казначейства є першим етапом практичної підготовки студентів і тому вона носить ознайомчий характер.

Організація проходження практики відбувається в такій послідовності:

1. Ознайомлення з формою власності, відомчою підпорядкованістю, спеціалізацією, виробничою та організаційною структурою підприємства;

2. Ознайомлення з технологічним процесом виробництва продукції чи здійснення послуг;

3. Робота в бухгалтерії, планово-економічному (фінансовому) відділі та інших відділах з метою збору необхідної інформації згідно з програмою практики та тематичного плану.

 

При проходженні виробничої практики в банківській установі чи установі Державного казначейства студенти знайомляться з основними банківськими операціями (операціями в Державному казначействі по обслуговуванню клієнтів) та основними напрямками діяльності даних установ.

Проходячи виробничу практику студенти збирають інформацію для написання курсової роботи з дисципліни „Фінанси”.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-21; Просмотров: 216; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.009 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь