Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии |
Негласне отримання зразків для порівняльного дослідження здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, постановленої за клопотанням:
а) прокурора б) слідчого, погодженого з прокурором в) слідчого, погодженого з керівником слідчого підрозділу г) прокурора або клопотанням слідчого, погодженого з прокурором
Завдання 86. Під час досудового розслідування не можуть бути оскаржені такі рішення органів досудового розслідування чи прокурора: а) рішення слідчого, прокурора про зупинення досудового розслідування; б) рішення слідчого прокурора про відновлення досудового розслідування; в) рішення прокурора про закриття провадження щодо юридичної особи; г) рішення слідчого про закриття кримінального провадження.
Завдання 87. Скарги на рішення, дії чи бездіяльність слідчого або прокурора, які не входять до переліку, передбаченому в ч.1 ст. 303 КПК України можуть бути предметом розгляду під час: а) підготовчого провадження; б) судового розгляду; в) судових дебатів; в) ухвалення судового рішення.
Завдання 88. Протягом якого строку можуть бути подані скарги на рішення, дії чи бездіяльність слідчого або прокурора: а) протягом 5 днів з моменту прийняття рішення, вчинення дії або бездіяльності; б) протягом 10 днів з моменту прийняття рішення, вчинення дії або бездіяльності; в) протягом 20 днів з моменту прийняття рішення, вчинення дії або бездіяльності; г) протягом усього строку досудового розслідування.
Завдання 89. Слідчий суддя, суд відмовляє у відкритті провадження за скаргою на рішення, дію чи бездіяльність слідчого, прокурора у разі, якщо: а) скарга подана на рішення, дію чи бездіяльність слідчого, прокурора, що не підлягає оскарженню; б) скарга подана заявником, потерпілим, його представником чи законним представником в) слідчий, прокурор заперечують обґрунтованість такої скарги; г) слідчий, прокурор, рішення, дії чи бездіяльність яких оскаржуються, не ознайомлені зі змістом цієї скарги;
Завдання 90: Правовими наслідками подання скарги на рішення, дії чи бездіяльність слідчого або прокурора під час досудового розслідування є: а) зупинення виконання слідчих та процесуальних дій; б) зупинення виконання рішення чи дії, що оскаржується; в) виконання рішення чи дія слідчого, прокурора не зупиняється; г) відвід слідчого, прокурора.
Завдання 91. Скарги на рішення про закриття кримінального провадження розглядаються не пізніше: а) 72 годин з моменту надходження скарги; б) п’яти днів з моменту надходження скарги; в) семи днів з моменту надходження скарги; г) десяти днів з моменту надходження скарги.
Завдання 92. Скарга слідчого на рішення прокурора під час досудового розслідування подається: а) слідчому судді місцевого суду; б) прокурору вищого рівня щодо прокурора, рішення якого оскаржується; в) слідчому судді апеляційного суду; г) кваліфікаційно-дисциплінарній комісії прокурорів.
Завдання 93. Яку ухвалу слідчого судді не може бути оскаржено під час досудового розслідування в апеляційному порядку? а) про відмову у здійсненні спеціального досудового розслідування; б) про відмову в наданні дозволу на затримання; в) про направлення особи до медичного закладу для проведення психіатричної експертизи; г) про зобов’язання слідчого, прокурора внести відомості про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Завдання 94. Скарга слідчого на рішення, дію чи бездіяльність прокурора повинна подаватися: а) не пізніше семи днів з моменту прийняття або вчинення оскаржуваних рішення, дії чи бездіяльності; б) з моменту прийняття або вчинення оскаржуваних рішення, дії чи бездіяльності, в межах строків досудового розслідування; в) не пізніше трьох днів з моменту прийняття або вчинення оскаржуваних рішення, дії чи бездіяльності; г) негайно з моменту прийняття або вчинення оскаржуваних рішення, дії чи бездіяльності. |
Последнее изменение этой страницы: 2019-06-08; Просмотров: 167; Нарушение авторского права страницы