Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии |
Завдання 34. Злочин вчинений керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури відноситься до підслідності:
а) слідчих державного бюро розслідувань; б) підрозділу детективів НАБУ; в) слідчих СБУ; г) слідчих в особливо важливих справах Генеральної прокуратури. Завдання 35. Рішення про об’єднання чи виділення матеріалів досудового розслідування приймається: а) слідчим; б) керівником органу досудового розслідування; в) слідчим суддею: г) прокурором. Завдання 36. В одному кримінальному провадженні можуть бути об’єднані такі матеріали досудових розслідувань: а) щодо декількох осіб, підозрюваних у вчиненні одного кримінального правопорушення; б) по яких не встановлено підозрюваних, проте є достатні підстави вважати, що кримінальні правопорушення, щодо яких здійснюються ці розслідування, вчинені однією особою (особами); в) щодо однієї особи, підозрюваної у вчиненні кількох кримінальних правопорушень; г) у всіх перерахованих варіантах можуть матеріали можуть бути об’єднані Завдання 37. У разі внесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань прокурором, він зобов’язаний передати наявні у нього матеріали до органу досудового розслідування у такий строк: а) на протязі доби; б) не пізніше наступного дня; в) не раніше наступного дня; г) протягом 24 годин.
Завдання 38. Якщо місце вчинення кримінального правопорушення невідоме, то місце проведення досудового розслідування визначає: а) керівник органу досудового розслідування б) слідчий суддя в) слідчий г) жодна з перелічений осіб.
Завдання 39. Загальний строк досудового розслідування із дня повідомлення особі про підозру у вчиненні злочину невеликої тяжкості не може перевищувати: а) двох місяців; б) трьох місяців; в) шести місяців; г) дванадцяти місяців.
Завдання 40. Клопотання сторони захисту про виконання процесуальних дій у кримінальному провадженні прокурор зобов’язаний розглянути у строк не більше: а) одного дня б) двох днів в) 60 годин г) трьох днів
Досудове розслідування у кримінальному провадженні може бути зупинене у такий час: а) до повідомлення особі про підозру; б) незалежно від повідомлення особі про підозру; в) після повідомлення особі про підозру; г) КПК не визначає цього питання. Досудове розслідування не може бути зупинено за наявності такої обставини: а) оголошено в розшук підозрюваного; б) необхідність призначення і проведення стаціонарної судово-психіатричної експертизи підозрюваного; в) наявна необхідність виконання процесуальних дій у межах міжнародного співробітництва; г) тяжка хвороба підозрюваного, яка перешкоджає його участі у кримінальному провадженні, за умови підтвердження цього відповідним медичним висновком.
Якщо у кримінальному провадженні є два або кілька підозрюваних, а підстави для зупинення стосуються не всіх, прокурор має право: а) виділити досудове розслідування і зупинити його стосовно окремих підозрюваних; б) вирішити питання про об’єднання проваджень; в) зупинити провадження стосовно окремих підозрюваних; г) зупинити досудове розслідування.
Після зупинення досудового розслідування проведення слідчих (розшукових) дій: а) в будь-яких випадках не допускається; б) допускається тільки за письмовою згодою прокурора вищого рівня; в) допускається проведення будь-яких слідчих (розшукових) дій; г) не допускається, крім тих, які спрямовані на встановлення місцезнаходження підозрюваного.
У Кримінальному процесуальному кодексі України не передбачено такої підстави для відновлення зупиненого досудового розслідування: а) якщо підстави для його зупинення перестали існувати; б) якщо виникла потреба у проведенні слідчих (розшукових) чи інших процесуальних дій; в) якщо про відновлення зупиненого досудового розслідування подав клопотання потерпілий; г) якщо слідчим суддею скасовано постанову про зупинення досудового розслідування.
|
Последнее изменение этой страницы: 2019-06-08; Просмотров: 195; Нарушение авторского права страницы