Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Військовим транспортом називається одночасна відправка військових вантажів у кількості одного або більше вагонів одним відправником на адресу одного одержувача.



Кожному військовому ешелону, військовій команді чи військовому транспорту органом військових сполучень, який планує перевезення, присвоюється номер, який не змінюється від пункту формування до пункту призначення (у тому числі) і при перевантаженні з одного виду транспорту на інший).

При перевезенні у одному поїзді декілька військових ешелонів кожний з них зберігає свою організацію і присвоєний номер.

Перед завантаженням військовій частині призначається вихідний район, район очікування, а після вивантаження - район збору (зосередження), а також основний і запасний район завантаження (вивантаження), які включають декілька залізничних станцій завантаження (вивантаження).

До початку завантаження війська розміщуються у вихідному районі з урахуванням черговості висування до місць завантаження.

У випадку, коли район дислокації військової частини знаходиться поблизу від району завантаження, вихідний район може не призначатися.

Безпосередньо перед завантаженням підрозділи одного військового ешелону, які будуть перевозитися одним поїздом виходять з вихідного району у район очікування, а після вивантаження - у район збору, зосередження.

Район очікування вибирається на відстані 3-5 км. від станції завантаження. У цьому районі війська зосереджуються, готують укриття для особового і бойової техніки, старанно маскуються. Підготовка до перевезення здійснюється скритно. Під час перебування у цьому районі проводять медичні заходи, перевіряється забезпеченість особового складу засобами особистого захисту.

Проводять технічний огляд і ремонт озброєння і техніки, машини повністю заправляються паливом.

Визначається порядок висування підрозділів, черговість і час завантаження і посадки. Особовий склад, озброєння, техніка і майно розподіляються по вагонам і платформам. Розрахунок на перевезення складається з урахуванням збереження організаційної цілісності підрозділів і забезпечення їх готовності до ведення бою після вивантаження.

Транспортні засоби які використовуються для перевезення військ залізничним транспортом:

а) вагони вантажного парку:

- платформа чотирьохвісна (пл), вага -21т; вантажність - до 70т; умовна довжина - 1.05 умовного вагону (умовна довжина дорівнює -14м).

- критий чотирьохвісний вагон (кр), 23т; до 70т; 1.05.

- полувагон чотирьохвісний (пв), 22т; до 70т; 1.00.

б) вагони пасажирського парку:

- вагон чотирьохвісний цільнометалевий (пас), кількість особового складу згідно норм;1.75 умовного вагону.

- критий чотирьохвісний вагон (кр), кількість особового складу згідно норм; 1.05 умовного вагону.

Норми розміщення особового складу військового ешелону у вагонах:

а) офіцери прапорщики - тільки у вагонах пас по кількості спальних місць;

б) старшини, сержанти, рядові (до 3 діб) - 64 кр, 87 пас(плацкартний), 56 пас (купейний);

в) старшини, сержанти, рядові (більше 3 діб) - 56 кр, 77 пас(плацкартний), 45 пас (купейний);

 

Військовий поїзд з ешелоном формується так, щоб криті вагони з особовим складом і діючими під час руху кухнями знаходилися у його середній частині,

платформи і полувагони з бойовою технікою - у голові і хвості поїзду, причому платформи з зенітними засобами для зручності ведення вогню повинні бути відокремлені від локомотива, критих вагонів чи полувагонів не менш ніж однією платформою з вантажем незначної висоти.

Завантаження озброєння, бойової та іншої техніки, матеріальних засобів і посадка особового складу здійснюється скритно, з дотриманням заходів безпеки з метою виключення непередбачених випадків з особовим складом, пошкодження техніки, майна і транспортних засобів.

Завантаження бойової техніки здійснюється своїм ходом чи кранами. Заїздом кожної машини на рухомий склад керує командир підрозділу, а подальшим їх просуванням по платформі чи полувагону і розміщенням - командир машини.

Після розміщення на рухомому складі бойова техніка і майно з метою недопущення поперечних чи зсувів у вздовж під час руху - надійно закріплюється за допомогою пристосувань для кріплення (проволоки, дерев'яних брусків, металевих упорних башмаків, різних розтяжок і т. ін.). Машини ставляться на гальмо і нищу передачу, поворотні пристрої техніки застопорюються. Озброєння, бойова техніка і матеріальні засобі на платформах і полувагонах ретельно маскуються.

Посадка особового складу у вагони здійснюється після завантаження бойової техніки і майка, але не пізніше ніж за 10 хвилин до відправлення поїзду.

Стрілецька зброя знаходиться у вагонах з особовим складом у спеціальних пірамідах.

Як правило завантаження військового ешелону здійснюється протягом 3-5 годин, а при завантаженні в темну пору доби цей норматив збільшується до 20%.

З прибуттям на станцію вивантаження особовий склад по команді начальника ешелону швидко розводиться до місць вивантаження бойової техніки і майна. По мірі вивантаження підрозділи негайно відправляються у район збору, який розміщують на відстані 3-5 км від місця вивантаження.

Перевезення військ залізницею закінчується з прибуттям на станцію призначення і закінченням їх вивантаження .з рухомого складу.

Особовий склад, бойова техніка і майно зосереджуються у призначеному районі. Війська приводяться у повну бойову готовність, і, отримавши бойове завдання, приступають до його виконання.

 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-05-08; Просмотров: 154; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.015 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь