Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Вимоги до змісту курсової роботи



Зміст курсової роботи повинен відображати і повністю розкривати питання, передбачені планом.

У вступі до курсової роботи (1-2 сторінки) стисло розкривається актуальність обраної теми, визначається мета дослідження, яка в свою чергу обумовлює завдання курсової роботи. Студент має їх чітко сформулювати, що дозволить йому логічно провести дослідження з обраної теми.

На завершення вступу доцільно подати структуру курсової роботи, тобто навести перелік структурних елементів і обґрунтувати послідовність їх розміщення, зазначити, скільки сторінок займає основний текст роботи, додатки, вказати кількість таблиць, рисунків, використаних літературних джерел.

Теоретична частина роботи може займати не більше 25% її загального обсягу, 75% - це аналітичний матеріал по підприємству, обґрунтування висновків, пропозицій або рекомендації.

В курсовій роботі студенти повинні показати глибоку теоретичну підготовку, правильне розуміння ними політико-теоретичної основи даних питань, уміння узагальнювати літературні джерела, самостійно систематизувати і аналітично узагальнювати фактичні дані, пов'язувати теоретичні положення з практикою життєдіяльності підприємства, формувати і обгрунтувати власні висновки.

Обов'язковою вимогою до курсової роботи є проведення дослідження конкретних практичних матеріалів підприємств.

Високі вимоги пред'являються до теоретичного змісту і форми викладу питань теми курсової роботи. Тому, при викладі теми, не можна обмежуватися простим переказом прочитаної літератури, необхідно систематизувати погляди економістів по методиці аналізу і дати самостійне і послідовної виклад основних питань теми, враховуючи досвід господарської діяльності і організації аналітичної роботи аналізованого підприємства.

Курсова робота, виконана студентом тільки на основі літературних джерел без використання фактичних матеріалів підприємства, аналізу і узагальнення їх не допускається до захисту і повертається студенту для доопрацювання.

Викладення текстового матеріалу супроводжується таблицями аналітичного характеру, графіками, діаграмами, схемами і т. п. після посилання на них. По тексту, при необхідності, даються посилання на додатки, в яких міститься первинна інформація або та яка має додаткове значення відносно аналітичних таблиць та іншого ілюстрованого матеріалу, який розміщується по тексту роботи.

Розділ "Висновки і пропозиції" являє собою узагальнення дослідження в цілому, стисле формулювання висновків, пропозицій, рекомендацій, які є результатом проведення навчально-дослідної роботи.

Курсова робота повинна завершуватися висновками і пропозиціями, витікаючими з проведеного аналізу. Ці пропозиції повинні бути направлений на усунення виявлених в процесі аналізу недоліків в роботі підприємства, на використовування резервів, на підвищення ефективності життєдіяльності підприємства.

Після загальних висновків прийнято вміщувати перелік використаних літературних джерел – одну із суттєвих частин курсової роботи, яка відтворює самостійну творчу роботу студента. Студент повинен посилатися на джерела, з яких у роботі використано матеріали, окремі результати, ідеї чи висновки для розробки власних проблем, задач, питань. Такі посилання дають змогу відшукати документи і перевірити достовірність цитування певних наукових робіт, повідомляють необхідну інформацію про них, допомагають з’ясувати їх зміст, мову тексту, обсяг. Посилатися слід на останні видання творів. Більш ранні видання можна зазначити лише в тих випадках, коли в них міститься матеріал, що не був включений до останнього видання.

 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-05-08; Просмотров: 166; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.008 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь