Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


ІІ частина – проводиться усно.



Студент отримує 4 теоретичних питання та завдання з практичних навичок. Кожне теоретичне питання оцінюється від 10 до 0 балів:

- вірна відповідь 100% - 10 б;

- відповідь на 80% - 8 б;

- відповідь на 50% - 6 б;

- не вірна відповідь – 0 б.

Завдання з практичних навичок: студент має можливість отримати 6, 8 або 10 балів.

Максимальна кількість балів, яку студент може отримати за модульний контроль, - 80 балів, мінімальна 50 балів. При сумі балів нижче 50, модульний контроль не зараховується.

Після проведення підсумкового модульного контролю знань студентів сума балів за модуль трансформується згідно з таблицею у оцінку шкали ECTS:

Конвертація у бали (для 200 – бальної шкали):

115 * 5 = 575

575 / 4, 8 = 120 максимальна кількість балів за модуль, яку може отримати студент за курс анатомії людини.

 

115 * 4 = 460

460 / 4, 8 = 96 кількість балів, яка дорівнює оцінці 4.

 

115 * 3 = 345

345 / 4, 8 = 72 мінімальна кількість балів, яку може отримати студент за курс анатомії.

 

 

Система оцінювання знань студентів.

Бали з дисциплін незалежно конвертуються як у шкалу ECTS, так і у чотирибальну шкалу. Бали шкали ECTS у чотирибальну шкалу не конвертуються і навпаки.

Студенти на основі кількості балів, набраних з дисципліни, ранжуються за шкалою ЕСTS таким чином:

 

Оцінка ECTS Статистичний показник
«А» Найкращі 10 % студентів
«В» Наступні 25 % студентів
«С» Наступні 30 % студентів
«D» Наступні 25 % студентів
«E» Останні 10 % студентів

-

Ранжування з присвоєнням оцінок «A», «B», «C», «D», «E» проводиться деканатами або іншим структурним підрозділом за рішенням вченої ради навчальним відділом для студентів даного курсу, які навчаються за однією спеціальністю і успішно завершили вивчення дисципліни. Ранжування студентів – громадян іноземних держав рекомендовано за рішенням вченої ради проводити в одному масиві зі студентами – громадянами України, які навчаються за тією ж спеціальністю.

Студенти, які одержали оцінки «FX» та «F» («2») не вносяться до списку студентів, що ранжуються, навіть після перескладання модуля. Такі студенти після перескладання автоматично отримують бал «E».

Оцінки з дисципліни «FX», «F» («2») виставляються студентам, яким не зараховано хоча б один модуль з дисципліни після завершення її вивчення.

Оцінка «FX» виставляється студентам, які набрали мінімальну кількість балів за поточну навчальну діяльність, але яким не зарахований підсумковий модульний контроль. Ця категорія студентів має право на перескладання підсумкового модульного контролю за затвердженим графіком (але не пізніше початку наступного семестру). Повторне складання підсумкового модульного контролю дозволяється не більше двох разів.

Оцінка «F» виставляється студентам, які відвідали усі аудиторні заняття з модуля, але не набрали мінімальної кількості балів за поточну навчальну діяльність і не допущені до підсумкового модульного контролю. Ця категорія студентів має право на повторне вивчення модуля.

За дозволом ректора студент може підвищити оцінку з дисципліни шляхом перескладання підсумкового модульного контролю (не більше трьох разів за весь період навчання).

Бали з дисципліни для студентів, які успішно виконали програму з дисципліни, також конвертуються кафедрою у традиційну чотирибальну шкалу за абсолютними критеріями як нижченаведено у таблиці.

 

Оцінка за багатобальною (200) шкалою Оцінка за чотирибальною шкалою
Від 170 до 200 балів «5»
Від 140 до 169 балів «4»
Від 139 до мінімальної кількості балів, яку повинен набрати студент «3»
Нижче мінімальної кількості балів, яку повинен набрати студент «2»

 

Примітка. За рішенням вченої ради ВНЗ може встановити для оцінки «5» критерії 180-200 балів, для оцінки «4» — критерії 140-179 балів.

Примітка 2. При використанні інших багатобальних шкал застосовуються пропорційні критерії.

Примітка 3. Ці критерії також застосовуються при визначенні оцінки за модуль за необхідності.

Оцінка ECTS у традиційну чотирибальну шкалу НЕ конвертується, оскільки шкала ECTS та чотирибальна шкала є незалежними.

Багатобальна та чотирибальна шкали характеризують фактичну успішність кожного студента із засвоєння навчальної дисципліни. Шкала ECTS є відносною, порівняльною, рейтинговою, яка встановлює належність студента до групи кращих чи гірших серед референтної групи однокурсників (факультет, спеціальність). Тому оцінка «А» за шкалою ECTS не може дорівнювати оцінці «відмінно», а оцінка «В» – оцінці «добре» тощо. Як правило, при конвертації з багатобальної шкали межі оцінок «A», «B», «C», «D», «E» за шкалою ECTS не співпадають з межами оцінок «5», «4», «3» за традиційною шкалою.

 

 

 

Оцінка за багатобальною (200) шкалою Оцінка за чотирибальною шкалою
Від 170 до  200 балів «5»
  Від 140 до 169 балів   «4»
Від 139 до мінімальної кількості балів, яку повинен набрати студент «3»  
Нижче мінімальної, яку повинен набрати студент «2»

 

 

 Таким чином, мінімальна сума балів, отриманих, враховуючи бали за практичне заняття та підсумковий модульний контроль знань, дорівнюється 50 балів, а максимальна не більш 200 балів.

 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-06-19; Просмотров: 208; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.01 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь